Valmieras Ziņas

Vidzemes čempionāts hokejā gandrīz pusē: pirmie rezultāti

Vidzemes Čempionātā hokejā visās četrās līgās komandas ir aizvadījušas gandrīz pusi no regulārā čempionāta spēlēm. Piedāvājam nelielu ieskatu līgās un komandu spējās!

Līdz ar jauno nolikumu, kad komandās var iesaistīties trīs spēlētāji no citiem Latvijas amatieru čempionātiem, intriga saglabājas par vietu play-off un kas ar ko spēlēs pusfinālos. Zināšanai, ka šogad līgās, kur startē piecas komandas, 5.vieta pēc regulārā čempionāta rezultātiem play-off cīņās nepiedalās, bet kur startē sešas komandas, 5. un 6.vieta nepiedalās, tādējādi komandām liekot koncentrēties katrai spēlei.

1.līgā pirmās trīs komandas tabulā – Vijciems, Woltec un Ledus vilki – ir ļoti līdzīgas spēkos un var atņemt punktus viena otrai, ko pierāda rezultāti:
WoltecVijciems 3:6, WoltecLedus vilki 3:2, Ledus vilkiVijciems 7:1.
Ceturtajā pozīcijā šobrīd esošā komanda Biko-Logi nevienā spēlē negriež ceļu pirmajam trijniekam un 14.novembra spēlē pēcspēles soda metienu sērijā (PSM) ar 2:1 uzvarēja līdervienību Vijciems. Līdz regulārā čempionāta finišam solās būt astoņas interesantas kārtas!

Oktobra mēneša labākie 1.līgā:
vārtsargs – Dāvis Grīnvalds (Vijciems)
aizsargs – Aivars Gaisiņš (Biko-Logi)
uzbrucējs – Emīls Balodis (Ledus vilki)

2.līgas pirmās četras komandas: Smiltenes vanagi, Inflekss, Sigulda un HK Smiltene’09 spēku samērā līdzīgas. Viss atkarīgs no sastāva komplektācijas uz konkrēto spēli. Pagājušās sezonas fināliste Sigulda šobrīd 3.pozīcijā, bet iepriekšējās sezonas pēdējās vietas komanda Inflekss ieņem 2.pozīciju. 2018./2019.gada sezonas 1.līgas dalībniecei Smiltenes vanagi uz doto momentu divi zaudējumi pret sekotājiem Inflekss un Siguldu, kā arī pirmā pozīcija tabulā. Spēles tikpat saistošas un saspringtas kā 1.līgā. Šīs līgas jaunpienācēja SK Pārgauja ar 7 punktiem gatava cīnīties par finālčetrinieku. Novembra mēneša uzvaras pār Siguldu 2:0 un Inflekss 3:2 to apliecina. Komanda Skorpions – vienmēr ciets rieksts jebkuram pretiniekam. Pagaidām minimāli zaudējumi pret Siguldu 0:2, HK Smilteni’09 2:3 un Inflekss 2:4 liek secināt, ka viss vēl iespējams! 

Oktobra mēneša labākie 2.līgā:
vārtsargs – Andrejs Žukovskis (SK Pārgauja)
aizsargs – Oskars Stepans (Inflekss)
uzbrucējs – Dāvids Jakovičs (Smiltenes vanagi)

3.līgā novembra mēnesī spraigas spēles liecina, ka komandas mēģina noturēt savas pozīcijas, kā arī tikt pie pirmajiem punktiem. Cēsu auto – Gulbene/SCO 1:2, Cēsu auto – Cēsis 1:3. Ceturtajā pozīcijā esošai komandai Vilki novembra mēnesī labas spēles pret līdervienībām Cēsīm 2:3 PSM un 2:3 pret Gulbeni. Pusfinālpāri 3.līgā solās noskaidroties tik regulārā čempionāta noslēgumā.

Labākie spēlētāji 3.līgā oktobra mēnesī:
vārtsargs – Inguss Verners (Cēsis)
aizsargs – Ivo Īstenais (Gulbene/SCO)
uzbrucējs – Andris Vilemsons (Alūksne)

Veterānu 45+ līgā sacenšas piecas mūsu komandas un pēdējo čempionātu viesu komanda no Tartu, kura pagājušosezon finālā uzvarēja Sedas komandu. Šobrīd abas šis vienības ir līderpozīcijās. Komandas Skorpions, Inflekss, Elvi Rauna un Cēsis ir kaujnieciski noskaņotas par cīņu play-off četriniekā un atlikušās spēles būs kā pēdējās. Inflekss-Skorpions 1:0, Elvi Rauna – Seda 1:2, Tartu Dinamo – Inflekss 3:2 PSM liecina par komandu gatavību katrā spēlē!

Labākie spēlētāji veterānu 45+ līgā oktobra mēnesī:
vārtsargs – Gints Suksis( Skorpions)
aizsargs – Kaspars Vanags (Cēsis)
uzbrucējs – Māris Vikmanis (Elvi Rauna)

VČH organizatori pateicās komandām par sniegumu, sadarbību un operatīvu jautājumu risināšanu!

Pateicība mūsu atbalstītājiem: Valmiermuižas alus un Hokejam.LV.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

AS „Valmieras piens” aicina pievienoties komandai CEHA STRĀDNIEKUS/(-CES) ražošanas cehā.  GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: • Ražot piena produktus atbilstoši tehnoloģiskām instrukcijām; • Pārbaudīt iepakojamā materiāla, piena produktu un ražošanas iekārtu stāvokli; • Veikt pasūtījuma komplektēšanu, sagatavošanu, iekraušanu; • Veikt darba telpu, iekārtu un inventāra mazgāšanu un dezinfekciju. PRASĪBAS KANDIDĀTAM: • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītību (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Darba pieredze pārtikas rūpniecībā (vēlams); • Iespēja strādāt fizisku darbu un summēto darba laiku; • Augsta atbildības sajūta. DARBA LAIKA VEIDS UN REŽĪMS: summētais darba laiks pēc grafika maiņās. Jāstrādā 4-5 darba dienas nedēļā, arī sestdienās un svētdienās, ja sanāk pēc grafika. Iespējamie maiņu darba laiki 6:30-18:00, 8:00-20:00, 10:00-22:oo un maiņas mainīsies pēc grafika, visu laiku nebūs darbs tikai vienā maiņā. MĒS PIEDĀVĀJAM: • Iespēju strādāt un pilnveidoties lielā un starptautiskā uzņēmumā; • Dinamisku darba vidi; • Apmācību, uzsākot darbu; • Atalgojumu sākot no 611 EUR pirms nodokļu nomaksas; • Bezmaksas uzņēmuma produkciju un citus labumus. Ja vēlies kandidēt uz šo amatu, CV ar norādi "Ceha strādnieks" sūti uz e-pasta adresi sannija.novika@foodunion.com Tālrunis informācijai: 27883303. Sazināsimies tikai ar tiem, kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Profesija: CEHA STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-19 Kontaktpersona: CV ar norādi “Ceha strādnieks” sūtīt uz sannija.novika@foodunion.lv, t. 27883303. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri