Valmieras Ziņas

Vidzemē dzēsti 12 kūlas ugunsgrēki

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 26. marta plkst. 6.30 līdz 27.marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 20 izsaukumus – 15 uz ugunsgrēku dzēšanu un trīs uz glābšanas darbiem, bet vēl divi bija maldinājumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemē dzēsti 12 kūlas ugunsgrēki Vecpiebalgas,  Līgatnes, Amatas, Madonas, Limbažu, Alūksnes, Gulbenes, Mazsalacas un Alojas novados. Lielākais kūlas ugunsgrēks Vidzemē dzēsts Limbažu novada Vidrižu pagastā, kur kūla dega 1,5 hektāru lielā platībā.

Kūlas ugunsgrēki tika dzēsti:

 • Līgatnes novada Līgatnes pagastā kūla dega 8000m2 platībā;
 • Gulbenes novada Daukstu pagastā kūla dega 1 hektāra lielā platībā;
 • Amatas novada Amatas pagastā – 2000m2 platībā;
 • Limbažu novada Vidrižu pagastā kūla un zaru kaudzes dega 1,5 hektāru lielā platībā;
 • Gulbenes novada Galgauskas pagastā, kur kūla dega 700m2 platībā;
 • Mazsalacas novada Mazsalacas pagastā – 300m2 platībā;
 • Tilta ielā Gulbenē, kur kūla dega 200m2 platībā;
 • Baznīcas ielā Alojā, kur kūra dega 250m2 platībā,
 • Vidzemes ielā Gulbenē, kur kūla dega 100m2 platībā;
 • Alūksnes novada Alsviķu pagastā, kur kūla dega 2500m2 platībā;
 • Vecpiebalgas novada Vecpiebalgas pagastā – 500m2 (likvidēts pirms VUGD ierašanās);
 • Madonas novada Ļaudonas pagastā – 100m2 (likvidēts pirms VUGD ierašanās).

VUGD brīdina, ka par kūlas dedzināšanu fiziskas personas var sodīt ar 280 – 700 eiro lielu soda naudu, savukārt par zemes neapsaimniekošanu un zāles nepļaušanu, lai novērstu kūlas veidošanos, fiziskajām personām var uzlikt naudas sodu no 140 līdz 700 eiro, bet juridiskajām personām – no 700 līdz 2900 eiro.

Vakar plkst. 15.19 tika saņemts izsaukums uz Gulbenes novada Litenes pagastu, kur dega šķūnis 60m2 platībā. Plkst. 16.40 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Blaumaņa ielā Gulbenē, kur dega atkritumi 1m2 platībā. Izsaukums tika saņemts plkst. 20.39 un likvidēts plkst. 20.53.

Vakar plkst. 15.27 tika saņemts izsaukums uz Alūksnes novada Jaunalūksnes pagastu, kur dega malkas novietne 20m2, meža zemsedze 2000m2  un kūla 3000m2 platībā. Plkst. 17.31 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī divās vietās Vidzemē, kur māju dūmvados dega sodrēji. Šādi izsaukumi tika saņemti uz O.Kalpaka ielā Gulbenē un Ūdru ielā Valmierā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-14 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri