Valmieras Ziņas

Vidzemes reģiona slimnīcu vadītāji konkretizē sadarbības iespējas

Lai pārrunātu un konkretizētu turpmākās sadarbības virzienus, Vidzemes slimnīcā notika vairāku Vidzemes reģiona ārstniecības iestāžu pārstāvju tikšanās, kuras laikā tika apspriesti visiem dalībniekiem svarīgi jautājumi. 

Viens no tiem ir kopīgi realizējamie ERAF līdzfinansētie projekti, kuros Vidzemes slimnīca ir sadarbības partneris katrai no Vidzemes reģiona ārstniecības iestādēm, un to virzība. 

Otrs svarīgs jautājums bija slimnīcu pakalpojumu attīstība. Ar mērķi visiem reģiona iedzīvotājiem nodrošināt vienlīdz pieejamus, savlaicīgus un kvalitatīvus veselības aprūpes pakalpojumus, sanāksmes dalībnieki uzsāka sarunas par vienotu redzējumu katras slimnīcas piedāvāto pakalpojumu attīstībā atkarībā no katras slimnīcas rīcībā esošajiem personāla un finanšu resursiem un tehnoloģiskā nodrošinājuma.

Vienlīdz aktuāls jautājums visās sadarbības ārstniecības iestādēs ir personāla nodrošinājums un speciālistu pieejamība. Lai iespējami racionāli risinātu jautājumu par veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanai nepieciešamo speciālistu pieejamību, sanāksmes dalībnieki vienojās piedāvāt vakances no pārējām sadarbības slimnīcām savas slimnīcas personālam, kurš meklē papildu darba iespējas.

Uzsāktas sarunas par reģiona slimnīcu sadarbību specifisku saimniecisko procesu optimālā risināšanā, kā arī nolemts izstrādāt kopīgu kārtību par pacientu pārvadāšanu starp sadarbības partneriem.  

 “Jau parakstot sadarbības līgumus ar citām reģiona ārstniecības iestādēm”, komentē Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs, “mēs apliecinājām, ka mums visiem rūp kopīgs mērķis – ar savlaicīgi pieejamu un kvalitatīvu veselības aprūpi apmierināts pacients. Šī mērķa vārdā  esam gatavi aktīvai sadarbībai, ne konkurencei”. 

Attēlā (no kreisās): Alūksnes slimnīcas valdes priekšsēdētāja Maruta Kauliņa un projektu vadītāja Anita Žukova, Cēsu klīnikas valdes priekšsēdētāja Ingūna Liepa, Limbažuu slimnīcas veselības aprūpes vadītāja Liene Česle, Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs un Attīstības un mārketinga nodaļas vadītāja Jolanta Vaido.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SS.COM Vakances (Vajadzīgi darbinieki) - Palīgs Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais saplānot prasme servisa - Sludinājumi Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais pilna servisa tirgus, sociālo, mediju pētījumu un konsultāciju uzņēmums Latvijā, un šobrīd aicinām uz sadarbību NTERVĒTĀJUS IEDZĪVOTĀJU DZĪVESVIETĀS VALMIERĀ UN VALMIERAS APKAIMĒ.Mēs sagaidām, ka Tev: ir teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas; prasme pielietot praksē datorlietotāja iemaņas; ir iegūta vismaz vidējā izglītība; B kategorijas autovadītāja apliecība un Tev ir automašīna un/vai Tu spēj operatīvi saplānot pārvietošanās iespējas, izmantojot sabiedrisko transportu.  Augstu vērtēsim, ja Tev: ir sarunas vadītāja/-as, intervētāja/-as pieredze; piemīt drosme un prasme ieinteresēt un motivēt cilvēkus; ir personīga atbildības izjūta par Tev uzticēto uzdevumu; sagādā patiesu prieku sarunas; ir interese par pētījumu nozari.  Uzticēsim Tev: interviju veikšanu iedzīvotāju dzīvesvietās un iegūto datu kvalitatīvu ievadi programmā.  Piedāvāsim Tev: pieredzi starptautiskā pētījumu uzņēmumā Latvijā; individuālu apmācību pirms sadarbības uzsākšanas; veicamajiem pienākumiem, nozarei un tirgus situācijai atbilstošu atlīdzību - par katru kvalitatīvi paveiktu interviju (5.00€-12.00€ pēc nodokļu nomaksas) pienākumu veikšanai patērēto transporta un/vai degvielas izdevumu kompensāciju; nelaimes gadījumu apdrošināšanu; veselības apdrošināšanu pēc sešu mēnešu rezultatīvas sadarbības - tiek paveiks noteiktais uzdevums katrā no projektiem.  Sūti mums pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvani uz tālruņiem 80000004, 67096313. *Piesakoties vakancei, pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības regulējuma noteikumiem. Visa atlases procesā saņemtā informācija par pretendentu tiks izmantota tikai un vienīgi pretendenta profesionālās piemērotības izvērtēšanai konkrētajam amatam. Personas datu pārzinis: SIA “TNS Latvia”, Kronvalda bulvāris 3-2, Rīga, LV-1010. Profesija: INTERVĒTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Uzņēmuma līgums Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2020-03-31 Kontaktpersona: Sūtīt pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvanīt uz 80000004, 67096313. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri