Valmieras Ziņas

Vidzemes slimnīcai – 45

Lasīšanas laiks: 3 min

1975. gada 19. decembrī Jumaras ielā 195 svinīgi tika atklāta jaunuzceltā ārstniecības iestāde – Valmieras slimnīca. Tiem laikiem moderna celtne ar darbiniekiem, pacientiem un apmeklētājiem ērtu infrastruktūru. Mediķu komandu veidoja augstas raudzes speciālisti, pašaizliedzīgi sava darba entuziasti ārsti, māsas, sanitāri. Tika ieviestas jaunas tehnoloģijas, jaunas ārstēšanas un operēšanas metodes, piesaistīti jauni speciālisti.

Ir paskrējuši 45 gadi, bet iepriekšminētie teikumi joprojām ir aktuāli un raksturo Vidzemes slimnīcas šodienu. Bet jau citā, daudz augstākā līmenī. Tagad esam reģionāla daudzprofilu neatliekamās medicīniskās palīdzības slimnīca, kas sniedz diennakts palīdzību ne tikai reģiona iedzīvotājiem. Mūsu komandu veido vairāk par 700 darbiniekiem, un kopā esam viens no lielākajiem darba devējiem un nodokļu maksātājiem reģionā. Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļā diennaktī tiek sniegta palīdzība vidēji 66 iedzīvotājiem, stacionārā pērngad ārstējām 13 358 pacientus, ambulatorā palīdzība sniegta 42110 personām, šogad septīto gadu pēc kārtas mūsu dzemdību nodaļā piedzimuši vairāk par tūkstoš bērniem.

Tie ir tikai skaitļi, taču tos nodrošina spraigs kvalificētu speciālistu komandas ikdienas darbs. Profesionāls un izglītots darbinieks ir Vidzemes slimnīcas vērtība, kas jaunajos apstākļos ieguvusi papildu nozīmi visas sabiedrības veselības nodrošināšanā. Rūpējoties par savējiem, kas teju gadu strādā paaugstināta riska un emocionālas spriedzes apstākļos, turpinām nodrošināt personālam gan iespējas tālākizglītoties, parūpēties par veselību un apmeklēt darba devēja apmaksātās sporta nodarbības, gan saņemt finansiālu atbalstu dzīves grūtākos brīžos.

Aizvadāmais gads mums bijis īpašu izaicinājumu un paaugstinātas slodzes, ātras rīcības un neordināru lēmumu laiks. Tomēr, neskatoties uz to, ka nācās operatīvi veikt epidemioloģiskai drošībai nepieciešamos pasākumus un izmaiņas darba organizācijā, turpinām sniegt gan neatliekamo medicīnisko palīdzību, gan ārstējam stacionāra pacientus, saglabājot arī ambulatoro pakalpojumu pieejamību.

Papildus paaugstinātas slodzes apstākļiem gadu no gada slimnīca attīstās, ievieš jaunus pakalpojumus, piesaista zinošus speciālistus, pārbūvē nodaļas. Tieši tāda ir slimnīcas ikdiena – dinamiska, mainīga, arvien uz augšu un attīstību paģēroša, lai mūsu pacienti varētu saņemt aizvien plašāku pakalpojumu klāstu tuvāk savai dzīves vietai un ārstēties vēl drošākā vidē.

“Slimnīcas izaugsmē”, uzsver Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs, “klātesoši ir ne tikai darbinieki, bet arī mūsu pacienti un sadarbības partneri. Kopīgā darbā augam un atrodam arvien jaunas attīstības iespējas. Tāpēc mūsu dzimšanas dienā pateicos gan darbiniekiem, gan visiem iesaistītajiem uzņēmumiem un personām. Kopīgi ar lepnumu varam atskatīties uz labajiem darbiem – esam atjaunojuši infrastruktūru gandrīz visās stacionāra nodaļās, paplašinājuši endoskopiju nodaļu un drīzumā telpas vērs izremontētie ambulatoro speciālistu kabineti.  Ik gadu finanšu līdzekļi novirzīti jaunu tehnoloģiju iegādei, darbinieku zināšanu papildināšanai un algu fonda palielināšanai. Esmu pārliecināts, ka, par spīti esošajai situācijai un mainīgajiem ārējiem apstākļiem, kopā mēs paveiksim vēl daudz paliekoša un sasniegsim savus nākamos attīstības mērķus!”

Visiem zināmo apstākļu dēļ šo slimnīcas jubileju nesvinam kopīgā pasākumā, bet katrs uzņēmuma darbinieks saņem īpašu dāvanu. Tā tapusi daudzu roku darba rezultātā – gluži tāpat kā darbinieku ikdiena, sniedzot veselības aprūpes pakalpojumus, diagnosticējot, ārstējot un aprūpējot mūsu pacientus un veicot visu nepieciešamo viņu aprūpes nodrošināšanai. Lai darbiniekiem veselība un izturība, gādājot par cilvēku veselību un dzīvību!

Valmieras tehnikums aicina darbā Digitālo mediju speciālistu (profesiju klasifikatora kods 2432 08) uz noteiktu laiku līdz 2025.gada jūlijam Mēs piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā (klātienes darbs) Stabilu atalgojumu (no 1300,00 EUR mēnesī, pirms nodokļu nomaksas) Iespēju papildus iesaistīties projektos Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes termiņa) Apmaksātu profesionālo pilnveidi Atbalstu no kompetentiem kolēģiem Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Tavā pārziņā būs: Veidot digitālo saturu: rakstus, video, infografikas u.c  Pārvaldīt Tehnikuma sociālo tīklu kontus, administrēt mājas lapu  Plānot un īstenot atpazīstamības veicināšanas stratēģiju sociālajos tīklos  Veidot un pārvaldīt tiešsaistes reklāmas kampaņas (Google Ads, Facebook Ads)  Nodrošināt Tehnikuma zīmola atpazīstamību un dalību publiskajos pasākumos  Tev nepieciešams: Augstākā izglītība humanitāro, komunikāciju vai sociālo zinātņu jomā (var būt pēdējo kursu students) Prasmes un pieredze sociālo tīklu administrēšanā un satura veidošanā  Latviešu valodas zināšanas austākajā līmenī  Labas angļu valodas prasmes – mutvārdos un rakstos Prasmes darbā ar Microsoft Office un grafiskā dizaina rīkiem, foto video apstrāde B kategorijas autovadītāja apliecība Kompetences – augsta atbildības sajūta, spēja attīstīt radošas idejas un patstāvīgi pieņemt lēmumus, pozitīva attieksme pret darbu, augsta saskarsmes kultūra. Tālrunis informācijai: Attīstības nodaļas vadītāja Dace Careva 28656012 CV, motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv Pieteikumu sūtīt uz e-pastu ar norādi “Digitālo mediju speciālista vakancei” līdz 2024.gada 10.jūlijam. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Profesija: SABIEDRISKO ATTIECĪBU SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-10 Darba sākšanas datums: 2024-08-01 Kontaktpersona: Dace Careva Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Valmieras tehnikums aicina darbā izglītības un skolu psihologu uz nenoteiktu laiku. Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā (30 stundas) Stabilu atalgojumu (no 1259,00 EUR mēnesī par 1 slodzi, pirms nodokļu nomaksas) Apmaksātu veselības apdrošināšanas polisi (pēc pārbaudes laika beigām) Apmaksātu profesionālo pilnveidi Divu mēnešu atvaļinājumu Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: Veikt psiholoģisko izpēti un sniegt atbalstu izglītojamajiem Veikt izglītojamo audzināšanas apstākļu izpēti un piedalīties konfliktsituāciju risināšanā Konsultēt pedagogus un vecākus izglītojamo problēmjautājumos Analizēt ar izglītojamo izglītošanu, attīstību saistītās problēmas, piedāvāt risinājumus Veikt regulāru preventīvo darbu skolā atbilstoši skolas aktualitātēm un vajadzībām Prasības pretendentam: Augstākās izglītības diploms par akreditētas bakalaura studiju programmas un akreditētas maģistra studiju programmas psiholoģijā apguvi vismaz 200 kredītpunktu apjomā Reģistrācija Psihologu reģistrā Psihologa sertifikāts izglītības un skolu psiholoģijā vai uzrādāms un iesniedzams noslēgts līgums ar psihologu pārraugu atbilstība Bērnu tiesību aizsardzības likuma 72.panta prasībām Labas komunikācijas prasmes Pozitīva un atbildīga attieksme pret darbu Tālrunis informācijai: direktores vietniece Vita Zeibote 20279820 CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Psihologa vakancei” līdz 2024.gada 31.augustam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: Izglītības un skolu PSIHOLOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-08-31 Darba sākšanas datums: 2024-09-02 Kontaktpersona: Vita Zeibote Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (maģistra grāds)

Aicinām darbā IEŅĒMUMU UZSKAITES GRĀMATVEDI DARBA PIENĀKUMI: · kārtot norēķinu ar debitoriem un kreditoriem grāmatvedības uzskaiti · veikt saimnieciskās darbības ieņēmumu un izdevumu uzskaiti · kārtot bankas operāciju grāmatvedības uzskaiti · kārtot krājumu un mazvērtīgā inventāra grāmatvedības uzskaiti un kontrolēt noliktavu uzskaiti · sagatavot finanšu un statistikas atskaites PRASĪBAS PRETENDENTIEM: · pirmā līmeņa augstākā izglītība grāmatvedības / finanšu jomā · ne mazāk kā divu gadu darba pieredze līdzvērtīgā amatā · augsta atbildības sajūta un precizitāte · labas datora prasmes (MS Office) · par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar  programmu MD Navision · labas latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: · ikmēneša atalgojumu EUR 1200 bruto  · darbu stabilā uzņēmumā · darba līgumu uz nenoteiktu laiku · normālu darba laiku (piecu dienu darba nedēļa, 40 stundas nedēļā) · pilnas sociālās garantijas · veselības apdrošināšanas polisi · darba vietu mūsdienīgā un labiekārtotā birojā Brandeļos, Kocēnu pagastā CV un motivācijas vēstuli ar norādi vakancei „Ieņēmumu uzskaites grāmatvedis” līdz š.g. 30. jūnijam iesniegt: · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācija 26565260 Ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, sazināsimies nedēļas laikā pēc sludinājumā norādītā pieteikšanās termiņa beigām. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: GRĀMATVEDIS (CETURTĀ LĪMEŅA KVALIFIKĀCIJA) Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-30 Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri