Valmieras Ziņas

Vidzemes slimnīcai – 45

Lasīšanas laiks: 3 min

1975. gada 19. decembrī Jumaras ielā 195 svinīgi tika atklāta jaunuzceltā ārstniecības iestāde – Valmieras slimnīca. Tiem laikiem moderna celtne ar darbiniekiem, pacientiem un apmeklētājiem ērtu infrastruktūru. Mediķu komandu veidoja augstas raudzes speciālisti, pašaizliedzīgi sava darba entuziasti ārsti, māsas, sanitāri. Tika ieviestas jaunas tehnoloģijas, jaunas ārstēšanas un operēšanas metodes, piesaistīti jauni speciālisti.

Ir paskrējuši 45 gadi, bet iepriekšminētie teikumi joprojām ir aktuāli un raksturo Vidzemes slimnīcas šodienu. Bet jau citā, daudz augstākā līmenī. Tagad esam reģionāla daudzprofilu neatliekamās medicīniskās palīdzības slimnīca, kas sniedz diennakts palīdzību ne tikai reģiona iedzīvotājiem. Mūsu komandu veido vairāk par 700 darbiniekiem, un kopā esam viens no lielākajiem darba devējiem un nodokļu maksātājiem reģionā. Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļā diennaktī tiek sniegta palīdzība vidēji 66 iedzīvotājiem, stacionārā pērngad ārstējām 13 358 pacientus, ambulatorā palīdzība sniegta 42110 personām, šogad septīto gadu pēc kārtas mūsu dzemdību nodaļā piedzimuši vairāk par tūkstoš bērniem.

Tie ir tikai skaitļi, taču tos nodrošina spraigs kvalificētu speciālistu komandas ikdienas darbs. Profesionāls un izglītots darbinieks ir Vidzemes slimnīcas vērtība, kas jaunajos apstākļos ieguvusi papildu nozīmi visas sabiedrības veselības nodrošināšanā. Rūpējoties par savējiem, kas teju gadu strādā paaugstināta riska un emocionālas spriedzes apstākļos, turpinām nodrošināt personālam gan iespējas tālākizglītoties, parūpēties par veselību un apmeklēt darba devēja apmaksātās sporta nodarbības, gan saņemt finansiālu atbalstu dzīves grūtākos brīžos.

Aizvadāmais gads mums bijis īpašu izaicinājumu un paaugstinātas slodzes, ātras rīcības un neordināru lēmumu laiks. Tomēr, neskatoties uz to, ka nācās operatīvi veikt epidemioloģiskai drošībai nepieciešamos pasākumus un izmaiņas darba organizācijā, turpinām sniegt gan neatliekamo medicīnisko palīdzību, gan ārstējam stacionāra pacientus, saglabājot arī ambulatoro pakalpojumu pieejamību.

Papildus paaugstinātas slodzes apstākļiem gadu no gada slimnīca attīstās, ievieš jaunus pakalpojumus, piesaista zinošus speciālistus, pārbūvē nodaļas. Tieši tāda ir slimnīcas ikdiena – dinamiska, mainīga, arvien uz augšu un attīstību paģēroša, lai mūsu pacienti varētu saņemt aizvien plašāku pakalpojumu klāstu tuvāk savai dzīves vietai un ārstēties vēl drošākā vidē.

“Slimnīcas izaugsmē”, uzsver Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs, “klātesoši ir ne tikai darbinieki, bet arī mūsu pacienti un sadarbības partneri. Kopīgā darbā augam un atrodam arvien jaunas attīstības iespējas. Tāpēc mūsu dzimšanas dienā pateicos gan darbiniekiem, gan visiem iesaistītajiem uzņēmumiem un personām. Kopīgi ar lepnumu varam atskatīties uz labajiem darbiem – esam atjaunojuši infrastruktūru gandrīz visās stacionāra nodaļās, paplašinājuši endoskopiju nodaļu un drīzumā telpas vērs izremontētie ambulatoro speciālistu kabineti.  Ik gadu finanšu līdzekļi novirzīti jaunu tehnoloģiju iegādei, darbinieku zināšanu papildināšanai un algu fonda palielināšanai. Esmu pārliecināts, ka, par spīti esošajai situācijai un mainīgajiem ārējiem apstākļiem, kopā mēs paveiksim vēl daudz paliekoša un sasniegsim savus nākamos attīstības mērķus!”

Visiem zināmo apstākļu dēļ šo slimnīcas jubileju nesvinam kopīgā pasākumā, bet katrs uzņēmuma darbinieks saņem īpašu dāvanu. Tā tapusi daudzu roku darba rezultātā – gluži tāpat kā darbinieku ikdiena, sniedzot veselības aprūpes pakalpojumus, diagnosticējot, ārstējot un aprūpējot mūsu pacientus un veicot visu nepieciešamo viņu aprūpes nodrošināšanai. Lai darbiniekiem veselība un izturība, gādājot par cilvēku veselību un dzīvību!

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Nacionālie Bruņotie Spēki Zemessardzes 2.Vidzemes brigāde (reģ.Nr. 90000040549) VALMIERĀ un GULBENES NOVADA STĀMERIENĀ aicina pieteikties pievienoties dienestam KAREIVJUS Zemessardzes 2. Vidzemes brigādē tiek veidota jauna profesionālā dienesta apakšvienība. Apakšvienības sastāvs tiek komplektēts ar kandidātiem, kuri ir beiguši vismaz pamatizglītību, arodskolas un citas profesionālās izglītības iestādes bruņotajiem spēkiem nepieciešamajās specialitātēs. Latvijas armija aicina: Esi viens no mums - kļūsti karavīrs! PAMATPRASĪBAS: Latvijas Republikas pilsonis/-e vecumā no 18 līdz 40 gadiem; Valsts valodas zināšanas; Nav kriminālās sodāmības; Atbilstošs veselības stāvoklis un fiziskā sagatavotība; Vismaz pamatizglītība. PIEŅEMŠANA: Iesniedz atlasei nepieciešamos dokumentus; Nokārto atlasi (medicīnisko un fiziskās sagatavotības pārbaudes, psiholoģisko izpēti); Paraksti līgumu un uzsāc profesionālo dienestu. PIEDĀVĀJAM: Dažādu speciālistu amatus kareivju, instruktoru vai virsnieku profesijās; Bezmaksas apmācību un karjeras izaugsmi; GARANTIJAS: Motivējošu atalgojumu sākot no 900 EUR un piemaksas karavīrs saņem mēnešalgu atkarībā no viņa dienesta pakāpes, izdienas un militārās izglītības; mēnešalgu nosaka arī atbilstoša kvalifikācijas kategorija, kas to var palielināt līdz pat 30%; karavīrs saņem piemaksas par dienestu starptautiskajās operācijās, pedagoģisko darbu, par apmācību vadību, kā arī naudas balvas. Plašas sociālās garantijas Veselības aprūpi, zobārstniecības pakalpojumus, optisko redzes korekciju līdzekļu iegādes kompensāciju; Atvaļinājuma pabalstu, apmaksātu papildatvaļinājumu, apmaksātu mācību atvaļinājumu; Ar pārcelšanos saistīto izdevumu kompensāciju; Mantisko apgādi (formas tērpi, apavi un apakšveļa, speciālais apģērbs, apavi un aizsargierīces); Kompensāciju mācību izdevumu segšanai, ja karavīrs mācās valsts akreditētā izglītības iestādē; Karavīru bērnus ir tiesības ārpus kārtas iekārtot pirmsskolas izglītības iestādēs; Garantētu izdienas pensiju, kas var sasniegt līdz pat 80 % no saņemtā atalgojuma,  Atvaļināta karavīra veselības aprūpi, PIETEIKŠANĀS: Zvani – 26317364. Profesija: KAREIVIS /MATROZIS (JŪRAS SPĒKOS) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 54, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Drošība / Glābšanas dienesti / Aizsardzība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-09-12 Kontaktpersona: Zvani uz Zemessardzes 22.kaujas nodrošinājuma bataljonu – 26317364. Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras sākumskola uz noteiktu laiku no 01.09.2022. aicina darbā sociālo pedagogu.   Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu izglītības procesu atbilstoši normatīvo aktu prasībām; • organizēt savu un izglītojamo darbu atbilstoši izglītības iestādes mērķim un uzdevumiem; • strādāt Atbalsta personāla komandā; • diagnosticēt izglītojamo socializācijas procesa veiksmes un problēmas, esošo sociālo risku ietekmi uz viņu pilnvērtīgu integrēšanos sabiedrībā un dzīves prasmju apguvē; • sadarbībā ar sociālajiem dienestiem, bāriņu un pagasttiesām, citām valsts un pašvaldību iestādēm sekmējot bērnu un jauniešu sociālo vajadzību nodrošināšanu; • sadarboties ar pedagogiem, izglītības iestādes vadību, izglītojamiem un izglītojamo vecākiem mācību darbā, kā arī komunicēt informāciju par izglītojamā izaugsmi, sniegumu un nepieciešamo atbalstu mācīšanās uzlabošanai; un Jums ir: • izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; • mācību un audzināšanas darba satura, un korekcijas darba plānošanas un realizācijas pārzināšana; • izpratne par izglītojamo vecumposmu attīstības īpatnībām un saskarsmes psiholoģijas likumsakarībām; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: labas saskarsmes, komunikācijas prasmes un psiholoģiskā noturība; precizitāte un atbildīga attieksme pret darbu; atbildība un iniciatīva, teicamas komunikācijas prasmes un elastība; mēs piedāvājam: • darba samaksu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Par pedagogu darba samaksas noteikumi”; • iespējas piedalīties izglītības iestādes izaugsmes veicināšanā un profesionālās pilnveidošanās iespējas; • sociālās garantijas, tostarp darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus, atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • labus darba apstākļus, aktīvu, dinamisku darbu un iespēju gūt jaunu pieredzi. CV un motivācijas vēstuli lūdzam nosūtīt uz e-pastu: vs@valmiera.edu.lv ar norādi „Sociālā pedagoga amatam” līdz 2022.gada 31.augustam plkst.16.00. Tālrunis papildu informācijai: 64224237. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SOCIĀLAIS PEDAGOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 40A, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-08-31

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras sākumskola (turpmāk – Skola) uz noteiktu laiku no 01.09.2022. aicina darbā izglītības psihologu/-i uz 0.5 likmēm Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu izglītības un audzināšanas procesu atbilstoši normatīvo aktu prasībām; • organizēt savu un izglītojamo darbu atbilstoši Skolas mērķim un uzdevumiem; • veikt izglītojamo psiholoģisko izpēti, sagatavot atzinumus un ieteikumus izglītojamo atbalsta procesam mācībās un adaptācijas periodā; • plānot un realizēt Skolas atbalsta komandas darbu; un Jums ir: • izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; • zināšanas par izglītības jomas un psihologa darbības reglamentējošiem tiesību aktiem; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: labas saskarsmes un komunikācijas prasmes; precizitāte un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; prasme strādāt komandā, atbildība, elastība un iniciatīva; mēs piedāvājam: • darba samaksu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Par pedagogu darba samaksas noteikumi”; • iespējas piedalīties Skolas izaugsmes veicināšanā un profesionālās pilnveidošanās iespējas; • sociālās garantijas, tostarp darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus, atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • labus darba apstākļus, aktīvu, dinamisku darbu un iespēju gūt jaunu pieredzi. CV un motivācijas vēstuli lūdzam nosūtīt uz e-pastu: vs@valmiera.edu.lv ar norādi „Psihologa/-es amatam” līdz 2022.gada 31.augustam plkst.16.00. Tālrunis papildu informācijai: 64224237. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: Izglītības un skolu PSIHOLOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 40A, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-08-31

Mūsu partneri