Valmieras Ziņas

 Vidzemē dzēsti 19 ugunsgrēki

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 30. aprīļa plkst. 6.30 līdz 2. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 24 izsaukumus – 19 uz ugunsgrēku dzēšanu, četrus uz glābšanas darbiem, bet vēl viens bija maldinājums, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa.

Vakar plkst. 23.55 tika saņemts izsaukums uz Valkas novada Valkas pagastu, kur deg neapsaimniekota ēka 136 m2 platībā, atkritumu kaudze 20 m2 un blakus mājai esošs celms 1 m2 platībā. Plkst. 1.51 ugunsgrēks tika lokalizēts un šobrīd vēl turpinās ugunsgrēka dzēšanas darbi. 

Aizvadītajās diennaktīs ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Sporta ielā Sedā, kur neapsaimniekotā ēkā dega atkritumi 6 m2 platībā, Smiltenes novada Grundzāles pagastā, kur dega traktora piekabe un siena ruļļi 10 m2 platībā, Beverīnas novada Brenguļu pagastā, kur dega lapas un krūmi 400 m2 platībā, kā arī Burtnieku novada Burtnieku pagastā, kur dega kūla un elektrības balsts 521 m2 platībā un Alūksnes novada Ziemeru pagastā, kur dega atkritumi 250 m2 platībā. Vakar ugunsdzēsēji glābēji Vidzemē steidzās uz Madonas novada Barkavas pagastu, kur trīsstāvu neapsaimniekotā ēkā dega atkritumi 12 m2 platībā, kā arī uz Bērzaines ielu Cēsīs, kur konteinerā dega atkritumi 0,5 m2 platībā.  

Aizvadītajās diennaktīs Vidzemē dzēsti deviņi kūlas ugunsgrēki:

  • Valmieras pusē – Rūjienas novada Ipiķu pagastā, kur dega kūla, skaidu un zaru kaudzes 100 m2 platībā; 
  • Cēsu pusē – Priekuļu novada Liepas pagastā 1 hektārs,  
  • Madonas pusē – Varakļānos 20 m2;
  • Gulbenes pusē – Nākotnes ielā Gulbenē 40 m2; Parka ielā Gulbenē 100 m2; 
  • Limbažu pusē – Salacgrīvas novada Salacgrīvas pagastā 1hektārs, Jūrmalas ielā Salacgrīvā 350 m2, Limbažu novada Skultes pagastā 400 m2.  

Vidzemē dzēsti arī divi meža ugunsgrēki: otrdien Salacgrīvas novada Liepupes pagastā, kur dega meža zemsedze 5000 m2 un kūla 1 hektārs, kā arī Pārgaujas novada Raiskuma pagastā, kur dega meža zemsedze 200 m2 platībā. 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

NMP dienests aicina pieteikties iekšējā konkursa kārtībā pretendentus Galvenā speciālista OMT nodrošinājuma jautājumos amatā, Vidzemes reģionālajā centrā Darba vieta: Valmiera, Rīgas iela 47a Amata galvenie pienākumi: nodrošināt Vidzemes RC operatīvā medicīniskā un saimnieciskā nodrošinājuma transportlīdzekļu uzturēšanu un ekspluatāciju; nodrošināt Vidzemes RC operatīvā medicīniskā un saimnieciskā nodrošinājuma transportlīdzekļu materiālo vērtību kustības fiksēšanu; regulāri veikt padotībā esošo darbinieku kontroli, darba rezultātu analīzi; nodrošināt Vidzemes RC transporta parka ceļazīmju un degvielas patēriņa aprites kontroli. Prasības kandidātiem: vēlama vidējā vai augstākā tehniskā izglītība; vēlama C kategorijas autovadītāja apliecība; nozarei saistošo normatīvo aktu pārzināšana; labas komunikācijas prasmes; prasmes patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu; valsta valodas prasmes C2 līmenī; laba prasme strādāt ar MS Office programmām. Piedāvājam: dinamisku un atbildīgu darbu pie viena no lielākajiem nozares darba devējiem; sociālās garantijas (atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam); valsts apmaksātu veselības aprūpi (atbrīvojumu no pacienta iemaksas un līdzmaksājumiem); stabilu atalgojumu no EUR 940 līdz EUR 1095 apmērā atbilstoši noteiktajai kategorijai (pirms nodokļu nomaksas). Mēnešalga tiek noteikta saskaņā ar MK 29.01.2013 noteikumu Nr.66 “Noteikumi par valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku darba samaksu un tās noteikšanas kārtību” 3.pielikumu. CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas jānosūta elektroniski uz e-pastu: vidzeme@nmpd.gov.lv līdz 2019.gada 26.maijam. Tālrunis uzziņām 67337203 Vēršam Jūsu uzmanību, ka sazināsimies ar pretendentiem, kurus aicināsim uz atlases otro kārtu. Jūsu personas datus - iesniegto dzīves gājumu (Curriculum Vitae) un dokumentus, lai novērtētu Jūsu iespējamību ieņemt amatu uz kuru izsludināts konkurss, pamatojoties uz Darba likuma 32.pantu un Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta f) apakšpunktu apstrādās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests; Reģ. Nr. 90009029104; adrese: Laktas iela 8, Rīga, LV-1013; tālr. Nr. 67337000; e-pasts: nmpd@nmpd.gov.lv (nmpd.gov.lv, reģistrācijas Nr. 90009029104)   Vairāk informācijas skatīt: http://www.nmpd.gov.lv/nmpd/NMPD/datu_drosiba/personala_atlase/ Profesija: TEHNISKAIS SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 47A, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-05-26 Kontaktpersona: Sūtīt CV

Mūsu partneri