Valmieras Ziņas

Vidzemes slimnīcas Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļas virsārstes amatā iecelta Guna Ozola

No 1. augusta Vidzemes slimnīcas Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) un pacientu uzņemšanas nodaļas virsārstes amatā iecelta Guna Ozola. Viņa nomainījusi līdzšinējo nodaļas virsārsti Anitu Ābeli, kas nodaļu vadījusi kopš 1997. gada.

Savukārt jaunā vadītāja Guna Ozola ar Vidzemes slimnīcu saistīta jau 11 gadus. Simboliski – 2007. gadā abas iepazinās draugu organizētā un neaizmirstamā laivu braucienā pa Salacu. Ja darbu medicīnā un īpaši NMP nodaļā var salīdzināt ar laivošanu pa nekad neparedzamu, ikdienā mainīgu, zemūdens akmeņiem un krācītēm bagātu upi, toreizējā medicīnas studente Guna Ozola ir mērķtiecīgi vadījusi arī savu savu profesionālās karjeras “laivu”. Kā viņu raksturo dr. A. Ābele: “Guna daudz un ātri mācās”.

Kā medicīnas studente un topošā ārste G. Ozola Vidzemes slimnīcā strādājusi gan praktikantes, gan rezidentes statusā, bijusi ārste gan NMP un pacientu uzņemšanas nodaļā, gan Terapijas nodaļā. Pa laikam no kopīgās “Vidzemes slimnīcas laivas” izkāpusi, lai turpinātu tālākizglītoties un iegūtu arī kardiologa sertifikātu. Mācījusies un kā kardioloģe praktizējusi Rīgas klīnikās, un noraidījusi piedāvājumus ar tām saistīt savu nākotni. Kāpēc? Par savām ambīcijām un mērķiem, pieņemot izaicinājumu vadīt reģionālas daudzprofilu neatliekamās medicīniskās palīdzības slimnīcas vienu no sarežģītākajām nodaļām, dr. G. Ozola publiski klusē, respektējot teicienu: “Ja gribi sasmīdināt Dievu, izstāsti par saviem plāniem!”

Kā atzīst dr. A. Ābele, NMP un pacientu uzņemšanas nodaļai, kur dienā pēc palīdzības griežas vidēji 60-70 cilvēki, ārsts ar internista jeb iekšķīgo slimību un kardiologa specialitāti esot ideāla kombinācija. Jo liela daļa pacientu nodaļā nokļūst tieši ar pēkšņiem sirds darbības traucējumiem, kad nepieciešama tūlītēja palīdzība. Tad izpaužoties un  noderot dakteres Ozolas Rīgas klīnikās gūtais kardioloģes rūdījums.

“Joprojām Rīgā turpinu”, stāsta G. Ozola, “padziļināt teorētiskās un praktiskās zināšanas, kas ievērojami uzlabo pacientu ārstēšanu ar kardioloģiskām saslimšanām. Kā arī, sadarbojoties ar Rīgas kolēģiem, paveras lielākas iespējas nosūtīt pacientus uz stacionāru, kur veic manipulācijas, ko pagaidām nav iespējams veikt pie mums, Vidzemes slimnīcā”.

Dr. Guna Ozola Vidzemes slimnīcas kolektīvam ir savējā, ar skaidru izpratni par slimnīcas attīstību ilgtermiņā un savu lomu procesos. Viņa ir dažādās nozīmēs “pašu audzināta”, bijusi kopā ar kolēģiem gan ikdienas darbā, gan ārpus darba aktivitātēs, aizstāvējusi Vidzemes slimnīcas vārdu valmieriešu komandas sastāvā Vislatvijas mediķu sporta spēlēs, ar savu atraktivitāti un enerģiskumu kuplinājusi kolektīva atpūtas pasākumus. Tagad kolēģu vēlējums: lai mums visiem izdodas jaunais kopīgais ceļojums ar virsārsti Gunu Ozolu!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla kannu ražošanas uzņēmums SIA „VALPRO” aicina darbā: VIRPOTĀJU Prasības: Vēlama profesionālā izglītība atbilstošā amatā Iepriekšēja darba pieredze atbilstoša profila darbā Pieredze darbā ar universāliem virpošanas darbgaldiem Pieredze CNC darbagaldu iestatīšanā un apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Spēja intensīvi strādāt, vēlme mācīties Atbildības sajūta, godprātīga un pozitīva attieksme pret darbu Piedāvājam: Darbu stabilā, uz attīstību orientētā uzņēmumā Regulāri izmaksātu, stabilu ikmēneša atalgojumu un sociālās garantijas Nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanu Sakārtotu darba vidi Apmācības iespējas Iespējama transporta izdevumu segšana Ja atbilstat minētajām prasībām, sūtiet pieteikumu uz: E-pasts: darbs@valpro.lv Tālrunis informācijai: 642 07235; 29413500 Adrese: SIA “VALPRO”, L.Laicena iela 2, Valmiera, LV-4201 Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! VALPRO ir viens no lielākajiem metāla apstrādes uzņēmumiem Latvijā. Jau vairāk kā 50 gadus piedāvājam augstākās kvalitātes metāla produktus un metāla apstrādes pakalpojumus klientiem visā pasaulē. Uzņēmuma produkti ir iemantojuši atpazīstamību un lietotāju atzinību civilajā un militārajā sektorā ne vien Eiropā, bet arī Austrālijā, Ziemeļamerikā, Āzijā un Āfrikā. Profesija: VIRPOTĀJS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-11-28 Kontaktpersona: E-pasts: darbs@valpro.lv , tālr. 64207235, 29413500

Mūsu partneri