Valmieras Ziņas

Vidzemes slimnīcā pirmā operācija ar jauno artroskopijas torni

Šodien, 27,februārī, Vidzemes slimnīcas traumatologi veic pirmo operāciju, izmantojot jauno artroskopijas torni. Tas iegādāts, lai nodrošinātu labāko iespējamo operācijas kvalitāti un drošību gan pacientiem, gan ārstiem speciālistiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila.

Artroskopija nozīmē optisku un ķirurģisku instrumentu un gaismas ievadīšanu ķermeņa locītavās, lai veiktu operācijas, izmantojot nelielus griezienus. Artoskopiski asistētas operācijas šobrīd jau ir standarta metode modernās ārstniecības iestādēs, jo tai ir virkne priekšrocību, salīdzinot ar iepriekš izmantotajām. Mazāku griezienu un smalkāku instrumentu izmantošana nozīmē, ka operācija ir mazinvazīva, tātad saudzīgāka pret pacientu, jo samazina komplikāciju risku, saīsina atveseļošanās laiku un ļauj viņam ātrāk atgriezties darbā.

Artroskopiski kontrolētā tehnikā operācija ir veicama pat vairākas reizes īsākā laikā, bet augstākas izšķirtspējas vizualizācija nodrošina labāku redzamību, tātad ir ārstam ērtāka un mazāk nogurdinoša.

Kā skaidro Traumatoloģijas nodaļas virsārsts Aivars Baurovskis, arī līdz šim Valmieras traumatologi operācijās ir izmantojuši sava veida artroskopiju torni vēl no dr. Zatlera laikiem, kas gadu gaitā papildināts ar nepieciešamajām programmām. Visbiežāk tas tika  izmantota ceļa locītavas un pleca locītavas krustveida saišu plastikai, bet jaunā iekārta ļaus paplašināt pakalpojumu klāstu, nodrošinot kvalitatīvu un mūsdienīgu ārstēšanu visiem Vidzemes reģiona pacientiem ar karpālā kanāla sindromu, plaukstas locītavas un citu mazo locītavu saslimšanām.

Vidzemes slimnīcas operāciju zālē uzstādītais ir šobrīd Latvijā vispilnīgāk aprīkotais daudzfunkcionālais artroskopijas tornis, kura iegādē izņēmums ieguldījis vairāk nekā 70 tūkstošus eiro.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA „Firma Madara’89”,- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Valmieras ielā 7,Rubenē,Kocēnu novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība. Pircēju apkalpošana pie kases. Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē. Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs RUBENĒ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmieras iela 7, Rubene, Kocēnu pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-30 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri