Valmieras Ziņas

Vidzemes slimnīcā rudenī pacientus pieņems trīs jauni sertificēti acu ārsti

Lai padarītu pieejamāku iedzīvotāju tik pieprasīto acu ārstu pakalpojumu un attīstītu oftalmoloģijas dienestu reģionā, Vidzemes slimnīca mērķtiecīgi strādā pie jaunu acu ārstu oftalmologu piesaistes, acu slimību ārstēšanas metožu ieviešanas, kā arī mūsdienīgu tehnoloģiju un iekārtu iegādes, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila.

Kataraktas operācijas Vidzemes slimnīcā veic Rīgas klīniku speciālisti, strādājot kopā ar rezidentiem, kuri iegūtās prasmes liks lietā, pašiem operējot jau kā sertificētiem ārstiem. Valsts finansējums šo operāciju apmaksai diemžēl nespēj apmierināt pieprasījumu, tāpēc Vidzemes slimnīca piedāvā kataraktas operācijas arī kā maksas pakalpojumu. Tāpat, ņemot vērā reģiona iedzīvotāju, īpaši to, kas jau cienījamos gados, veselības problēmas un vēlmi ārstēties tuvāk mājām,  iecerēts, ka Vidzemes slimnīcā nākotnē tiks veiktas arī glaukomas operācijas.

Rudenī pacientus pieņems trīs jauni sertificēti acu ārsti, kuri šobrīd strādā vēl rezidenta statusā.

Vairāk informācijas un pieteikšanās pie acu ārstiem – reģistratūra, tālr. 64202601, 64202603,  e-pieraksts: www.vidzemesslimnica.lv/e-pieraksts

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri