Valmieras Ziņas

Vidzemes karatē komandai „Riga Stars/Fudzi Cup 2019” 10 godalgotas vietas

Lasīšanas laiks: < 1 min

24.martā Vidzemes karatē kluba audzēkņi piedalījās starptautiskā turnīrā „Riga Stars/Fudzi Cup 2019”, kurā kopumā piedalījās aptuveni  650 dalībnieku no 44 Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Krievijas karatē klubiem.  Šajā turnīrā Vidzemes karatē komanda izcīnīja 10 godalgotas vietas.

Vidzemes Karatē klubu šajā turnīrā pārstāvēja arī sportisti no Valmieras – Alīna Evelīna Veidemane, Emīls Drillis, Madars Grinbergs, Ričards Valdmanis, Nils Cakars, Adrians Ķikulis, Alens Ceronis Jēgers un Toms Zinkēvičs. Godalgoto 2.vietu ieguva Vidzemes karatē kluba sportisti Emīls Drillis kategorijā zēni U12 – 7 kyu disciplīnā kata, Adrians Ķikulis kategorijā zēni U12 – 5 kyu disciplīnā kata, kā arī Alīna Evelīna Veidemane individuālajā kategorijā meitenes U14 +47 kg kumite disciplīnā un 3. vietu  komandu kumite disciplīnā kopā ar komandas biedreni Aleksandriju Sofiju Bogdanovu. Starp godalgoto vietu ieguvējiem bija arī  valmierietis Madars Grinbergs, kurš kategorijā zēni U12 +45 kg kumite disciplīnā izcīnīja augsto 3.vietu.

Sveicam sportistus un viņu vecākus!  Paldies arī pārējai Vidzemes karatē komandai par piedalīšanos un gūto pieredzi, kas palīdzēs izcīnīt uzvaras nākamajos turnīros! Turpinām trenēties un gatavoties nākamajām sacensībām!

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri