Valmieras Ziņas

Vidzemes Uzņēmēju dienu apmeklētāji izzina SIA “ZAAO” pakalpojumu veidus

Lasīšanas laiks: < 1 min

15.maijā un 16.maijā Valmierā notikušajās Vidzemes Uzņēmēju dienās SIA “ZAAO” (ZAAO) piedāvāja ne tikai iespēju izjautāt par katrai mājsaimniecībai piemērotākajiem atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumiem, bet arī iepazīt uzņēmuma praktisko darbību – organizējot ekskursijas uz reģionālo atkritumu apsaimniekošanas centru (RAAC) “Daibe”.

ZAAO stendā izstādes apmeklētāji galvenokārt precizēja EKO laukumos jeb šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumos nododamu materiālu veidus, kā arī noskaidroja remonta laikā radušos atkritumu nodošanas iespējas un pieteicās bezmaksas lauksaimniecībā izmantoto skābbarības ruļļu plēvju nodošanas akcijai. Desmitiem bērni bija priecīgi par iespēju iesēsties jaunākajā ZAAO automašīnā, kas ikdienā nodrošina iepakojuma savākšanu un nogādāšanu uz RAAC “Daibe”.

Savukārt iedzīvotāji, kuru atsaucās piedāvātajai ekskursijai uz RAAC “Daibe”, uzzināja, kā šķirotie atkritumi tiek sagatavoti transportēšanai uz pārstrādes vietām, kā no atkritumiem tiek iegūta elektrība un siltums, kā atkritumi tiek sagatavoti apglabāšanai atkritumu krātuvē un kādas vides izglītības aktivitātes tiek piedāvātas šajā objektā.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Aicinām komandā radošu pavāru mūsu ēdnīcā! Vai Tev patīk radīt no vienkāršiem produktiem gardus ēdienus? Vai esi meklējis vietu, kur Tava kulinārā izdoma tiek novērtēta? Tad mums ir ko piedāvāt! Mēs, “GATVE” – mājīga ēdināšanas vieta Kocēnos – meklē radošu un aizrautīgu pavāru. 🧑‍🍳 Tev uzticēsim: • Gatavot siltas pusdienas un citus ēdienus pēc ēdienkartes • Piedāvāt jaunas idejas ēdienkartes uzlabošanai • Nodrošināt ēdiena kvalitāti un estētisku pasniegšanu • Ievērot higiēnas un drošības prasības virtuvē • Darboties komandā un palīdzēt radīt pozitīvu noskaņu darba vietā ✅ Mēs sagaidām: • Pieredzi pavāra darbā (vēlams ēdnīcā vai līdzīgā vietā) • Mīlestību pret ēdienu un radošu pieeju gatavošanai • Spēju strādāt organizēti un atbildīgi • Gatavību eksperimentēt, bet arī sekot plānam 🎁 Piedāvājam: • Darbu radošā un atbalstošā kolektīvā • Iespēju piedalīties ēdienkartes veidošanā • Apmaksātas pusdienas • Darba algu no 7 EUR (bruto) stundā + piemaksas no apgrozījuma 📩 Sūti savu pieteikumu uz e-pasta adresi: viduspartneri@inbox.lv vai zvani uz tel nr. 29168814 Profesija: PAVĀRS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 7, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-05-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu viduspartneri@inbox.lv vai zvanīt uz mob.t. 29168814 veikala vadītājai. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri