Valmieras Ziņas

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem četri izsaukumi

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 5.oktobra plkst. 6.30 līdz 6.oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem, bet vēl viens bija maldinājums, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa.

Vakar plkst. 15.01 tika saņemts izsaukums uz Skolas ielu Gulbenē, kur dega zemsedze 12m2 platībā. Plkst. 15.31 ugunsgrēks tika likvidēts.

Vakar ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Limbažu novada Limbažu pagastā, kur trīsstāvīgas dzīvojamās mājās pagrabā nepareizas apkures sistēmas ekspluatācijas rezultātā bija radies sadūmojums. Ugunsdzēsēji glābēji izvēdināja telpas.

Iestājoties rudenīgam un vēsākam laikam, VUGD saņem arvien vairāk izsaukumus uz ugunsgrēkiem, kas ir saistīti ar apkures lietošanu – netīrītiem dūmvadiem, bojātu un nepareizu apkures ierīču lietošanu. Tādēļ pirms intensīvas apkures sezonas sākuma VUGD aicina iedzīvotājus iztīrīt dūmvadus, pārbaudīt apkures ierīces un uzstādīt dūmu detektorus!

Aizvadītajā diennaktī Latvijā kopumā VUGD saņēma 43 izsaukumus – 17 uz ugunsgrēku dzēšanu, 19 uz glābšanas darbiem, bet septiņi izsaukumi bija maldinājumi.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri