Valmieras Ziņas

Vidzemes slimnīcā šonedēļ Covid-19 vakcīnu saņems visi pieteikušies darbinieki

Lasīšanas laiks: < 1 min

No pagājušā gada 28. decembra līdz šā gada 9. janvārim Vidzemes slimnīcā pret Covid-19 vakcinēts 271 darbinieks. Savukārt laika posmā no 11. līdz 17. janvārim plānots vakcinēt vēl 216 ārstniecības iestāžu darbiniekus, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes slimnīcā.

Kā pastāstīja Ambulatorās daļas vadītāja Liene Melbārde, slimnīcas personāla atsaucība un interese par vakcinēšanos ir ievērojama un jau līdz 14. janvārim plānots, ka visi darbinieki, kuri pieteikušies vakcīnai būs vakcinēti. Papildus no 14. janvāra tiks uzsākta ģimenes ārstu prakšu darbinieku vakcinācija pret Covid-19.

“Atkarībā no vakcīnu pieejamības un cilvēku atsaucības nākotnē, lai vakcinētu pēc iespējas lielāku cilvēku skaitu, varētu tikt plānota vakcinēšanās kabineta darba pārorganizācija, piesaistot papildus personālu, kā arī pagarinot kabineta darba laiku,”

stāsta L.Melbārde.

Kā informē Kvalitātes vadības daļas vadītājas vietnieks Dr. Jānis Batalauskis, kurš ikdienā uzrauga vakcinēšanās procesu, Vidzemes slimnīcā tāpat kā citur vakcinēšanās ir brīvprātīga un tajā tiek ievērota noteikta procedūra. Pēc vakcīnas saņemšanas darbinieka stāvoklis tiek uzraudzīts, lai konstatētu vai nav radušās kādas veselības problēmas.

Līdz šim brīdim nevienai vakcinētajai personai nav novērota nopietna reakcija pēc vakcīnas saņemšanas.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca”  aicina savā komandā uz nenoteiktu laiku: Apkopēju uz pilnu darba slodzi Darba pienākumi: veikt nodaļas telpu tīrīšanas un uzkopšanas darbus atbilstoši higiēniskā un pretepidēmiskā režīma plāna prasībām; uzturēt darba kārtībā nepieciešamo inventāru. Prasības kandidātiem: godprātīga attieksme pret darbu un augsta atbildības sajūta; spēja strādāt kvalitatīvi un intensīvi, spēja strādāt komandā; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valodas likumu; Piedāvājam: amatam atbilstošu, konkurētspējīgu un stabilu atalgojumu;  pretimnākošus un profesionālus kolēģus;  darbam nepieciešamo apmācību; teicamus darba apstākļus sakārtotā vidē; veselības apdrošināšanu pēc 6 mēnešu darba slimnīcā. Darbs uzsākams nekavējoties vai pēc vienošanās. Atalgojums: stundas tarifa likme 5.12 EUR pirms nodokļu nomaksas, papildus noteikta piemaksa par darbu kaitīgos apstākļos. Atbilstoši VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” iekšējiem normatīvajiem aktiem un darba vides risku novērtējumam ir noteikta piemaksa par darbu īpašos apstākļos – 10% no noteiktās mēnešalgas. Pretendenti aicināti pieteikties, iesniedzot profesionālās darbības aprakstu (CV) sūtot uz e-pastu - svetlana.karanikova@strencupns.lv vai pa pastu uz adresi - Valkas iela 11, Strenči, Valmieras novads, LV-4730, ar norādi vakancei “Apkopējs” līdz 27.06.2024. Jautājumu gadījumā zvanīt VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” personāla vadītājai Svetlanai Karaņikovai, tālr. 25480530. 1) Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Profesija: APKOPĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 11, Strenči, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-27

Mūsu partneri