Valmieras Ziņas

Vidzemes Uzņēmēju dienās “Agrimatco” piedāvās konsultācijas ar agronomiem un informāciju par jaunākajiem piedāvājumiem

Vidzemes Uzņēmēju dienās 2014 “Agrimatco Latvia” aicina apmeklēt firmas stendu, kur apmeklētājiem būs iespēja konsultēties ar “Agrimatco” agronomiem un uzzināt par jaunākajiem firmas piedāvājumiem vasaras/rudens sezonai.

Valmierā, Rīgas ielā 76a jau vairāk nekā gadu atvērts firmas “Agrimatco Latvia veikals. Tas kļuvis par iemīļotu tikšanās vietu kā zemniekiem, tā vietējiem mazdārziņu īpašniekiem.

“Agrimatco” ir starptautisks lauksaimniecības uzņēmums ar ļoti senu vēsturi. Pirmais “Agrimatco” veikals tika izveidots 1936. gadā ar mērķi palīdzēt zemniekiem ražot pēc iespējas augstākas kvalitātes produkciju – sniegt lauksaimniekiem zināšanas un pieredzi un piedāvāt labākos izejmateriālus.  Pirms gandrīz 80 gadiem nospraustais mērķis ir galvenais “Agrimatco” uzdevums joprojām. Šobrīd uzņēmumam ir 50 filiāles un vairāk nekā 80 veikali visā pasaulē.

Pirms 21 gada firma uzsāka darbību Latvijā un šobrīd ir atvērti četri “Agrimatco” veikali: Rīgā, Iecavā, Bauskā un Valmierā. Darbojas vairumtirdzniecības centrs Rīgā, zemniekus saimniecībā uz vietas konsultē firmas reģionālie agronomi. Pērn atklāts firmas pirmais lauksaimniecības tehnikas servisa centrs.

Firmas klienti ļoti atzinīgi novērtē “Agrimatco” profesionālās konsultācijas un plašo piedāvājumu.  Tas ir izdevīgi, jo vienuviet ir dabūjams viss, kas nepieciešams zemniekam, lai izaudzētu kvalitatīvu produkciju – sākot ar sēklām, mēslošanas līdzekļiem, dažādiem citiem dārza materiāliem, līdz pat traktoriem. 

“Agrimatco Latvia” ir oficiālais pārstāvis tādiem pasaulē populāriem lauksaimniecības tehnikas zīmoliem kā “Zetor”, “Jacto”, “Farmet”, “Monosem” un pārstāv virkni pasaules vadošo dārzeņu sēklu selekcionāru, tostarp “Enza Zaden”, “Vilmorin”, “Nickerson Zwaan”, “Sakata” u.c.

Kas ir “Agrimatco” veiksmes pamatā? Galvenais ir atbildīga attieksme pret klientu. Mums ir svarīgi, lai mūsu klientiem izdodas, lai viņu bizness veiksmīgi attīstās. Tas virza arī uzņēmuma attīstību, jo nemitīgi jāmācās, jāmeklē jauni risinājumi, ko ieteikt klientam.  Arī “Agrimatco Latvia” sauklis skan līdzīgi: “Mums ir svarīgi, lai Jums izdodas!” Mēs to vienkārši īstenojam dzīvē. 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri