Valmieras Ziņas

Vidzemes Uzņēmēju dienās “Agrimatco” piedāvās konsultācijas ar agronomiem un informāciju par jaunākajiem piedāvājumiem

Lasīšanas laiks: 2 min

Vidzemes Uzņēmēju dienās 2014 “Agrimatco Latvia” aicina apmeklēt firmas stendu, kur apmeklētājiem būs iespēja konsultēties ar “Agrimatco” agronomiem un uzzināt par jaunākajiem firmas piedāvājumiem vasaras/rudens sezonai.

Valmierā, Rīgas ielā 76a jau vairāk nekā gadu atvērts firmas “Agrimatco Latvia veikals. Tas kļuvis par iemīļotu tikšanās vietu kā zemniekiem, tā vietējiem mazdārziņu īpašniekiem.

“Agrimatco” ir starptautisks lauksaimniecības uzņēmums ar ļoti senu vēsturi. Pirmais “Agrimatco” veikals tika izveidots 1936. gadā ar mērķi palīdzēt zemniekiem ražot pēc iespējas augstākas kvalitātes produkciju – sniegt lauksaimniekiem zināšanas un pieredzi un piedāvāt labākos izejmateriālus.  Pirms gandrīz 80 gadiem nospraustais mērķis ir galvenais “Agrimatco” uzdevums joprojām. Šobrīd uzņēmumam ir 50 filiāles un vairāk nekā 80 veikali visā pasaulē.

Pirms 21 gada firma uzsāka darbību Latvijā un šobrīd ir atvērti četri “Agrimatco” veikali: Rīgā, Iecavā, Bauskā un Valmierā. Darbojas vairumtirdzniecības centrs Rīgā, zemniekus saimniecībā uz vietas konsultē firmas reģionālie agronomi. Pērn atklāts firmas pirmais lauksaimniecības tehnikas servisa centrs.

Firmas klienti ļoti atzinīgi novērtē “Agrimatco” profesionālās konsultācijas un plašo piedāvājumu.  Tas ir izdevīgi, jo vienuviet ir dabūjams viss, kas nepieciešams zemniekam, lai izaudzētu kvalitatīvu produkciju – sākot ar sēklām, mēslošanas līdzekļiem, dažādiem citiem dārza materiāliem, līdz pat traktoriem. 

“Agrimatco Latvia” ir oficiālais pārstāvis tādiem pasaulē populāriem lauksaimniecības tehnikas zīmoliem kā “Zetor”, “Jacto”, “Farmet”, “Monosem” un pārstāv virkni pasaules vadošo dārzeņu sēklu selekcionāru, tostarp “Enza Zaden”, “Vilmorin”, “Nickerson Zwaan”, “Sakata” u.c.

Kas ir “Agrimatco” veiksmes pamatā? Galvenais ir atbildīga attieksme pret klientu. Mums ir svarīgi, lai mūsu klientiem izdodas, lai viņu bizness veiksmīgi attīstās. Tas virza arī uzņēmuma attīstību, jo nemitīgi jāmācās, jāmeklē jauni risinājumi, ko ieteikt klientam.  Arī “Agrimatco Latvia” sauklis skan līdzīgi: “Mums ir svarīgi, lai Jums izdodas!” Mēs to vienkārši īstenojam dzīvē. 

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri