Valmieras Ziņas

Vidzemes koncertzālē notiks cikla “Džeza naktis” muzikālais vakars

Lasīšanas laiks: 2 min

Ceturtdien, 12.februārī, Vidzemes koncertzālē “Cēsis” notiks koncertu cikla “Džeza naktis” muzikālais vakars, kurā savu jauno albumu “Fly Love” prezentēs latviešu dziedātāja Jolanta Gulbe – Paškeviča,  puertorikāņu izcelsmes ģitārists Neff Irizarry,  amerikāņu basģitārists un dziedātājs James Werts, igauņu bundzinieks Toomas Rull, pašmāju džeza pianists Madars Kalniņš un saksofonists Deniss Paškevičs, informē organizatori.

Vakara programmā tiks atskaņotas kompozīcijas no jaunā albuma, kas ir kā ceļojums stilistiski vienotā jazz, latin jazz un afro beat mūzikas stilu pasaulē.

“Albums “Fly Love” sākotnēji tika plānots kā turpinājums iepriekšējai sadarbībai ar puertorikāņu ģitāristu Neff Irrizary, ar kuru kopā tika ierakstīts mans pirmais mūzikas albums “Chove Chuva” projektā “Baltic Nova Collective”, tomēr, izvēloties mūziku jaunajam albumam, koncepcija mainījās. Radās ideja par sadarbību ar vēl citiem lieliskiem mūziķiem. Pretstatā pirmajam albumam, kura skanējums ir klusināts un atturīgs, šis ir dinamiskāks, ritmiski un stilistiski kolorītāks. Jaunajā albumā ir iekļautas arī trīs Tomass Rull oriģinālkompozīcijas, dziesmai “Akvarelis” esmu uzrakstījusi tekstu latviešu valodā,”

stāsta programmas autore Jolanta Gulbe – Paškeviča, piebilstot, ka šī koncertprogramma ir dziedātājas būtības atspoguļojums mūzikā.

Albumam ir idejisiki vienota koncepcija, lielākā daļa kompozīciju ir tapušas pagājušā gadsimta sešdesmitajos gados, un trīs no tām ir tituldziesmas kinofilmām. Albumā būs dzirdama arī savulaik Elvisa Preslija izpildītā dziesma “Always on my mind”.

Albums “Fly Love” ir iedziedāts 5 valodās: angļu, portugāļu, itāļu, spāņu un latviešu.

Koncerts ir maksas pasākums.

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras tehnikums aicina darbā  Galveno speciālistu metodiķi uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (no 1248 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas) Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes termiņa, papildatvaļinājums) Apmaksātu profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: Nodrošināt pieaugušo izglītības (pilnveides, tālākizglītības, neformālās izglītības, meistarklašu, darbnīcu) programmas un to īstenošanu Izstrādāt pieaugušo izglītības mācību priekšmetu, moduļu programmas, tematiskos plānus Sagatavot dokumentāciju pieaugušo izglītības resursu centra sniegto pakalpojumu nodrošināšanai (e-klase, edy365.com, akti, līgumi, rīkojumi, atskaites, sarakstes dokumentācija) Plānot pieaugušo izglītības publicitāti un īstenot reklāmas pasākumus izglītojamo piesaistei Prasības pretendentam: · Pirmā līmeņa profesionālā augstākā vai augstākā izglītība (vēlams uzņēmējdarbībā, ekonomikā, vadības zinātnēs) Vēlama praktiskā darba pieredze pieaugušo izglītības jomā Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze mācību darba satura un mācību priekšmeta didaktikas pārzināšana Labas prasmes lietvedībā Valsts valodas prasme augstākajā līmenī Labas komunikācijas prasmes B kategorijas autovadītāja apliecība Tālrunis informācijai: Direktores vietniece Inga Zariņa-Bojāre 29191344 CV, motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Galvenā speciālista metodiķa vakancei” līdz 2024.gada 21.februārim plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: GALVENAIS SPECIĀLISTS METODIĶIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-08 Darba sākšanas datums: 2024-04-09 Kontaktpersona: Inga Zariņa-Bojāre Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri