Valmieras Ziņas

Vidzemes slimnīcā izmēģina jaunu sistēmu pacientu apmierinātības novērtēšanai

Lasīšanas laiks: < 1 min

Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) un pacientu uzņemšanas nodaļā uzstādīta “smaidiņu” sistēma klientu apmierinātības novērtēšanai, lai iegūtu klientu viedokli par saņemtajiem veselības aprūpes pakalpojumiem.

Līdz maija beigām sistēma darbosies demo jeb izmēģinājuma versijā, lai novērtētu, cik tā saprotama klientiem un cik ērta ir iegūto datu apstrāde un analīze, un tad lemtu par iekārtas un programmas iegādi.

Apmierināts pacients ir viena no Vidzemes slimnīcas galvenajām vērtībām, tāpēc dažādas pacientu aptaujas un pētījumi nodaļās un struktūrvienībās ir nepārtraukts process. Tas ļauj atklāt novēršamās problēmas, tādējādi mērķi paaugstinot pacientu apmierinātību ar pakalpojumiem, kurus sniedz Vidzemes slimnīca.

Lai “smaidiņu” sistēmas izvērtējums būtu pēc iespējas vispusīgāks, svarīga ir katra balss, tāpēc ikviens Vidzemes slimnīcas klients tiek aicināts apstāties pie attēlā redzamās iekārtas un piedalīties aptaujā.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

(Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto programmētāja amatu uz nenoteiktu laiku (nepilns darba laiks – 20 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs (vai pēdējā kursa students), zināšanas HTML, PHP, CSS, JavaScript, MySQL, par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze tīmekļa sistēmu izstrādē, kā arī pieredze CMS, labas latviešu un angļu valodas zināšanas, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: esošo tīmekļa sistēmu uzturēšana un optimizēšana, jaunu tīmekļa sistēmu izstrāde un ieviešana. Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, izaugsmes iespējas un iespēju iesaistīties projektos, garantētu un regulāru atalgojumu 890,00 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī Pretendentiem motivācijas vēstuli, dokumentu kopijas, kas apliecina izglītību (vai izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pasta adresi agrita.somase@va.lv vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz programmētāja amatu” līdz 2022.gada 26.jūlijam. Par tehniskajiem jautājumiem un darba pienākumiem zvanīt: 29340322 (Jānis Kleinbergs, IT grupas vadītājs) Profesija: PROGRAMMĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-26 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli, izglītības dok. kopijas ( izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pastu Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri