Valmieras Ziņas

“Vidzeme Fashion” meklē kolēģus

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmierā, Galerijā “Laipa”, Stacijas ielā 37, sestdien, 14.martā, no plkst.12 notiks “Vidzeme Fashion 2015” (VF) brīvprātīgo darba intervijas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja pasākuma rīkotāji.

“Vidzeme Fashion show” Valmierā notiks jau piekto gadu.

Pasākums pulcē ne tikai dalībniekus un apmeklētājus, tas ap sevi ir izveidojis radošu un zinātkāru jauniešu komandu, kuri aug līdz ar pasākumu. Katru gadu šova tapšanā tiek iesaistīti vairāk kā 50 brīvprātīgie un 30 modeļi.

Lauma Pujāte pastāstīja par savu pieredzi VF pasākumā:

“Kā VF brīvprātīgā esmu atklājusi cik patiesībā Latvijā ir daudz radošu un tiešām labu dizaineru, kurus, iespējams, bez šī pasākuma nebūtu ievērojusi. Esmu iepazinusies ar ļoti daudziem fantastiskiem cilvēkiem, iemācījusies daudz vairāk uzņemties atbildību par man uzticētajiem darbiem un lietām, iemācījusies tikt galā ar stresa situācijām un pielāgoties, bet pats labākais visā pasākumā ir tas, ka gūsti neizmērojamu gandarījumu par paveikto.

“Vidzeme Fashion” man dod iespēju reizi gadā izrauties no ierastās rutīnas, izbaudīt pavisam citādāku emociju gammu, satikt draugus un vienmēr redzēt ko jaunu. Man patīk viss, ko šis pasākums mans sniedz, tāpēc es piesakos atkal un atkal katru gadu un labprāt to darītu arī nākotnē.”

Ja vēlies iesaistīties pasākuma tapšanā, redzēt kā top šāds vērienīgs pasākums un palīdzēt to radīt, tad sūti savu pieteikumu uz info@vidzemefashion.lv.

Aicināti pieteikties jaunieši vecumā no 15 gadiem ar vēlmi aktīvi strādāt un darboties.

Nākot uz interviju Tev jāsagatavo:

  • Mutiska motivācijas vēstule (brīvā formā)
  • Izdrukāts CV + fotoattēls (fotoattēls var būt iekļauts CV)

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri