Valmieras Ziņas

Vidzemes Augstskola izsludina starptautisku konkursu rektora amatam

Lasīšanas laiks: 2 min

Vidzemes Augstskola (ViA) izsludinājusi atklātu starptautisko konkursu uz Vidzemes Augstskolas rektora amatu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes Augstskolas Sabiedrisko attiecību speciālists Modris Apsītis.

Kā norāda ViA Padomes priekšsēdētājs Dr.rer.pol. Arnis Sauka: “Priecāšos, ja nākamo augstskolas rektoru ievēlēsim enerģisku, motivētu cilvēku, kurš spēj novērtēt jau paveikto Vidzemes Augstskolā un spēj vadīt augstskolu, lai sasniegtu jaunas virsotnes gan studentu piesaistē un studiju kvalitātes uzlabošanā gan zinātnē, inovācijās, gan finansējuma piesaistē, gan sadarbībā ar politikas veidotājiem, uzņēmējiem un sabiedrību kopumā, Valmierā, Latvijā un starptautiskā mērogā. Šis ir atklāts konkurss, tādēļ aicinu pieteikties ikvienu, kurš atbilst šīm īpašībām”.

Uz rektora amatu var kandidēt personas, kurām ir zinātnes doktora grāds, pieredze un sasniegumi zinātnē un augstākās izglītības vai inovāciju jomā, nevainojama reputācija un darba pieredze vadošā amatā un starptautiskā vidē. Alga par rektora pienākumu veikšanu – 4500,00 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas.

Pieteikšanās līdz 2022.gada 5. maijam. Piesakoties konkursa 1.kārtai, pretendentiem uz vakanto amatu viena mēneša laikā no paziņojuma publicēšanas datuma oficiālajā vietnē “Latvijas Vēstnesis” jāiesniedz ViA Padomei adresēta motivācijas vēstule, iekļaujot informāciju par atbilstību rektora amata kandidātam izvirzītajiem kritērijiem, t.sk. apliecinājumu par nevainojamu reputāciju, kā arī tēžu formā – redzējumu par ViA stratēģisko attīstību. Pretendentiem jāiesniedz izglītību, akadēmisko un zinātnisko kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, dzīves gājuma apraksts (CV), iekļaujot zinātnisko publikāciju un monogrāfiju sarakstu vai citus apliecinājumus par darbību zinātnes, augstākās izglītības vai inovāciju jomā. Pretendentam jāiesniedz apliecinājums par piekrišanu personas datu apstrādei, lai nodrošinātu ViA rektora kandidāta izvirzīšanas un ievēlēšanas norisi.

Vidzemes Augstskolas rektors tiek vēlēts atbilstoši nolikumam. Vidzemes Augstskolas rektora vēlēšanu nolikums un pilns sludinājums ar noteikumiem pieejams šeit: https://ej.uz/ViA_rektors.

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “mini top!” Rubenē,Valmieras ielā 7. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, atbildības sajūta; Piedāvājam: Veselības apdrošināšana; Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; Svētku dāvanas; Atmaksātus papildatvaļinājumus; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; Interesantu darbu stabilā uzņēmumā,mūsdienīgu darba vidi; Darba alga no EUR 760-810 (bruto); Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ,ar norādi - pārdevējs Rubenē,vai pieteikties personīgi , vai WhatsApp mob.t.nr. +371 29 363 311. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmieras iela 7, Rubene, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-06-19 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties WhatsApp +371 29363311

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Valmierā, Apiņa ielā 27b Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, atbildības sajūta. Piedāvājam: Veselības apdrošināšana; Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; Svētku dāvanas; Atmaksātus papildatvaļinājumus; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; Mūsdienīgu darba vidi; Darba alga no EUR 870-920 (bruto); Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ,Apiņa ielā,vai pieteikties personīgi pie veikala vadītāja,vai WhatsApp +371 29643136. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 27B, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-06-19 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Meklējam - PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTU Valmierā. Sporta veikals Valmierā meklē papildspēkus. Veikals atrodas Valmieras centrā, divos stāvos. Sūti CV uz info@my-sport.lv. No jaunā kolēģa sagaidām:  Prasme kontaktēties ar cilvēkiem, pozitīva un atsaucīga personība  Priekšzināšanas velosipēdu vai slēpošanas inventāra tirdzniecībā tiks uzskatītas par priekšrocībām  Elementāras tehniskas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību  Pieredze pārdošanas darbā un prasme pārdot tiks uzskatīta par priekšrocību  Vēlme iemācīties kaut ko jaunu un darboties komandā  Augsta atbildības sajūta, precizitāte un koncentrēšanās spējas  Labas latviešu valodas zināšanas, vēlamas krievu valodas zināšanas. Piedāvājam: Dinamisku un interesantu darbu Stabilu atalgojumu Draudzīgu kolektīvu Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika Pilna slodze, darbs maiņās darba dienās un sestdienās. Alga no 1000-1100eur ( bruto) + bonusu sistēma, kas palielina ikmēneša algu Darba laiks darba dienās 10:00-18:30, sestdienās 10:00-15:00 Darbs maiņās  Ja atbilsti vēlamajām prasībām, sūti savu CV uz info@my-sport.lv, sazināsimies ar atbilstošajiem kandidātiem. Uz tikšanos! Profesija: PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 21, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-06-30

Mūsu partneri