Valmieras Ziņas

Vidzemes slimnīcā aizvadītajā diennaktī konstatēti 3 jauni Covid-19 saslimšanas gadījumi (precizēta ziņa) (1)

Lasīšanas laiks: < 1 min

Vidzemes slimnīcā aizvadītajā diennaktī, 7. maijā,  konstatēti divi jauni Covid-19 saslimšanas gadījumi pacientiem, kuri līdz šim atradās pašizolācijā mājās, kā arī saslimis viens darbinieks, kurš tagad atrodas stingrā izolācijā mājās, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila.

Vidzemes slimnīcā tiek ārstēti arī tie  Covid-19 pozitīvie pacienti, kuri tiek stacionēti no visa Vidzemes reģiona. “Esam maksimāli piemērojuši”, stāsta ārstnieciskā direktore Inga Ozoliņa, “esošo slimnīcas infrastruktūru, lai Covid-19 pacientu identificēšana un  ārstēšana šeit varētu notikt. Šobrīd nodaļā ārstējas 9 pacienti ar Covid-19, savukārt izrakstīti 8 pacienti. Infekciju kontroles komanda uzrauga epidemioloģisko situāciju slimnīcā un izvērtē, kuriem darbiniekiem veikt skrīninga testu. Vienlaikus jāatzīst, ka tas ir liels izaicinājums – nodrošināt visas slimnīcas darbību jau ilgstoši nepietiekošo personālresursu un pielāgotās infrastruktūras apstākļos”.

 “Vidzemes slimnīcā”, uzsver valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs, “ļoti aktīvi notiek gan personāla testēšana uz Covid-19, gan  pacientu ar atbilstošiem kritērijiem testēšana gan uzņemšanas nodaļā, gan stacionārā. Jāatzīst, ka laikā, kad testējām pilnīgi visus pacientus, kas griezās uzņemšanas nodaļā, tika atklāti arī vairāki pozitīvi gadījumi pacientiem bez tipiskiem simptomiem. Jāatzīmē, ka personāla drošību ievērojami apdraud pacienti, kas bravūrīgi atsakās lietot ķirurģisko masku un nepakļaujas ārstniecības personu norādījumiem”.

    Aldis Lībietis - 09.05.2020

    Apbrīnoju mediķu neizmērojamo izturību un pacietību, aprūpējot šos neapzinīgos un bravūrīgos pacientus. Šausmīgi, ka viņi neapzinās, ka ar savu stulbumu apdraud visus apkārtējos!

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina ietvju un ceļu tīrība Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri