Valmieras Ziņas

Vidzemes slimnīcā vērtē pacientu apmierinātību

Lasīšanas laiks: 1 min

Lai novērtētu pacientu apmierinātību ar apkalpošanu reģistratūrā, Vidzemes slimnīcas poliklīnikā ieviesta ērti lietojama elektroniska pacientu apmierinātības novērtēšanas sistēma, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila.

Kā stāstīja Klientu apkalpošanas daļas vadītāja Inese Jurdže, sistēma izveidota tā, lai apmeklētājiem, uzgaidot dokumentu noformēšanu speciālista apmeklējumam vai izmeklējumam, būtu maksimāli ērti paust savu viedokli par apkalpošanas kvalitāti. Tā izteikšanai blakus reģistratores “lodziņam” ir novietota planšete, kurā ievadīt atbildes uz jautājumiem. Novērtējuma statistika parādās pa pulksteņa laikiem un datumiem, tādēļ viegli analizējama arī katra darbinieka klientu apkalpošanas kultūra.

I.Jurdže: “Lūdzam vērtēt tieši reģistratoru darbu – sasveicināšanos, smaidu, attieksmi, runas manieri, nevis to, ko viņas nespēj ietekmēt, piemēram, ka nevar uzreiz piedāvāt kādu izmeklējumu vai speciālista konsultāciju. Lai iegūtu pilnvērtīgu statistiku, katru dienu analizējam datus par iepriekšējo dienu un pārrunājam katra negatīvā vērtējuma iespējamo iemeslu. Šādas pārrunas “uz karstām pēdām”, kad notikusī vārdu pārmaiņa vai cita kļūme komunikācijā darbiniecēm ir svaigā atmiņā, ir ārkārtīgi svarīgas, lai mazinātu to atkārtošanās risku. Tāpēc visus  laipni aicinām izmantot iespēju un izteikt savu viedokli, jo tas mums ir svarīgs!”

Sākotnēji elektroniskā novērtējuma sistēma pieejama poliklīnikas reģistratūrā 1. stāvā, pēc dažiem mēnešiem to plānots ieviest arī poliklīnikas 4. un 5. stāvā, lai novērtētu apmierinātību ar ārstnieciskajiem pakalpojumiem.

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri