Valmieras Ziņas

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem 15 izsaukumi

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 27. maija plkst. 6.30 līdz 30.maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigāde saņēma 15 izsaukumus – sešus uz ugunsgrēku dzēšanu, sešus uz glābšanas darbiem, bet vēl trīs izsaukumi bija maldinājumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Sandra Vējiņa.

Piektdien plkst. 8.51 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Ausekļa ielu Cēsīs, kur dega garāža, vieglā automašīna, šķūnis un sadzīves mantas 71m2 platībā. Plkst. 10.34 ugunsgrēks tika likvidēts.

Sestdien plkst. 6.33 VUGD steidzās uz Valmieras novada Brenguļu pagastu, kur vienstāva dzīvojamā mājā virtuvē uz plīts dega sadzīves mantas 0,2m2 platībā. Plkst. 7.04 ugunsgrēks tika nodzēsts.

Naktī uz svētdienu ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Parka ielu Alojā, kur dega vienstāva saimniecības ēka  120m2 platībā. Notikuma vietā strādāja 10 Alojas, Limbažu un Mazsalacas ugunsdzēsēji glābēji, kā arī pieci Matīšu ugunsdzēsēji. Plkst. 7.22 ugunsgrēks tika nodzēsts.

Svētdien plkst. 10.54 VUGD saņēma izsaukumu uz Asarupes ielu Gulbenē, kur dega vienstāva pirts 10m2 platībā. Plkst. 12.33 ugunsgrēks tika likvidēts.

Sestdien ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī kādā dzīvojamā mājā Alūksnes novada Jaunlaicenes pagastā, kur dega starpstāvu pārsegums 0,5m2 platībā, savukārt svētdien Limbažu novada Skultes pagastā, kur dega nepieskatīts ugunskurs 10m2 platībā.

Sestdien ap plkst. 20.00 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Cēsu novada Raiskuma pagastu, kur Ungura ezerā tehniskas problēmas bija radušās plostam. Notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji krastā nogādāja plostu uz kura atradās 13 cilvēki.

Aizvadītajās diennaktīs VUGD kopumā saņēma 143 izsaukumus – 44 uz ugunsgrēku dzēšanu, 54 uz glābšanas darbiem, bet 25 izsaukumi bija maldinājumi.

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā  saimniecības strādnieku/-ci uz noteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt dažāda rakstura saimnieciskos darbus Pārvaldes Brenguļu pagasta teritorijā (infrastruktūras uzturēšanas, kopšanas, transportēšanas un citus ar amata pienākumiem saistītus darbus); • veikt pļaušanas un sniega attīrīšanas darbus; • veikt koku un krūmu zāģēšanu, zaru savākšanu gar pašvaldības autoceļiem un Pašvaldībai piederošajās teritorijās; • pēc nepieciešamības veikt remontdarbus Pašvaldībai piederošajos īpašumos; ja Tev ir: • pamata vai vidējās pakāpes profesionālā izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība; • iemaņas darbā ar traktortehniku, dārza tehniku, dažādiem mehānismiem un iekārtām; • augsta atbildības sajūta pret uzdotajiem pienākumiem un precizitāte to izpildē; mēs piedāvājam: • pamatalgu pārbaudes laikā 763 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 803 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu: bktapvieniba@valmierasnovads.lv, vai personīgi Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvaldē, adrese: “Kaimiņi”, Brenguļi, Brenguļu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvaldes saimniecības strādnieka/-ces amatam”, līdz 2024.gada 2.augustam. Papildu informācija, zvanot pa tālruni: 20364827 vai 25748882. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SAIMNIECĪBAS STRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Kaimiņi, Brenguļi, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-08-02 Kontaktpersona: bktapvieniba@valmierasnovads.lv 25748882 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri