Valmieras Ziņas

Vidzemes Augstskola aicina uz mantu apmaiņas tirdziņu “Ziemas Brīvandele”

Ziema vairs nav aiz kalniem, taču joprojām nav iegādāts nepieciešamais ziemas sporta inventārs? Vai iepriekšējā gada slidas kļuvušas par mazu? Iespējams, atradīsi tos, apmeklējot Vidzemes Augstskolas (ViA) mantu apmaiņas tirdziņu “Ziemas Brīvandele”, kas norisināsies otrdien, 3. decembrī, no plkst. 11.00 līdz 18.00, ViA Cēsu ielas 4 ēkas studentu stūrī.

ViA mantu apmaiņas tirdziņā “Ziemas Brīvandele” ikviens varēs atstāt un samainīt vai pret ziedojumu iegādāties lietderīgas mantas ziemas prieku baudīšanai, tā piešķirot lietām otro dzīvi un izmantojot tās atkārtoti, kas ir viens no ilgtspējīga un videi draudzīga dzīvesveida pamatprincipiem. Savukārt jaunu lietu iegādē ilgtspējīga izvēle ir otrās iespējas došana labas kvalitātes lietām, kas kādam vairs nav nepieciešamas, tādējādi tiek taupīti preču ražošanas izejvielu resursi, enerģija esošo preču pārstrādei vai jaunu preču ražošanai. Tāpat, piedaloties ziemas preču apmaiņas tirdziņā, iespējams ietaupīt finanses, kas tiktu izdotas par tādu pašu, jaunu preču iegādi veikalā.

Labas kvalitātes, bet vairs nevajadzīgas slidas, slēpes, ragaviņas, hokeja inventāru, ziemas sporta veidu apģērbu tirdziņam, kas var noderēt kādam citam, iespējams nogādāt pirmdien, 2. decembrī, laikā no plkst. 15.00 līdz 18.00, Cēsu ielas 4 202. kabinetā, kā arī pasākuma norises dienā, 3. decembrī, no plkst. 11.00 līdz 18.00, papildinot tirdziņa mantu klāstu studentu stūrī. Apmaiņai tiks pieņemtas tikai sakoptas, tīras un labā stāvoklī esošas lietas bez izteiktiem bojājumiem. Atnestās lietas, kas paliks nepaņemtas, kā arī par mantām saņemtie ziedojumi tiks nogādāti sabiedriskām organizācijām Valmierā un tuvākajā apkārtnē.

Pasākumu organizē Vidzemes Augstskola sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību un biedrību “Skudras Spēka Cilts”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūsu mājoklī ir dūmu detektors?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pārtikas un veterinārais dienests (reģistrācijas Nr. LV90000064301) izsludina konkursu uz vakanto darbinieka amatu VETERINĀRĀRSTS ZIEMEĻVIDZEMES PĀRVALDĒ  (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)  JA TEV IR: • augstākā izglītība veterinārmedicīnā vai saskaņā ar Veterinārmedicīnas likuma pārejas noteikumu 2.punktu vidējā speciālā izglītība, kas iegūta līdz 1992.gadam, vai pielīdzināma izglītība, kas iegūta citā akreditētā augstskolā; • vēlama pieredze gaļas veterinārās ekspertīzes veikšanā; • labas datorlietotāja prasmes (MS Office); • svešvalodu (krievu, angļu valodas) pamatzināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; • vēlme darboties komandā un prasme sadarboties; • prasme pieņemt atbildīgus lēmumus. JA VĒLIES IEGULDĪT SAVAS ZINĀŠANAS UN PRASMES ATBILDĪGĀ UN DINAMISKĀ DARBĀ, VEICOT: • dzīvnieku pirmskaušanas izmeklēšanu kautuvē; • pastāvīgu veterināro un higiēnas uzraudzību kautuvē; • pēckaušanas veterināro ekspertīzi kautuvē. PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI UN IEGŪSI: • neatsveramu profesionālu pieredzi; • mācību iespējas profesionālajai pilnveidei; • summēto darba laiku un atalgojumu atbilstoši 10.mēnešalgu grupai, no 5,63 EUR/stundā līdz 7,71 EUR/stundā pirms nodokļu nomaksas; • normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas; • nepilna noslogojuma gadījumā, amatu savienošanas kārtībā, veikt blakusdarbu (piem. privātprakse); • veselības apdrošināšanas polisi, pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam nosūtīt vai iesniegt Pārtikas un veterinārā dienesta Personāla vadības daļai Peldu ielā 30, Rīgā, LV-1050 vai elektroniski nosūtīt uz e-pasta adresi: konkursi@pvd.gov.lv ar norādi – Ziemeļvidzemes pārvaldes veterinārārsts. Pieteikumus gadīsim līdz 2020.gada 16.februārim. Tālrunis uzziņām 67027529. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulu Nr.2016/679, Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētais jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Pārtikas un veterinārais dienests, kontaktinformācija: Peldu iela 30, Rīga, LV-1050. Profesija: VETERINĀRĀRSTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 21, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-16 Kontaktpersona: Zane Mūrniece

Mūsu partneri