Valmieras Ziņas

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem 16 izsaukumi

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 7. jūnija plkst. 6.30 līdz 10. jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona pārvalde saņēma 16 izsaukumus – piecus uz ugunsgrēku dzēšanu, septiņus uz glābšanas darbiem, kā arī vēl četri bija maldinājumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Irita Slavinska.

Piektdien pusvienos dienā saņemts izsaukums uz Lenču ielu Cēsīs, kur konteinerī dega atkritumi 0.1 m2 platībā. Degšana likvidēta pirms VUGD ierašanās.

Četros pēcpusdienā ugunsdzēsēji glābēji devās uz Valmieras novada Jeru pagastu, kur dega saimniecības ēka 240 m2, divi šķūņi kopumā 96 m2 platībā, kā arī palīgēka 4 m2 platībā. Dzēšanas darbi noslēdzās plkst. 21.27 un tajos piedalījās Rūjienas, Mazsalacas un Valmieras ugunsdzēsēji glābēji, kā arī Naukšēnu brīvprātīgie ugunsdzēsēji un kaimiņu traktors, kas notikuma vietā palīdzēja nodrošināt ūdeni.

Sestdien neilgi pirms pieciem vakarā ugunsdzēsēji glābēji devās uz Alūksnes novada Jaunannas pagastu, kur dega saimniecības ēkas jumts 1 m2 platībā. Sešos vakarā degšana likvidēta.

Svētdien pusdesmitos vakarā saņemts izsaukums uz Valmieras novada Kauguru pagastu, kur mežā dega zaru kaudze 70 m2 platībā. Plkst. 23.47 ugunsgrēks lokalizēts un ugunsgrēka dzēšanas darbus notikuma vietā turpināja Valsts meža dienesta darbinieki.

Desmitos vakarā ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz Ata Kronvalda ielu Cēsīs, kur dega sausā zāle 5 m2 platībā.

Svētdien Vidzemes ugunsdzēsēji glābēji saņēma vairākus izsaukumus uz notikumiem, kur nolūzuši koki bija aizšķērsojuši ceļa braucamo daļu. Tādi izsaukumi tika saņemti uz Cēsu novada Līgatnes pagastu, Cēsu novada Drabešu pagastu, Dārza ielu Valmierā, Alūksnes novada Jaunalūksnes pagastu, Alūksnes novada Jaunannas pagastu.

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 7. jūnija plkst. 6.30 līdz 10. jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) 124 izsaukumus – 41 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā uz vienu uz meža ugunsgrēka dzēšanu, 47 uz glābšanas darbiem, bet 36 izsaukumi bija maldinājumi.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri