Valmieras Ziņas

Vidzemes slimnīcā darba vizītē viesojās Veselības ministrs Hosams Abu Meri

Lasīšanas laiks: 2 min

Vidzemes slimnīcā 3. novembrī oficiālā vizītē viesojās Veselības ministrs Hosams Abu Meri, kas kopā ar slimnīcas valdes priekšsēdētāju Uģi Muskovu un Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Jāni Baiku ielika laika kapsulu rehabilitācijas centra ēkā, sveica ģimeni, kurai šonedēļ slimnīcā piedzima trīnīši un tikās ar slimnīcas personālu un vadību, lai pārrunātu sadarbības jautājumus veselības jomā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja “Vidzemes slimnīca” Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste Agnija Upīte.

Veselības ministrs Hosams Abu Meri savā uzrunā uzsvēra, ka nozarē ir ļoti daudz un dažādu jautājumu, kas jārisina, bet galvenais ir saprast, kuras ir prioritāras. Viņš norādīja, ka viens no uzdevumiem ir samazināt garās rindas, kur pacienti ilgstoši nevar saņemt nepieciešamos izmeklējumus un pakalpojumus, kā arī jārisina organizatoriskie jautājumi slimnīcu un nozares iekšienē. Ministrs arī uzsvēra, ka finansējums, protams, nozarei ir nepietiekams, bet svarīgi ir to efektīvi izmantot un piesaistīt tām prioritātēm, kas katrai atbildības jomai ir vitāli svarīgas.

Pēc tikšanās ar slimnīcas vadību un Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāju ministrs devās sveikt ģimeni, kurai šonedēļ slimnīcā piedzima trīnīši, kas Vidzemes slimnīcā pēdējo piecu gadu laikā ir pirmie trīnīši. Ministrs ģimenei un puisīšiem novēlēja augt stipriem un galvenais – veseliem.

Darba vizītes ietvaros tika iemūrēta arī vēstījuma kapsula Vidzemes slimnīcas topošajā rehabilitācijas centrā. Jaunais projekts paredz rehabilitācijas centra būtisku paplašināšanu, lai varētu nodrošināt medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumu sniegšanu gan ambulatorajiem, gan stacionārajiem pacientiem. Nākamajām paaudzēm nodotajā kapsulā tika ievietots vēstījuma teksts, Valmieras novada ziņu avīze, novada ģerboņa piespraudīte un fotogrāfija ar rehabilitācijas centra ēku pirms būvniecības darbu uzsākšanas, kurā ir arī redzama projekta vadības komanda.  

Vizītes laikā Veselības ministrs tikās arī ar slimnīcas darbiniekiem, uzklausīja medicīnas darbinieku jautājumus un pastāstīja par savu redzējumu veselības aprūpes nozarē. Tikšanās laikā Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks aktualizēja jautājumus par sadarbības veicināšanu starp slimnīcām un ģimenes ārstu darba noslodzi novados.

Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs tikšanās laikā uzsvēra un norādīja uz to, ka nozarei svarīgi veidot pozitīvu dialogu starp slimnīcām un politisko lēmumu pieņēmējiem, lai netiktu pieņemti nevajadzīgi valdības noteikumi, kā arī atcerēties, cik svarīga ir veselības nozare kopumā un, ka tai ir nepieciešama ilgtermiņa moderna attīstības stratēģija, kas darbojas visā Latvijas pārvaldības sistēmā.

Valmieras tehnikums aicina darbā  Galveno speciālistu metodiķi uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (no 1248 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas) Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes termiņa, papildatvaļinājums) Apmaksātu profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: Nodrošināt pieaugušo izglītības (pilnveides, tālākizglītības, neformālās izglītības, meistarklašu, darbnīcu) programmas un to īstenošanu Izstrādāt pieaugušo izglītības mācību priekšmetu, moduļu programmas, tematiskos plānus Sagatavot dokumentāciju pieaugušo izglītības resursu centra sniegto pakalpojumu nodrošināšanai (e-klase, edy365.com, akti, līgumi, rīkojumi, atskaites, sarakstes dokumentācija) Plānot pieaugušo izglītības publicitāti un īstenot reklāmas pasākumus izglītojamo piesaistei Prasības pretendentam: · Pirmā līmeņa profesionālā augstākā vai augstākā izglītība (vēlams uzņēmējdarbībā, ekonomikā, vadības zinātnēs) Vēlama praktiskā darba pieredze pieaugušo izglītības jomā Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze mācību darba satura un mācību priekšmeta didaktikas pārzināšana Labas prasmes lietvedībā Valsts valodas prasme augstākajā līmenī Labas komunikācijas prasmes B kategorijas autovadītāja apliecība Tālrunis informācijai: Direktores vietniece Inga Zariņa-Bojāre 29191344 CV, motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Galvenā speciālista metodiķa vakancei” līdz 2024.gada 21.februārim plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: GALVENAIS SPECIĀLISTS METODIĶIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-08 Darba sākšanas datums: 2024-04-09 Kontaktpersona: Inga Zariņa-Bojāre Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri