Valmieras Ziņas

Vidzemes Uzņēmēju dienās “Agrimatco” piedāvās konsultācijas ar agronomiem un informāciju par jaunākajiem piedāvājumiem

Vidzemes Uzņēmēju dienās 2014 “Agrimatco Latvia” aicina apmeklēt firmas stendu, kur apmeklētājiem būs iespēja konsultēties ar “Agrimatco” agronomiem un uzzināt par jaunākajiem firmas piedāvājumiem vasaras/rudens sezonai.

Valmierā, Rīgas ielā 76a jau vairāk nekā gadu atvērts firmas “Agrimatco Latvia veikals. Tas kļuvis par iemīļotu tikšanās vietu kā zemniekiem, tā vietējiem mazdārziņu īpašniekiem.

“Agrimatco” ir starptautisks lauksaimniecības uzņēmums ar ļoti senu vēsturi. Pirmais “Agrimatco” veikals tika izveidots 1936. gadā ar mērķi palīdzēt zemniekiem ražot pēc iespējas augstākas kvalitātes produkciju – sniegt lauksaimniekiem zināšanas un pieredzi un piedāvāt labākos izejmateriālus.  Pirms gandrīz 80 gadiem nospraustais mērķis ir galvenais “Agrimatco” uzdevums joprojām. Šobrīd uzņēmumam ir 50 filiāles un vairāk nekā 80 veikali visā pasaulē.

Pirms 21 gada firma uzsāka darbību Latvijā un šobrīd ir atvērti četri “Agrimatco” veikali: Rīgā, Iecavā, Bauskā un Valmierā. Darbojas vairumtirdzniecības centrs Rīgā, zemniekus saimniecībā uz vietas konsultē firmas reģionālie agronomi. Pērn atklāts firmas pirmais lauksaimniecības tehnikas servisa centrs.

Firmas klienti ļoti atzinīgi novērtē “Agrimatco” profesionālās konsultācijas un plašo piedāvājumu.  Tas ir izdevīgi, jo vienuviet ir dabūjams viss, kas nepieciešams zemniekam, lai izaudzētu kvalitatīvu produkciju – sākot ar sēklām, mēslošanas līdzekļiem, dažādiem citiem dārza materiāliem, līdz pat traktoriem. 

“Agrimatco Latvia” ir oficiālais pārstāvis tādiem pasaulē populāriem lauksaimniecības tehnikas zīmoliem kā “Zetor”, “Jacto”, “Farmet”, “Monosem” un pārstāv virkni pasaules vadošo dārzeņu sēklu selekcionāru, tostarp “Enza Zaden”, “Vilmorin”, “Nickerson Zwaan”, “Sakata” u.c.

Kas ir “Agrimatco” veiksmes pamatā? Galvenais ir atbildīga attieksme pret klientu. Mums ir svarīgi, lai mūsu klientiem izdodas, lai viņu bizness veiksmīgi attīstās. Tas virza arī uzņēmuma attīstību, jo nemitīgi jāmācās, jāmeklē jauni risinājumi, ko ieteikt klientam.  Arī “Agrimatco Latvia” sauklis skan līdzīgi: “Mums ir svarīgi, lai Jums izdodas!” Mēs to vienkārši īstenojam dzīvē. 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Plainstream” ir Latvijas uzņēmums, kas sniedz zvanu centra pakalpojumus Latvijā pazīstamākajiem zīmoliem, veicinot to biznesa attīstību. Tomēr vienkāršiem vārdiem sakot – mūsu darbs ir izcili apkalpot klientus telefoniski. Pievienojies mūsu komandai kā ZVANU CENTRA OPERATORS Mēs tev uzticēsim: Konsultēt klientus par uzņēmuma pakalpojumiem jeb ar prieku atbildēt uz klienta telefona zvaniem par tiem aktuāliem jautājumiem; Kā arī sniegt rakstiskas atbildes klientiem uz viņa iesūtītajiem jautājumiem e-pastā No Tevis sagaidām: Prieku darboties kopā ar klientiem, jo tā būs neatņemama tavas ikdienas sastāvdaļa; Spēja plūstoši runāt latviešu un krievu valodā, vēlama arī angļu valoda; Loģiskā domāšana, fleksibilitāte; Motivāciju mācīties, apgūt jaunas prasmes; Labas iemaņas darbā ar datoru. Tev piedāvāsim: Stabilu darbu profesionālā un draudzīgā kolektīvā; Apmaksātas apmācības un iespēju attīstīt savas prasmes; Maiņu darba laiku - maiņas garums 8,5 stundas (maiņas arī arpus standarta "ofisa" darba laika); Paveiktajam atbilstošu atalgojumu; un citiem labumiem (kopīgiem pasākumiem, izaugsmes iespējas, utt.). Ja esi meklētā persona, gaidīsim tavu CV ar norādi “Zvanu centra operators Valmierā” uz e-pastu cv@plainstream.lv vai vari pieteikties šeit: https://www.plainstream.lv/pieteikties/ Tomēr papildus jautājumos - gaidām arī tavu zvanu: 20114066. Profesija: Zvanu centru OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ausekļa iela 32, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-05-31 Kontaktpersona: CV ar norādi “Zvanu centra operators Valmierā” sūtīt uz cv@plainstream.lv, 20114066 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Galvenie amata pamatpienākumi:  Rūpēties par izglītojamo drošību; Darba organizēšana un plānošana; Bērnu veselības stāvokļa novērtēšana; Bērnu profilaktisko pasākumu organizēšana un veikšana; Higiēnas prasību izpildes kontrole; Bērnu ēdināšanas uzraudzība sadarbībā ar ēdināšanas pakalpojuma sniedzēju; Infekcijas kontroles nodrošināšana; Profilaktiski izglītojošais darbs; Darba dokumentēšana; Uzņemties atbildību par sava darba kvalitāti; Profesionālās kvalifikācijas uzturēšana. Amata veikšanai nepieciešamā izglītība, kompetences un prasmes: Augstākā izglītība atbilstoši amata pienākumiem, papildus reģistrētas ārstniecības personas statuss. Darba pieredze ne mazāk kā 3 gadi, kā arī profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvajiem aktiem par profesionālo pilnveidi; Spēja strādāt droši, akurāti un efektīvi; Spēja strādāt paaugstinātas spriedzes apstākļos; Spēja novērst problēmas un nodrošināt drošību; Valsts valodas prasme normatīvajos aktos noteiktajā līmenī. Motivētu pieteikuma vēstuli, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un CV jāiesniedz līdz 29.05.2020. Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādē (Parka iela 14, Mazsalacā, Mazsalacas novadā, LV-4215) vai elektroniski pirmsskola@mazsalaca.edu.lv . Papildus informācija: tālr. 27871920 (pirmsskolas vadītāja Saiva Liepa). Profesija: BĒRNU MĀSA Darba vietas adrese: LATVIJA, Parka iela 14, Mazsalaca, Mazsalacas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-05-29 Kontaktpersona: Piet.vēst., izgl.apliec.dok.kopijas un CV sūtīt uz pirmsskola@mazsalaca.edu.lv, t. 27871920.

Mūsu partneri