Valmieras Ziņas

Vidzemē dzēsti trīs ugunsgrēki

Lasīšanas laiks: < 1 min

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 12. marta plkst. 6.30 līdz 13. marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona pārvalde saņēma četrus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, bet vienu uz glābšanas darbiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Sandra Vējiņa.

Vakar plkst. 10.40 VUGD saņēma izsaukumus uz Smiltenes novada Launkalnes pagastu, kur dega vienstāva dzīvojamā māja 400m2 platībā, blakus esošās trīs siltumnīcas katra 100m2 platībā (vienā no siltumnīcām sadega traktors), kā arī desmit metrus attālumā esošā šķūņa jumts 30m2 platībā. Notikuma vietā cieta divi ugunsdzēsēji glābēji, kuri tika nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem un tika hospitalizēti. Plkst. 18.46 ugunsgrēks likvidēts.

Vakar pēcpusdienā ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Gulbenes novada Rankas pagastu, kur uz Gaujas upes ledus atradās cilvēks. Izmantojot glābšanas dēli, cilvēks nogādāts krastā un nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Vakarā tika saņemts izsaukums uz Limbažu novada Katvaru pagastu, kur dega skaidu kaudze 10m2 platībā, bet šorīt uz Linarda Laicena ielu Valmierā, kur uz balkona gruzdēja plastmasas spainis.

Aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā saņēma 60 izsaukumus – 33 uz ugunsgrēku dzēšanu, tajā skaitā 17 uz kūlas ugunsgrēku dzēšanu, 14 uz glābšanas darbiem, bet 13 izsaukumi bija maldinājumi.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri