Valmieras Ziņas

Vidzemes sporta asociācijas airēšanas slalomisti spīd Baltijas kausā

Lasīšanas laiks: 2 min

Pēc viesošanās Igaunijā (1.-3.aprīlis) un Lietuvā (8.-10.aprīlis) aizvadītas arī cīņas šīgada pirmajās airēšanas slaloma sacensībās Latvijā – Baltijas kauss. Vidzemes sporta asociācijas veikums – prognozēti un neiztrūkstoši godalgoti, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes sporta asociācijas pārstāvis Kaspars Pakers.

Otrajās Lieldienās, 18.aprīlī Bauskā Mēmeles upes pavasara ūdens līmenī tikās visu trīs Baltijas valstu sportisti. Tik ātrā un sarežģītā, tiesa, arī priecējošā un baudāmā Lejas Dzirnavu plostu ceļa airēšanas slaloma kanālā sacensības norisinājās pirmo reizi, pulcējot uz sezonas sākumu gatavākos sportistus.

Kā Tallinas pievārtē un Viļņas pierobežā, tā krāčūdens trases lielpilsētā Bauskā K1 laivu klasē vīriešiem (Men’s Kayak) pirmais Ritvars Celmiņš. Arī pārējie uz goda pjedestāla un tūlīt aiz tā Vidzemes sporta asociācijas airēšanas slalomisti: 2.vietā Mārtiņš Plaudis (līderis U18 vecuma grupā), 3.vietā Toms Karlivāns un 4.vietā Kaspars Pakers (uzvarētājs 35+ vecuma grupā).

Emīlam Varslavānam triumfējot gan kopvērtējumā, gan U18 vecuma grupā, komandai arī C1 laivu klases vīriešiem (Men’s Canoe) absolūtās konkurences zelts. Šīs kategorijas bronza atlētam un sporta speciālistam vienā personā Emīlam Putniņam. Savukārt U15 vecuma grupā, lai neteiktu nepiepildoties pareģojumam, tad nevainagojoties ar pamatoti gaidīto, šoreiz tikai vicečempiona tituls un nestreb karstas putas statuss Matīsam Silam.

Turpinājumā Valmieras novada airēšanas slalomistiem piedalīšanās Lielajā Talkā un, atbilstoši plānam, Eiropas pieaugušo čempionāts vai jaunatnes sacensības Baldonē.

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri