Valmieras Ziņas

Viedoklis: Vēlreiz par veloceliņu Kauguru ielā (5)

Lasīšanas laiks: < 1 min

Nesen bija diskusija par jaunizbūvēto veloceliņu Kauguru ielā. Tā kā es arī diezgan aktīvi pārvietojos ar velosipēdu, nobraucu gadā pāris tūkstošus kilometru, uzskatu, ka jāapsveic katrs veloinfrastruktūras objekts, kas parādās Valmierā. Nevar uzreiz gribēt, lai pie mums ir tā kā Rietumos, kur šīs tradīcijas veidotas daudzus gadu desmitus.

  Nu redz, cilvēks nav pamanījis, ka jau 30 gadus dzīvo Eiropā.
  Šai ielai standarti NAV ievēroti. Tieši tāpēc Valmierā veidojas paradokss – vietas, kur braukt ar velo ir daudz, bet ar šādiem video tiek atbalstīts viedoklis, ka vajag taisīt nepareizi, bet lētāk. Rezulātā mazs bērns iet pa šauru gājēju celiņu un viņam gar pašu plecu var nobraukt šāds padomju relikts.

  Mēs varam arī turpmāk pataisīt Valmieru par garlaicīgu monstru, kā to 10 gadus ir darījusi “Saskaņa” ar Rīgu.

   Zina - 14.09.2020

   Neko nepareizu šeit neredzu. Viss ir vislabākajā kārtībā. Braukt var normāli, vietas pietiek kā gājējiem, tā arī velobraucējiem. Paldies pašvaldībai.

   Sesks - 04.01.2021

   Komentārs ir ok, bet Saskaņas lamāšana ir vājuma pazīme. Atcerēsimies, ka daļu no bērnu dārziem Rīgā likvidēja Latvijas Ceļa laikā.
   Bet Ušakovs samazinājis rindas valsts dārziņos, subsidējis vietas privātos bērnu dārzos, nodrošinājis bezmaksas pusdienas skolās un bērnu dārzos. Plus renovējis daudzas skolas un bērnu dārzus. Izbūvējis vairākus atpūtas un sporta laukumus. Kaut kas tam līdzīgs Rīgā nav bijis ne Vienotības, ne Tautas partijas laikos.
   Bet runājot par Valmieru. Haralds pareizi pateicis-mēs nevaram atļauties būvēt kā Holandē. Labāk lai ir kā ir izbūvēts, nekā dzīvot bez veloceliņiem.
   Rīgā Mārupē pie biezām mājām bav izbūvētas ietves, nav apgaismojuma laternu. Šādi apstākļi norāda uz naudas trūkumu pašvaldībās.
   Pateiksim Baikam un viņa komandai paldies par dāvanu pilsētai un Valmieriešiem. Parādīsies finansējums, paplašinās un atdalīs to veloceliņu. Vai izbūvēs jaunus pēc noteikumiem un standartiem.

  Zoom - 20.09.2020

  Protams, ir nepareizi uzkonstruēts. Pārāk šaurs, neatdalīts no gājēju ietves, veloceliņam nav prioritātes – līkums ir domāts tam, lai velosipēdistiem būtu jābremzē, nevis automašīnām. Velosipēdam pilsētā jābūt prioritātei nevis otrādi.

   SB - 13.11.2020

   Piekrītu. Bet jebkurā gadījumā, ļoti pozitīvi ka šis celiņš tika uzbūvēts.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri