Valmieras Ziņas

Vidzemes karatē komandai „Riga Stars/Fudzi Cup 2019” 10 godalgotas vietas

24.martā Vidzemes karatē kluba audzēkņi piedalījās starptautiskā turnīrā „Riga Stars/Fudzi Cup 2019”, kurā kopumā piedalījās aptuveni  650 dalībnieku no 44 Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Krievijas karatē klubiem.  Šajā turnīrā Vidzemes karatē komanda izcīnīja 10 godalgotas vietas.

Vidzemes Karatē klubu šajā turnīrā pārstāvēja arī sportisti no Valmieras – Alīna Evelīna Veidemane, Emīls Drillis, Madars Grinbergs, Ričards Valdmanis, Nils Cakars, Adrians Ķikulis, Alens Ceronis Jēgers un Toms Zinkēvičs. Godalgoto 2.vietu ieguva Vidzemes karatē kluba sportisti Emīls Drillis kategorijā zēni U12 – 7 kyu disciplīnā kata, Adrians Ķikulis kategorijā zēni U12 – 5 kyu disciplīnā kata, kā arī Alīna Evelīna Veidemane individuālajā kategorijā meitenes U14 +47 kg kumite disciplīnā un 3. vietu  komandu kumite disciplīnā kopā ar komandas biedreni Aleksandriju Sofiju Bogdanovu. Starp godalgoto vietu ieguvējiem bija arī  valmierietis Madars Grinbergs, kurš kategorijā zēni U12 +45 kg kumite disciplīnā izcīnīja augsto 3.vietu.

Sveicam sportistus un viņu vecākus!  Paldies arī pārējai Vidzemes karatē komandai par piedalīšanos un gūto pieredzi, kas palīdzēs izcīnīt uzvaras nākamajos turnīros! Turpinām trenēties un gatavoties nākamajām sacensībām!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS "Smiltenes piens" - viens no Latvijas vadošajiem piena produktu pārstrādes uzņēmumiem ar 100 gadu uzkrāto un apgūto pieredzi šajā nozarē, aicina darbā SIERA RAŽOŠANAS PRESES OPERATORU Cēsu iela 8, Blome, Blomes pagasts, Smiltenes novads TAVI GALVENIE UZDEVUMI BŪS: • Pārraudzīt un strādāt ar iekārtām, kas pasterizē, homogenizē un mehāniski apstrādā pienu, iekārtām, kas ražo sieru un citus siera produktus; NO TEVIS SAGAIDĀM: • Pamata, vidējā profesionālā izglītība rūpniecībā tiks uzskatīta par priekšrocību; • Augsta atbildības sajūta un godīga attieksme pret darbu; • Komunikabilitāte un spēja strādāt komandā. TAVS IEGUVUMS: • Atbildīgu, dinamisku darbu un vērtīgu pieredzi stabilā un atpazīstamā uzņēmumā; • Draudzīgu un uz sadarbību vērstu kolektīvu; • Karjeras un profesionālās izaugsmes iespējas; • Konkurētspējīgu atalgojumu no 1000 EUR; • Veselības apdrošināšanas polisi (pēc viena nostrādāta gada). Ja vēlies pieteikties uz šo amatu, sūti savu CV uz e-pastu: blome@smiltenespiens.lv, info pa tel. 29180953 Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām! Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu. Datu pārzinis ir AS „Smiltenes piens”, reģistrācijas numurs 43903002031, juridiskā adrese Mūrnieku iela 2, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.

Mūsu partneri