Valmieras Ziņas

Vidzemes slimnīcā vērtē pacientu apmierinātību

Lasīšanas laiks: 1 min

Lai novērtētu pacientu apmierinātību ar apkalpošanu reģistratūrā, Vidzemes slimnīcas poliklīnikā ieviesta ērti lietojama elektroniska pacientu apmierinātības novērtēšanas sistēma, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila.

Kā stāstīja Klientu apkalpošanas daļas vadītāja Inese Jurdže, sistēma izveidota tā, lai apmeklētājiem, uzgaidot dokumentu noformēšanu speciālista apmeklējumam vai izmeklējumam, būtu maksimāli ērti paust savu viedokli par apkalpošanas kvalitāti. Tā izteikšanai blakus reģistratores “lodziņam” ir novietota planšete, kurā ievadīt atbildes uz jautājumiem. Novērtējuma statistika parādās pa pulksteņa laikiem un datumiem, tādēļ viegli analizējama arī katra darbinieka klientu apkalpošanas kultūra.

I.Jurdže: “Lūdzam vērtēt tieši reģistratoru darbu – sasveicināšanos, smaidu, attieksmi, runas manieri, nevis to, ko viņas nespēj ietekmēt, piemēram, ka nevar uzreiz piedāvāt kādu izmeklējumu vai speciālista konsultāciju. Lai iegūtu pilnvērtīgu statistiku, katru dienu analizējam datus par iepriekšējo dienu un pārrunājam katra negatīvā vērtējuma iespējamo iemeslu. Šādas pārrunas “uz karstām pēdām”, kad notikusī vārdu pārmaiņa vai cita kļūme komunikācijā darbiniecēm ir svaigā atmiņā, ir ārkārtīgi svarīgas, lai mazinātu to atkārtošanās risku. Tāpēc visus  laipni aicinām izmantot iespēju un izteikt savu viedokli, jo tas mums ir svarīgs!”

Sākotnēji elektroniskā novērtējuma sistēma pieejama poliklīnikas reģistratūrā 1. stāvā, pēc dažiem mēnešiem to plānots ieviest arī poliklīnikas 4. un 5. stāvā, lai novērtētu apmierinātību ar ārstnieciskajiem pakalpojumiem.

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā  saimniecības strādnieku/-ci uz noteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt dažāda rakstura saimnieciskos darbus Pārvaldes Brenguļu pagasta teritorijā (infrastruktūras uzturēšanas, kopšanas, transportēšanas un citus ar amata pienākumiem saistītus darbus); • veikt pļaušanas un sniega attīrīšanas darbus; • veikt koku un krūmu zāģēšanu, zaru savākšanu gar pašvaldības autoceļiem un Pašvaldībai piederošajās teritorijās; • pēc nepieciešamības veikt remontdarbus Pašvaldībai piederošajos īpašumos; ja Tev ir: • pamata vai vidējās pakāpes profesionālā izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība; • iemaņas darbā ar traktortehniku, dārza tehniku, dažādiem mehānismiem un iekārtām; • augsta atbildības sajūta pret uzdotajiem pienākumiem un precizitāte to izpildē; mēs piedāvājam: • pamatalgu pārbaudes laikā 763 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 803 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu: bktapvieniba@valmierasnovads.lv, vai personīgi Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvaldē, adrese: “Kaimiņi”, Brenguļi, Brenguļu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvaldes saimniecības strādnieka/-ces amatam”, līdz 2024.gada 2.augustam. Papildu informācija, zvanot pa tālruni: 20364827 vai 25748882. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SAIMNIECĪBAS STRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Kaimiņi, Brenguļi, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-08-02 Kontaktpersona: bktapvieniba@valmierasnovads.lv 25748882 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri