Valmieras Ziņas

Vidzemes Augstskola aicina uz mantu apmaiņas tirdziņu “Ziemas Brīvandele”

Ziema vairs nav aiz kalniem, taču joprojām nav iegādāts nepieciešamais ziemas sporta inventārs? Vai iepriekšējā gada slidas kļuvušas par mazu? Iespējams, atradīsi tos, apmeklējot Vidzemes Augstskolas (ViA) mantu apmaiņas tirdziņu “Ziemas Brīvandele”, kas norisināsies otrdien, 3. decembrī, no plkst. 11.00 līdz 18.00, ViA Cēsu ielas 4 ēkas studentu stūrī.

ViA mantu apmaiņas tirdziņā “Ziemas Brīvandele” ikviens varēs atstāt un samainīt vai pret ziedojumu iegādāties lietderīgas mantas ziemas prieku baudīšanai, tā piešķirot lietām otro dzīvi un izmantojot tās atkārtoti, kas ir viens no ilgtspējīga un videi draudzīga dzīvesveida pamatprincipiem. Savukārt jaunu lietu iegādē ilgtspējīga izvēle ir otrās iespējas došana labas kvalitātes lietām, kas kādam vairs nav nepieciešamas, tādējādi tiek taupīti preču ražošanas izejvielu resursi, enerģija esošo preču pārstrādei vai jaunu preču ražošanai. Tāpat, piedaloties ziemas preču apmaiņas tirdziņā, iespējams ietaupīt finanses, kas tiktu izdotas par tādu pašu, jaunu preču iegādi veikalā.

Labas kvalitātes, bet vairs nevajadzīgas slidas, slēpes, ragaviņas, hokeja inventāru, ziemas sporta veidu apģērbu tirdziņam, kas var noderēt kādam citam, iespējams nogādāt pirmdien, 2. decembrī, laikā no plkst. 15.00 līdz 18.00, Cēsu ielas 4 202. kabinetā, kā arī pasākuma norises dienā, 3. decembrī, no plkst. 11.00 līdz 18.00, papildinot tirdziņa mantu klāstu studentu stūrī. Apmaiņai tiks pieņemtas tikai sakoptas, tīras un labā stāvoklī esošas lietas bez izteiktiem bojājumiem. Atnestās lietas, kas paliks nepaņemtas, kā arī par mantām saņemtie ziedojumi tiks nogādāti sabiedriskām organizācijām Valmierā un tuvākajā apkārtnē.

Pasākumu organizē Vidzemes Augstskola sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību un biedrību “Skudras Spēka Cilts”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu: Pārdevējam-preču komplektētājai/-am un piegādātājai/-am  jaunajā “E top!” veikalā. Darba vieta veikalā “top!” Valmierā, Rīgas ielā 64. Preču piegāde Valmieras pilsētas robežās. Galvenie darba pienākumi: Pieņemt pircēju pasūtījumus elektroniskajā vidē; Komplektēt produktus atbilstoši klientu pasūtījumiem; Preču piegāde klientiem pilsētas robežās; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības: B kategorijas autovadītāja apliecība; Vēlama pieredze tirdzniecībā; Precizitāte un labas komunikācijas prasmes darbā ar klientiem. Piedāvājam: Darba laiku maiņās; Pieredzi un zināšanas jauna tirdzniecības veida e-veikala pakalpojuma sniegšanā; Mūsdienīgu darba vidi, darbu elektroniskajā vidē; Apmācību darbam preču uzskaites programmā; Darba algu 580-770 EUR bruto. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – E top veikals VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “mini top!” Valkas ielā 1A, Rencēnos, Rencēnu pagastā, Burtnieku novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 500-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs RENCĒNOS” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 1A, Rencēni, Rencēnu pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri