Valmieras Ziņas

Vidzemes Uzņēmēju dienās ViA centīsies noskaidrot – ko no augstskolas sagaida uzņēmēji

Ikgadējais Vidzemes Uzņēmēju dienu izstādes dalībnieks – Vidzemes Augstskola (ViA) – arī šogad piedalīsies un centīsies noskaidrot, ko no augstskolas gaida uzņēmēji un potenciālie absolventu darba devēji un kāds varētu būt iespējamais sadarbības potenciāls, portālu “Valmieras Ziņas” informēja ViA sabiedrisko attiecību speciālists Juris Lūsis.

Pēc viņa teiktā, izstāde vienkopus pulcē tieši Vidzemes reģiona uzņēmējus, ar kuriem ViA, kā šī reģiona augstskola, vēlas attīstīt pēc iespējas ciešāku sadarbību visdažādākajos veidos.

“Augstskola ir apzinājusi sadarbības jomas, kuras varētu būt perspektīvas raugoties gan no uzņēmēju puses, gan no augstskolas skatupunkta un sagatavojusi attiecīgus informatīvos materiālus,” augstskolas gatavošanos raksturoja J.Lūsis.

Pēc viņa teiktā, izstādē izglītības iestāde apmeklētājus iepazīstinās gan ar studiju iespējām ViA, tostarp maģistrantūras studiju programmām, Atvērto universitāti, Mūžizglītības centra kursiem, gan ar lietišķo pētījumu iespējām, kuros varētu izmantot augstskolas akadēmiskos resursus un abu zinātnisko institūtu – Sociotehnisko sistēmu inženierijas institūtu un Sociālo, ekonomisko un humanitāro pētījumu institūtu, gan ar augstskolas infrastruktūras izmantošanas iespējām.

“Uzņēmēji bieži vien nezina, kādas iespējas, izņemot studijas, sniedz Vidzemes Augstskola. Te ir runa gan par lietišķajiem pētījumiem, gan par gluži praktiskām lietām – telpu nomu, dienesta viesnīcām, IT risinājumiem un tamlīdzīgi,” norādīja J.Lūsis. Pēc viņa teiktā, augstskolas kļūst par zināšanu pārneses centriem, vietām, kur notiek savstarpēja apmainīšanās ar zināšanām starp visdažādākajām iesaistītajām pusēm. Un Vidzemes Uzņēmēju dienu izstāde ir lieliska platforma, kur uzrunāt uzņēmējus un saņemt atgriezenisko saiti.

Tā kā patlaban augstskolai tiek veidots Zināšanu un tehnoloģiju centrs, tad uzņēmēju viedokļi un gaidas ir ļoti svarīgas, lai pēc iespējas precīzāk izprastu uzņēmēju vajadzības un tādējādi nodefinētu centra darbības jomas un principus, norādīja J.Lūsis.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Plainstream” ir Latvijas uzņēmums, kas sniedz zvanu centra pakalpojumus Latvijā pazīstamākajiem zīmoliem, veicinot to biznesa attīstību. Tomēr vienkāršiem vārdiem sakot – mūsu darbs ir izcili apkalpot klientus telefoniski. Pievienojies mūsu komandai kā ZVANU CENTRA OPERATORS Mēs tev uzticēsim: Konsultēt klientus par uzņēmuma pakalpojumiem jeb ar prieku atbildēt uz klienta telefona zvaniem par tiem aktuāliem jautājumiem; Kā arī sniegt rakstiskas atbildes klientiem uz viņa iesūtītajiem jautājumiem e-pastā No Tevis sagaidām: Prieku darboties kopā ar klientiem, jo tā būs neatņemama tavas ikdienas sastāvdaļa; Spēja plūstoši runāt latviešu un krievu valodā, vēlama arī angļu valoda; Loģiskā domāšana, fleksibilitāte; Motivāciju mācīties, apgūt jaunas prasmes; Labas iemaņas darbā ar datoru. Tev piedāvāsim: Stabilu darbu profesionālā un draudzīgā kolektīvā; Apmaksātas apmācības un iespēju attīstīt savas prasmes; Maiņu darba laiku - maiņas garums 8,5 stundas (maiņas arī arpus standarta "ofisa" darba laika); Paveiktajam atbilstošu atalgojumu; un citiem labumiem (kopīgiem pasākumiem, izaugsmes iespējas, utt.). Ja esi meklētā persona, gaidīsim tavu CV ar norādi “Zvanu centra operators Valmierā” uz e-pastu cv@plainstream.lv vai vari pieteikties šeit: https://www.plainstream.lv/pieteikties/ Tomēr papildus jautājumos - gaidām arī tavu zvanu: 20114066. Profesija: Zvanu centru OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ausekļa iela 32, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-05-31 Kontaktpersona: CV ar norādi “Zvanu centra operators Valmierā” sūtīt uz cv@plainstream.lv, 20114066 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Galvenie amata pamatpienākumi:  Rūpēties par izglītojamo drošību; Darba organizēšana un plānošana; Bērnu veselības stāvokļa novērtēšana; Bērnu profilaktisko pasākumu organizēšana un veikšana; Higiēnas prasību izpildes kontrole; Bērnu ēdināšanas uzraudzība sadarbībā ar ēdināšanas pakalpojuma sniedzēju; Infekcijas kontroles nodrošināšana; Profilaktiski izglītojošais darbs; Darba dokumentēšana; Uzņemties atbildību par sava darba kvalitāti; Profesionālās kvalifikācijas uzturēšana. Amata veikšanai nepieciešamā izglītība, kompetences un prasmes: Augstākā izglītība atbilstoši amata pienākumiem, papildus reģistrētas ārstniecības personas statuss. Darba pieredze ne mazāk kā 3 gadi, kā arī profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvajiem aktiem par profesionālo pilnveidi; Spēja strādāt droši, akurāti un efektīvi; Spēja strādāt paaugstinātas spriedzes apstākļos; Spēja novērst problēmas un nodrošināt drošību; Valsts valodas prasme normatīvajos aktos noteiktajā līmenī. Motivētu pieteikuma vēstuli, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un CV jāiesniedz līdz 29.05.2020. Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādē (Parka iela 14, Mazsalacā, Mazsalacas novadā, LV-4215) vai elektroniski pirmsskola@mazsalaca.edu.lv . Papildus informācija: tālr. 27871920 (pirmsskolas vadītāja Saiva Liepa). Profesija: BĒRNU MĀSA Darba vietas adrese: LATVIJA, Parka iela 14, Mazsalaca, Mazsalacas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-05-29 Kontaktpersona: Piet.vēst., izgl.apliec.dok.kopijas un CV sūtīt uz pirmsskola@mazsalaca.edu.lv, t. 27871920.

Mūsu partneri