Valmieras Ziņas

Vidzemes Uzņēmēju dienu ietvaros notiks seminārs par valsts atbalstu uzņēmējdarbībai

Vidzemes Uzņēmēju dienu ietvaros 16.maijā Valmieras kultūras centrā notiks seminārs par valsts atbalstu uzņēmējdarbībai, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Latvijas attīstības finanšu institūcijā Altum (ALTUM) Valmieras filiāles vadītāja Olita Untāla.

Seminārā ikvienam interesentam tiks sniegta aktuāla un plaša informācija par atbalstu, kas esošajiem un topošajiem uzņēmējiem pieejams ALTUM un Latvijas Lauku konsultāciju centrā (LLKC).

Seminārs Valmieras kultūras centrā notiks 16.maijā no plkst.12 līdz 14. Dalība pasākumā ir bez maksas.

Semināra ievadā varēs dzirdēt veiksmīga Vidzemes uzņēmēja pieredzes stāstu, kam sekos LLKC pārstāves Daiga Siliņa informācija par valsts atbalsts un Eiropas Savienības atbalstu lauku uzņēmējdarbībai 2014.gadā.

Semināra turpinājumā plkst.13.20 ALTUM Valmieras filiāles vadītāja Olita Untāla stāstīs, kāds atbalsts uzņēmējiem pieejams ALTUM īstenotajās valsts atbalsta programmās, tostarp par unikālo Starta programmas piedāvājumu. 

Starta programma līdzās finansējumam aizdevuma un aizdevuma procentu subsīdijas veidā piedāvā arī bezmaksas konsultācijas biznesa plāna sagatavošanai un bezmaksas mācības uzņēmējdarbības veikšanai nepieciešamo zināšanu iegūšanai. Aizdevuma procentu subsīdija paredz, ka atkarībā no uzņēmuma darbības ilguma 70% vai 80% no kopējās aizdevuma procentu maksājumu summas tiek segtas biznesa uzsācēja vietā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri