Valmieras Ziņas

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem 10 izsaukumi

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 10. maija plkst. 6.30 līdz 11. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona pārvalde saņēma desmit izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, piecus uz glābšanas darbiem, bet vēl viens bija maldinājums, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Sandra Vējiņa.

Vakar plkst. 14.23 tika saņemts izsaukums uz Limbažu novada Liepupes pagastu, kur kūdras ieguves purvā dega traktors 10m2 platībā un kūdra atsevišķās vietās 0,2 hektāra platībā. Notikuma vietā ugunsgrēka dzēšanas darbos strādāja 12 Limbažu un Saulkrastu ugunsdzēsēji glābēji, bija piesaistīti divi uzņēma traktori, kā arī dzēšanas darbos palīdzēja seši Tūjas brīvprātīgie ugunsdzēsēji. Plkst. 20.19 ugunsgrēks likvidēts. 

Vakar plkst. 17.19 VUGD saņēma izsaukumu uz Valkas novada Valkas pagastu, kur dega kūla un atkritumi 105m2 platībā. Plkst. 17.38 ugunsgrēks tika likvidēts. 

Plkst. 20.06 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Valmieras novada Bērzaines pagastu, kur ar atklātu liesmu dega vienstāva koka neapsaimniekota  māja 80m2 platībā. Plkst. 1.25 ugunsgrēks likvidēts. 

Vakar vakarā Valmierā, Dzelzceļa ielā dzēsts kūlas ugunsgrēks, kur pērnā zāle dega 100m2 platībā. 

Vakar Cēsīs no Gaujas upes tika izcelts bojāgājis cilvēks, kurš nodots Valsts policijas darbiniekiem. 

Aizvadītajā diennaktī  VUGD saņēma 79 izsaukumu – 45 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā 13 uz kūlas ugunsgrēku dzēšanu un 10 uz meža ugunsgrēku dzēšanu, 24 uz glābšanas darbiem, bet 10 izsaukumi bija maldinājumi.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri