Valmieras Ziņas

Vidzemes Augstskola izsludina starptautisku konkursu rektora amatam

Lasīšanas laiks: 2 min

Vidzemes Augstskola (ViA) izsludinājusi atklātu starptautisko konkursu uz Vidzemes Augstskolas rektora amatu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes Augstskolas Sabiedrisko attiecību speciālists Modris Apsītis.

Kā norāda ViA Padomes priekšsēdētājs Dr.rer.pol. Arnis Sauka: “Priecāšos, ja nākamo augstskolas rektoru ievēlēsim enerģisku, motivētu cilvēku, kurš spēj novērtēt jau paveikto Vidzemes Augstskolā un spēj vadīt augstskolu, lai sasniegtu jaunas virsotnes gan studentu piesaistē un studiju kvalitātes uzlabošanā gan zinātnē, inovācijās, gan finansējuma piesaistē, gan sadarbībā ar politikas veidotājiem, uzņēmējiem un sabiedrību kopumā, Valmierā, Latvijā un starptautiskā mērogā. Šis ir atklāts konkurss, tādēļ aicinu pieteikties ikvienu, kurš atbilst šīm īpašībām”.

Uz rektora amatu var kandidēt personas, kurām ir zinātnes doktora grāds, pieredze un sasniegumi zinātnē un augstākās izglītības vai inovāciju jomā, nevainojama reputācija un darba pieredze vadošā amatā un starptautiskā vidē. Alga par rektora pienākumu veikšanu – 4500,00 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas.

Pieteikšanās līdz 2022.gada 5. maijam. Piesakoties konkursa 1.kārtai, pretendentiem uz vakanto amatu viena mēneša laikā no paziņojuma publicēšanas datuma oficiālajā vietnē “Latvijas Vēstnesis” jāiesniedz ViA Padomei adresēta motivācijas vēstule, iekļaujot informāciju par atbilstību rektora amata kandidātam izvirzītajiem kritērijiem, t.sk. apliecinājumu par nevainojamu reputāciju, kā arī tēžu formā – redzējumu par ViA stratēģisko attīstību. Pretendentiem jāiesniedz izglītību, akadēmisko un zinātnisko kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, dzīves gājuma apraksts (CV), iekļaujot zinātnisko publikāciju un monogrāfiju sarakstu vai citus apliecinājumus par darbību zinātnes, augstākās izglītības vai inovāciju jomā. Pretendentam jāiesniedz apliecinājums par piekrišanu personas datu apstrādei, lai nodrošinātu ViA rektora kandidāta izvirzīšanas un ievēlēšanas norisi.

Vidzemes Augstskolas rektors tiek vēlēts atbilstoši nolikumam. Vidzemes Augstskolas rektora vēlēšanu nolikums un pilns sludinājums ar noteikumiem pieejams šeit: https://ej.uz/ViA_rektors.

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Valmieras novada Būvvaldes arhitektu/-i (uz nenoteiktu laiku) Ja Tev ir vēlme: - nodrošināt estētiskas un drošas vides veidošanas principu un būvniecības tiesiskuma ievērošanu Pašvaldības administratīvajā teritorijā; - pārraudzīt arhitektoniskās kvalitātes principa ievērošanu, ciktāl tas attiecas uz būves iekļaušanos ainavā un pilsētvidē; - izskatīt būvniecības ieceres, pārbaudīt lēmumos ietverto nosacījumu izpildi un iesniegto dokumentu saturu normatīvajos aktos noteiktajā apjomā; - organizēt būvniecības ieceru publisko apspriešanu; - strādāt ar “Būvniecības informācijas sistēmu” (BIS) un datu bāzēm; un ja Tev ir: - otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība arhitekta specialitātē; - arhitekta patstāvīgās prakses sertifikāts tiks uzskatīts par priekšrocību; - vismaz divu gadu darba pieredze arhitekta darbā, kas saistīta ar būvprojektu izstrādi un būvniecības normatīvo aktu pielietošanu; - būvniecības procesu regulējošo normatīvo aktu pārzināšana; - pieredze nozares terminoloģijas, ar būvniecības nozari saistīto normatīvo aktu un standartu pielietošanā; - labas sadarbības veidošanas prasmes, spēja loģiski domāt un analizēt, strādāt intensīvi, patstāvīgi un uzņemties atbildību; - labas praktiskā pielietojuma prasmes darbam ar MS Office, BIS portālā vai BIS 2 profilā un biroja tehniku; - B kategorijas autovadītāja apliecība; mēs piedāvājam: - darba un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; - stabilu atalgojumu (atbilstoši 12.mēnešalgu grupai no 1535 EUR līdz 1645 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); - darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; - profesionālās pilnveidošanās iespējas. CV, motivācijas vēstuli un augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „ Arhitekta/-es amatam” līdz 2022.gada 27.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 64207124. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: ARHITEKTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 25C, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-05-27 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri