Valmieras Ziņas

Vidzemes Augstskolā aizvadīta 6.Starptautiskā nedēļa

Vidzemes Augstskolā (ViA) aizvadīta 6. Starptautiskās nedēļa, kurā lekcijas un radošās darbnīcas vadīja viesdocētāji un pētnieki no Indijas, Albānijas, Ēģiptes, Ukrainas, Lietuvas un Igaunijas, tostarp notika projekta “Simulāciju spēles stratēģiskajā komunikācijā” (SiMGames) aktivitātes.

6.Starptautiskā nedēļa Vidzemes Augstskolā bija veltīta tēmai “Simulation Based Learning” un tās laikā ārvalstu docētāji, pētnieki docēja lekcijas, organizēja seminārus un radošās darbnīcas, daloties zināšanās par uzņēmējdarbības vadību, tūrismu, medijiem, politiku un informācijas tehnoloģijām. Starptautiskās nedēļas ietvaros norisināsies arī projekta SimGames sociālās simulācijas scenārija testēšana, kas paredzēta studentu un docētāju caurviju prasmju attīstīšanai komunikācijas studijās. Lai sagatavotos projekta “Simulāciju spēles stratēģiskajā komunikācijā” sociālās simulācijas scenāriju testēšanai, vieslektori un studenti devās ekskursijā uz biškopības saimniecību un gūto informāciju izmantoja simulāciju realizācijai un izvērtēšanai.

Studente Marija Zirianova no Viļņas Augstskolas atzina, ka sākotnēji domāja, ka simulācijas testēšana dienas garumā būs pietiekams laiks, lai visu paveiktu, tomēr kļūdījās.

“Cilvēkiem ir jābūt komunikācijas speciālistiem, lai gan patiesībā ne vienmēr izdodas sazināties ar citiem, paust viedokli, atrast attiecīgu argumentāciju un kompromisu kādā situācijā. No šī viedokļa simulācijas spēle bija lieliska iespēja iekāpt citu kurpēs un uz situāciju paskatīties no citu cilvēku skatupunkta.”

Tāpat viesiem bija iespēja iepazīties ar Vidzemes Augstskolu, Valmieras pilsētu, apmeklēt Valmieras integrēto bibliotēku, ViA Zināšanu un Tehnoloģiju Centru, kā arī viesoties Valmieras Pilsētas pašvaldībā un tikties ar tās pārstāvjiem. Tā kā novembris ir valsts svētku mēnesis, pasākuma noslēguma dienā augstskolas viesi bija aicināti iepazīt Latvijas vēsturi un kultūru, apmeklējot ViA Inženierzinātņu fakultātē izvietotu izstādi „Es (arī) esmu latvietis”, kas tapusi sadarbībā ar muzeju un pētniecības centru “Latvieši pasaulē”. 

Starptautiskā nedēļa norisinās divas reizes akadēmiskajā gadā – pavasarī un rudenī. Šoruden tā norisinājās no 4. līdz 8. novembrim. Starptautiskā nedēļa ir vērienīgs un nozīmīgs pasākums Vidzemes Augstskolā, kas ļauj veikt pieredzes un zināšanu apmaiņu, tiekoties nodarbībās, lekcijās, prezentācijās, diskusijās un radošajās nodarbībās kā vieslektoriem no dažādām pasaules valstīm, tā studentiem, mācībspēkiem, valmieriešiem un pilsētas viesiem. Nedēļas garumā tiek dibināti jauni kontakti un stiprināti jau esošie, kā arī vērsta uzmanība uz katras dalībvalsts iespējām zinātnē, pētniecībā un studiju jomā.

“International Week 2019” tiek īstenota ES finansēto Erasmus+ projektu ietvaros.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā samazināt kopējo atkritumu apjomu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS “Seda” aicina darbā “Kravas automobiļa vadītāju" (prof.kods 8332 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Darbs patstāvīgs, uz nenoteiktu laiku. Kūdras produkcijas pārvadāšana. Uzturēt tehniskā kartībā kravas automobili, nodrošinot efektīvu un drošu ikdienas darbu. Prasības: Vadītāja apliecība – attiecīgās kravas a/m (Scania 114L) kategorijas, 95.kods. Tehniskās zināšanas par kravas automobiļiem. Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā, pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitātes līmeni. Piedāvājam: Darbu stabilā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīgus kolēģus. Darba alga no EUR 55 līdz EUR 63 / par vienu darba maiņu (darba maiņa saskaņā ar MK noteikumiem nr.474). Darba laika veids: normālais darba laiks, sestdienas, svētdienas un svētku dienas brīvas. Pieteikšanās: savu CV ar norādi "Kravas automobiļa vadītājs" sūtīt uz info@seda.lv līdz 10.01.2020. Jautājumu gadījumā zvanīt darba dienās no 8:00 -17:00 uz tālruni 64722113. Profesija: KRAVAS AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, "Lakstīgalas", Rūpnieki, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-01-10 Kontaktpersona: CV ar profesijas norādi sūtīt uz info@seda.lv, tālr. 64722113

SIA „Firma Madara’89”,- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Ausekļa ielā 29, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto). Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs Valmierā,Ausekļa ielā. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Ausekļa iela 29, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-23 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri