Valmieras Ziņas

Vidzemes čempionāts hokejā gandrīz pusē: pirmie rezultāti

Vidzemes Čempionātā hokejā visās četrās līgās komandas ir aizvadījušas gandrīz pusi no regulārā čempionāta spēlēm. Piedāvājam nelielu ieskatu līgās un komandu spējās!

Līdz ar jauno nolikumu, kad komandās var iesaistīties trīs spēlētāji no citiem Latvijas amatieru čempionātiem, intriga saglabājas par vietu play-off un kas ar ko spēlēs pusfinālos. Zināšanai, ka šogad līgās, kur startē piecas komandas, 5.vieta pēc regulārā čempionāta rezultātiem play-off cīņās nepiedalās, bet kur startē sešas komandas, 5. un 6.vieta nepiedalās, tādējādi komandām liekot koncentrēties katrai spēlei.

1.līgā pirmās trīs komandas tabulā – Vijciems, Woltec un Ledus vilki – ir ļoti līdzīgas spēkos un var atņemt punktus viena otrai, ko pierāda rezultāti:
WoltecVijciems 3:6, WoltecLedus vilki 3:2, Ledus vilkiVijciems 7:1.
Ceturtajā pozīcijā šobrīd esošā komanda Biko-Logi nevienā spēlē negriež ceļu pirmajam trijniekam un 14.novembra spēlē pēcspēles soda metienu sērijā (PSM) ar 2:1 uzvarēja līdervienību Vijciems. Līdz regulārā čempionāta finišam solās būt astoņas interesantas kārtas!

Oktobra mēneša labākie 1.līgā:
vārtsargs – Dāvis Grīnvalds (Vijciems)
aizsargs – Aivars Gaisiņš (Biko-Logi)
uzbrucējs – Emīls Balodis (Ledus vilki)

2.līgas pirmās četras komandas: Smiltenes vanagi, Inflekss, Sigulda un HK Smiltene’09 spēku samērā līdzīgas. Viss atkarīgs no sastāva komplektācijas uz konkrēto spēli. Pagājušās sezonas fināliste Sigulda šobrīd 3.pozīcijā, bet iepriekšējās sezonas pēdējās vietas komanda Inflekss ieņem 2.pozīciju. 2018./2019.gada sezonas 1.līgas dalībniecei Smiltenes vanagi uz doto momentu divi zaudējumi pret sekotājiem Inflekss un Siguldu, kā arī pirmā pozīcija tabulā. Spēles tikpat saistošas un saspringtas kā 1.līgā. Šīs līgas jaunpienācēja SK Pārgauja ar 7 punktiem gatava cīnīties par finālčetrinieku. Novembra mēneša uzvaras pār Siguldu 2:0 un Inflekss 3:2 to apliecina. Komanda Skorpions – vienmēr ciets rieksts jebkuram pretiniekam. Pagaidām minimāli zaudējumi pret Siguldu 0:2, HK Smilteni’09 2:3 un Inflekss 2:4 liek secināt, ka viss vēl iespējams! 

Oktobra mēneša labākie 2.līgā:
vārtsargs – Andrejs Žukovskis (SK Pārgauja)
aizsargs – Oskars Stepans (Inflekss)
uzbrucējs – Dāvids Jakovičs (Smiltenes vanagi)

3.līgā novembra mēnesī spraigas spēles liecina, ka komandas mēģina noturēt savas pozīcijas, kā arī tikt pie pirmajiem punktiem. Cēsu auto – Gulbene/SCO 1:2, Cēsu auto – Cēsis 1:3. Ceturtajā pozīcijā esošai komandai Vilki novembra mēnesī labas spēles pret līdervienībām Cēsīm 2:3 PSM un 2:3 pret Gulbeni. Pusfinālpāri 3.līgā solās noskaidroties tik regulārā čempionāta noslēgumā.

Labākie spēlētāji 3.līgā oktobra mēnesī:
vārtsargs – Inguss Verners (Cēsis)
aizsargs – Ivo Īstenais (Gulbene/SCO)
uzbrucējs – Andris Vilemsons (Alūksne)

Veterānu 45+ līgā sacenšas piecas mūsu komandas un pēdējo čempionātu viesu komanda no Tartu, kura pagājušosezon finālā uzvarēja Sedas komandu. Šobrīd abas šis vienības ir līderpozīcijās. Komandas Skorpions, Inflekss, Elvi Rauna un Cēsis ir kaujnieciski noskaņotas par cīņu play-off četriniekā un atlikušās spēles būs kā pēdējās. Inflekss-Skorpions 1:0, Elvi Rauna – Seda 1:2, Tartu Dinamo – Inflekss 3:2 PSM liecina par komandu gatavību katrā spēlē!

Labākie spēlētāji veterānu 45+ līgā oktobra mēnesī:
vārtsargs – Gints Suksis( Skorpions)
aizsargs – Kaspars Vanags (Cēsis)
uzbrucējs – Māris Vikmanis (Elvi Rauna)

VČH organizatori pateicās komandām par sniegumu, sadarbību un operatīvu jautājumu risināšanu!

Pateicība mūsu atbalstītājiem: Valmiermuižas alus un Hokejam.LV.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” aicina darbā speciālo pedagogu (darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) uz nenoteiktu laiku pilnai darba likmei (30 stundas nedēļā jeb 1,0 likme) Ja Tev ir vēlme: īstenot pirmsskolas izglītības programmas apguvi izglītojamajiem ar speciālām vajadzībām; sadarboties ar izglītojamo vecākiem un skolotājiem, sniegt konsultācijas un skaidrojumu par veiktās izpētes rezultātiem, attīstības dinamiku un ieteikumus turpmākam izglītības procesam; sagatavot rakstveida atzinumus par izglītojamo pārbaudes rezultātiem; plānot un organizēt savu darbu atbilstoši iestādes mērķiem un uzdevumiem; un ja Tev ir: izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu EUR 790,00 mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2021. gada 26. martam personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai 64231434. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: SPECIĀLAIS PEDAGOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-03-26 Kontaktpersona: CV, mot.vēst.un izgl.dok.kopiju iesniegt pers. vai sūtīt uz spriditis@valmiera.edu.lv, 64231434.

Mūsu partneri