Valmieras Ziņas

Vidzemes Uzņēmēju dienu ietvaros notiks seminārs par valsts atbalstu uzņēmējdarbībai

Lasīšanas laiks: < 1 min

Vidzemes Uzņēmēju dienu ietvaros 16.maijā Valmieras kultūras centrā notiks seminārs par valsts atbalstu uzņēmējdarbībai, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Latvijas attīstības finanšu institūcijā Altum (ALTUM) Valmieras filiāles vadītāja Olita Untāla.

Seminārā ikvienam interesentam tiks sniegta aktuāla un plaša informācija par atbalstu, kas esošajiem un topošajiem uzņēmējiem pieejams ALTUM un Latvijas Lauku konsultāciju centrā (LLKC).

Seminārs Valmieras kultūras centrā notiks 16.maijā no plkst.12 līdz 14. Dalība pasākumā ir bez maksas.

Semināra ievadā varēs dzirdēt veiksmīga Vidzemes uzņēmēja pieredzes stāstu, kam sekos LLKC pārstāves Daiga Siliņa informācija par valsts atbalsts un Eiropas Savienības atbalstu lauku uzņēmējdarbībai 2014.gadā.

Semināra turpinājumā plkst.13.20 ALTUM Valmieras filiāles vadītāja Olita Untāla stāstīs, kāds atbalsts uzņēmējiem pieejams ALTUM īstenotajās valsts atbalsta programmās, tostarp par unikālo Starta programmas piedāvājumu. 

Starta programma līdzās finansējumam aizdevuma un aizdevuma procentu subsīdijas veidā piedāvā arī bezmaksas konsultācijas biznesa plāna sagatavošanai un bezmaksas mācības uzņēmējdarbības veikšanai nepieciešamo zināšanu iegūšanai. Aizdevuma procentu subsīdija paredz, ka atkarībā no uzņēmuma darbības ilguma 70% vai 80% no kopējās aizdevuma procentu maksājumu summas tiek segtas biznesa uzsācēja vietā.

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri