Valmieras Ziņas

Vidzemē ugunsdzēsēji glābēji devās uz astoņiem izsaukumiem

Aizvadītajā diennaktī, no 24. aprīļa plkst. 6.30 līdz 25. aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma astoņus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu un piecus uz glābšanas darbiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemes reģionā Sandra Vējiņa.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemē ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama divās mājās, kur to dūmvados dega sodrēji. Šādi izsaukumi tika saņemti uz Mērnieku un Salnu ielu Valmierā.

Vēlā vakarā tika saņemts izsaukums uz Smiltenes novada Launkalnes pagastu, kur uz ceļa braucamās daļas bija uzkritis koks. Ugunsdzēsēji glābēji koku sazāģeja un atbrīvoja ceļa braucamo daļu.

Ugunsdzēsēji glābēji divas reizes izbrauca uz notikumiem, kur dega elektrolīniju balsti – šādi izsaukumi bija uz Valkas novada Ērģemes pagastu, kur dega arī zaru kaudze un uz Salacgrīvas novada Salacgrīvas pagastu.

Aizvadītajā diennaktī Latvijā VUGD saņēma kopumā 63 izsaukumus – 30 uz ugunsgrēku dzēšanu un 26 uz glābšanas darbu veikšanu, bet septiņi izsaukumi bija maldinājumi.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri