Valmieras Ziņas

Vidzemes Augstskolas starptautiskā nedēļa pulcē ārzemju vieslektorus

No 27. novembra līdz 1. decembrim Vidzemes Augstskolā (ViA) norisinās starptautiskā mācību nedēļa (International Teaching Week), kuras ietvaros augstskolu šogad apmeklē vieslektori no Somijas, Moldovas, Baltkrievijas, Zviedrijas, Albānijas un Kirgiztānas.

Iniciatīvas mērķis ir stiprināt ViA sadarbību ar tās partneriem, veicinot gan pieredzes apmaiņu, gan arī, piedāvājot studentiem starptautisku un daudzveidīgu mācību pieredzi.

Šī gada ViA starptautiskās mācību nedēļas tēma ir “Digitālie risinājumi sociālo izaicinājumu pārvarēšanā.” Tā nav izvēlēta nejauši – šādi ViA savā jaunajā stratēģijā ir nodefinējusi galveno zinātnes attīstības virzienu. Par šo tematu visas nedēļas garumā pieredzē dalīsies vieslektori.

Pirmdien, 27. novembrī, ārvalstu pārstāvjus uzrunāja ViA rektors, Gatis Krūmiņš, iepazīstinot dalībniekus ar Vidzemes Augstskolu, tās piedāvātajām studiju programmām, starptautisko darbību, aktuālajiem projektiem, kā arī ar ViA stratēģiskajām prioritātēm un vīziju.

Nedēļas ietvaros, vieslektoriem būs iespēja apskatīt augstskolas ēkas, doties ekskursijā pa Valmieru un tās apkārtni, kā arī apmeklēt dažādus izklaides pasākumus.

Nedēļas otrajā pusē, ceturtdien, 30. novembrī, vieslektori ir aicināti piedalīties, augstskolas organizētajā, Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta 20. gadu jubilejas konferencē.

Starptautiskā mācību nedēļa Vidzemes Augstskolā tiek īstenota ES finansēto ERASMUS + projektu ietvaros.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā nepieciešams izveidot iekštelpu bērnu rotaļu laukumu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”,- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Valmieras ielā 7,Rubenē,Kocēnu novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība. Pircēju apkalpošana pie kases. Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē. Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs RUBENĒ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmieras iela 7, Rubene, Kocēnu pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-30 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri