Vidzemes čempionāts hokejā šogad paliek neizspēlēts

Lasīšanas laiks: < 1 min

Iestājoties ārkārtējai situācijai valstī, pārtrūka Vidzemes čempionāta cīņas hokejā. Medaļas paspēja sadalīt vien 1.līgas komandas un, ņemot vērā pēkšņo spēļu pārtraukšanu un neizspēlēto finālcīņu, zelta medaļas saņēma 2 komandas!

Sakarā ar esošo situāciju pasaulē un valstī, un tam sekojošajiem valdības aizliegumiem, Vidzemes čempionāta hokejā (VČH) turpinājums nebija iespējams.  VČH 1.līgā bronzas medaļas izcīnīja “Ledus vilki” komanda. Zelta medaļas (pirmo reizi VČH vēsturē) saņēma divas komandas: “Woltec” un “Vijciems” hokejisti, kuru duelī rezultāts palika 1:1 un trešā spēle, kurā noskaidrotos čempioni, nebija iespējama.

VČH 1.līgas sezonas nominācijas:

• labākais vārtsargs – Dāvis Grīnvalds (Vijciems)
  • labākais aizsargs – Aivars Gaisiņš (Biko-Logi)
  • labākais uzbrucējs – Kristaps Bīnerts (Woltec)
  • rezultatīvākais spēlētājs – Emīls Balodis (Ledus vilki)
  • sezonas MVP – Emīls Balodis (Ledus vilki)

VČH 2.līgā par regulārās sezonas uzvarētājiem kļuva “Inflekss” hokejisti, kuri saņems kausu. VČH 2., 3. un veterānu 45+ līgas sezonu beidz bez vērtējuma, jo nav iespējamas play-off spēles.

VČH izsaka pateicību turnīra atbalstītājiem – Vidzemes Olimpiskajam centram, Hokejam.lv un “Valmiermuižas alus”!

VČH organizatori izsaka pateicību komandām par parādīto sniegumu un cīņu laukumā līdz pēdējai spēles sekundei! Paldies par sezonu!

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?