Valmieras Ziņas

Vidzemes slimnīcā pirmais jaundzimušais 2023. gadā – puisītis no Cēsu novada

Lasīšanas laiks: < 1 min

Vidzemes slimnīcā 1. janvārī plkst. 2.16 sagaidīts Jaunā gada pirmais bērniņš – puisītis no Cēsu novada Amatas pagasta. Pavisam Jaunā gada pirmajā dienā pasaulē nākuši seši mazuļi – 2 meitenes un 4 puiši. Viena no meitenēm ir šī gada pirmā Valmieras novada iedzīvotāja, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila.

Gadu mijas nedēļā  (26.12.-1.01. ) Vidzemes slimnīcā piedzimuši 19 bērni – 8 meitenes un 11 puiši. No visiem jaundzimušajiem ir 2 valmierieši, 1 rūjienietis, 1 sedietis, 1 Naukšēnu pagasta iedzīvotājs. Piedzimis 1 cēsnieks, pa 1 bērniņam no Cēsu novada Jaunpiebalgas, Priekuļu, Vaives un Vecpiebalgas pagastiem. Piedzimis 1 bērniņš no Smiltenes novada Raunas pagasta, 1 bērniņš no Krāslavas novada Indras pagasta, 1 bērniņš no Gulbenes novada Līgo pagasta,  pa 1 bērniņam no Limbažiem un Limbažu novada Staiceles, Katvaru un Viļķenes pagastiem.

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri