Valmieras Ziņas

Vidzemē sāk kriminālprocesu par skolēna draudiem klasesbiedriem

Valsts policija sākusi kriminālprocesu saistībā ar elektroniskajā skolvadības sistēmā “e-klase” kāda pamatskolēna ievietotu paziņojumu par iespējamu vardarbību pret klasesbiedriem, aģentūru LETA informēja policijā.

Likumsargiem par šādu paziņojumu “e-klasē” ziņots ceturtdien. To ievietojis kādas Vidzemes reģiona izglītības iestādes pamatskolas klases skolēns.

Policija norāda, ka ikviena saņemtā informācija par iespējamiem riskiem tiek uztverta nopietni un tiek rūpīgi pārbaudīta. Valsts policija atgādina, ka šādas darbības ir kriminālsodāmas.

Policijā sākts kriminālprocess par draudiem izdarīt slepkavību vai nodarīt smagu miesas bojājumus. Šobrīd notiek izmeklēšana, policija veic visas nepieciešamās darbības, lai noskaidrotu visus apstākļus, iesaistītās personas un motīvus, kā arī to, kādēļ šāds paziņojums ir publicēts.

Policija uzsver, ka uztraukumam nav pamata un drošības riski nepastāv. Likumsargi šodien konkrētajā izglītības iestādē nodrošināja kārtību un drošu mācību norisi, kā arī veica preventīva rakstura darbības, pārrunājot dažādus drošības jautājumus ar izglītības iestādēs skolēniem un administrāciju.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri