Valmieras Ziņas

Vidzemes slimnīcai apstiprināta jauna vidēja termiņa stratēģija 2024.-2028. gadam

Lasīšanas laiks: 3 min

Sabiedrībai ar ierobežotu atbildību “Vidzemes slimnīca” ir apstiprināta jauna vidējā termiņa darbības stratēģija 2024. – 2028. gadam, kuras pamatā ir trīs darbības virzieni – darbinieki, pacienti un droša vide, portālu “Valmieras Ziņas” informēja “Vidzemes slimnīca” Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste Agnija Upīte.

Vidzemes slimnīcas stratēģiskais mērķis ir nodrošināt veselības aprūpes pieejamību, sniedzot un attīstot kvalitatīvus, efektīvus, iedzīvotājiem pieejamus plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus, īstenojot ārstniecības iestāžu sadarbības teritoriju principu Vidzemes reģionā, vienlaikus attīstot atbilstošu infrastruktūru. 

Stratēģiju izstrādāja slimnīcas valde un vadības komanda, kas, diskutējot un izvērtējot līdzšinējo darbību, noteica jaunos darbības virzienus. Jaunās stratēģijas vērtību definēšanā iesaistījās visi slimnīcas darbinieki. 

“Vidzemes slimnīcas mērķis ir nodrošināt ilgtermiņa vērtību radīšanu. Jau līdz šim mērķtiecīgi esam stiprinājuši gan vides, gan sociālās pārvaldības principus katrā no darbības jomām. Ilgtspējīgi pakalpojumi un to veicinoši darbības principi noteikti būs mūsu nākotnes galvenais uzdevums,” norāda Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs. 

Lai piesaistītu kvalificētu darba spēku, īstenos ciešāku sadarbību ar izglītības iestādēm un studējošo un rezidentu piesaisti. Darbinieku motivācijas un labbūtības veicināšanai nodrošinās regulāru profesionālo pilnveidi un tālākizglītību, kā arī motivējošu darbinieku labumu grozu un darba samaksu. Slimnīcas mērķis būs arī īstenot labākā darba devēja statusu. 

Sadarbības uzlabošanai ar pacientu svarīgi būs nodrošināt savlaicīgu pakalpojumu nodrošināšanu un veikt pacientu pieredzes mērījumus. Lai veicinātu pacientu piesaisti, veidos sadarbību ar reģiona slimnīcām un ģimenes ārstiem, tiks palielināts diagnostikas pakalpojumu apjoms, ieviesti un attīstīti jauni un inovatīvi veselības aprūpes pakalpojumi, kā arī paplašināti ambulatorās rehabilitācijas pakalpojumi. 

Darbinieki ir slimnīcas lielākā vērtība, tāpēc jaunu speciālistu piesaiste un jau esošo darbinieku lojalitātes veidošana būs viens no galvenajiem jaunā plānošanas perioda mērķiem. Īpaša uzmanība tiks pievērsta sadarbībai ar izglītības iestādēm, lai motivētu skolēnus, studentus izvēlēties slimnīcu kā viņiem labāko darba devēju. Sniegsim finansiālu atbalstu studējošajiem, kuri izvēlējušies savas turpmākās darba gaitas sasaistīt ar Vidzemes slimnīcu. Lai mazinātu personāla mainību, strādāsim, lai darbinieki būtu lojāli uzņēmumam un justos novērtēti. Turpināsim uzturēt modernu un drošu darba vidi, motivējošu atalgojuma sistēmu un nemonetāros labumus.

Slimnīcas mērķis ir arī turpmāk nodrošināt veselības aprūpes pieejamību un drošāko atbalstu visiem pacientiem.  

Vidzemes slimnīcas vidējā termiņa darbības stratēģija 2024.-2028. gadam apstiprināta dalībnieku sapulcē 2023. gada 21. decembrī. 

Par Vidzemes slimnīcu:

Vidzemes slimnīca ir ceturtā līmeņa daudzprofilu neatliekamās medicīniskās palīdzības ārstniecības iestāde, kas nodrošina diennakts medicīnisko palīdzību un tās galvenie darbības veidi ir stacionārās un sekundārās ambulatorās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšana. 74,07% Vidzemes slimnīcas kapitālu pieder Valmieras novada pašvaldībai, 25,03% – Valkas novada pašvaldībai un 0,9% – Rīgas Stradiņa universitātei. 2025. gadā apritēs 50 gadi kopš Vidzemes slimnīca pirmo reizi vēra durvis pacientiem Valmierā, Jumaras ielā 195. 

SIA “LEGROLATVIA” (reģistrācijas nr. LV44103109749), kūdras substrātu ražošanas un iepakošanas uzņēmums aicina darbā “Laboratorijas vadītāju” (1223 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieraspagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Organizēt, vadīt un koordinēt darbu laboratorijā, kontrolēt ražotāsprodukcijas kvalitāti ,ienākošās kūdras kvalitāti, gatavās produkcijaskvalitāti, veikt attiecīgās analīzes un pārbaudes . Uzturēt tehniskā kartībā laboratorijasiekārtas. Darba laiks 8.oo – 17.oo. Pēc nepieciešamības pagarināts vai maiņudarba laiks. Prasības: Atbilstoša izglītība, zināšanas par laboratorijas procesiem un iekārtām.Vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā.  Valodas zināšanas – obligāti latviešuun angļu. B kategorijas autovadītāja apliecība, savs transports.  Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā,pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties,apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitāteslīmeni. Piedāvājam: Darbu starptautiskā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīguskolēģus.  Apmācību jaunajā amatā. Darba alga 1500 EUR bruto.  Veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes laika. CV sūtīt uz info@seda.lv, ar norādi “Laboratorijasvadītājs”. Konfidencialitāti garantējam.Jautājumu gadījumā zvanīt 22498474 Profesija: LABORATORIJAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lakstīgalas, Rūpnieki, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu no 1200 EUR līdz 1600 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Mūsu partneri