Valmieras Ziņas

Vidzemē ugunsdzēsējiem pieci izsaukumi

Lasīšanas laiks: < 1 min

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 18. maija plkst. 6.30 līdz 19. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona pārvalde saņēma piecus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem, bet vēl viens bija maldinājums, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Sandra Vējiņa.

Vakar plkst. 19.18 VUGD saņēma izsaukumu uz Valmieras novada Vaidavas pagastu, kur dega divstāvu dzīvojamā māja 80m2 platībā, piekabe 5m2 platībā, malkas grēda  10m2 platībā, piemājas zālājs un koki 220m2 platībā. Ugunsgrēkā cieta ugunsdzēsējs glābējs. Notikuma vietā strādāja arī trīs Vaidavas brīvprātīgie ugunsdzēsēji. Īsi pirms plkst. 23.00 darbs notikuma vietā noslēdzās. 

Plkst. 20.24 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Cēsu novada Līgatnes pagastu, kur dega kūla 800m2 platībā. Plkst. 20.57 ugunsgrēks nodzēsts. 

Vakar no rīta VUGD saņēma izsaukumu uz Valkas novada Valkas pagastu, kur noticis ceļu satiksmes negadījums, vieglā automašīna atrodas grāvī. Ugunsdzēsēji glābēji atvienoja automašīnas akumulatoru. 

Aizvadītajā diennaktī  VUGD kopumā saņēma 50 izsaukumus – 22 uz ugunsgrēku dzēšanu (tai skaitā astoņus uz kūlas ugunsgrēkiem, kā arī divus uz meža ugunsgrēku dzēšanu), 20 uz glābšanas darbiem, bet astoņi izsaukumi bija maldinājumi.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri