Valmieras Ziņas

Vidzemē aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsējiem glābējiem 17 izsaukumi

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no 1. septembra plkst. 6.30 līdz 4. septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona pārvalde saņēma 17 izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, 11 uz glābšanas darbiem un vēl četri izsaukumi bija maldinājums, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Viktorija Gribuste.

Piektdien piecos vakarā ugunsdzēsēji glābēji devās uz Smiltenes novada Virešu pagastu, kur vienstāva dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 0,1 m2 platībā. Pirms sešiem vakarā degšana tika likvidēta.

Sestdien vienpadsmitos vakarā VUGD saņēma izsaukumu uz Smiltenes novada Bilskas pagastu, kur vienstāva saimniecības ēkai dega jumta konstrukcijas 35 m2 platībā. Pusvienos naktī ugunsgrēks tika likvidēts.

Svētdien plkst. 11.50 tika saņemts izsaukums uz Tālavas ielas un Parka ielas krustojumu Valkā, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums – kravas un vieglās automašīnas sadursme. Pirms VUGD ierašanās no automašīnas pašu spēkiem bija izkļuvuši divi cilvēki, savukārt divus cilvēkus ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot hidrauliskos instrumentus, no automašīnas atbrīvoja. Visi četri cietušie cilvēki tika nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Ugunsdzēsēji glābēji atvienoja automašīnas akumulatora klemmes, sakārtoja ceļa braucamo daļu un plkst. 13.17 darbu notikumā noslēdza.

Svētdien pēc diviem pēcpusdienā tika saņemts izsaukums uz Smiltenes novada Trapenes pagastu, kur garāžā dega sadzīves mantas 3 m2 platībā. Īsi pirms četriem pēcpusdienā degšana likvidēta.

Šorīt pussešos no rīta VUGD saņēma izsaukumu uz Gulbenes novada Stradu pagastu, kur bija avarējusi vieglā automašīna. Četri cilvēki no automašīnas izkļuva saviem spēkiem. Ugunsdzēsēji glābēji atvienoja automašīnas akumulatora klemmes un septiņos no rīta darbu notikumā noslēdza.

Aizvadītajās diennaktīs ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros sazāģēja nolūzušus kokus: piektdien Alūksnes novada Alsviķu pagastā, sestdien Gulbenes novada Beļavas pagastā un svētdien Alūksnes novada Ziemera pagastā.

Aizvadītajās diennaktīs VUGD kopumā saņēma 110 izsaukumus – 17 uz ugunsgrēku dzēšanu, 61 uz glābšanas darbiem, bet 32 izsaukumi bija maldinājumi.

SIA “LEGROLATVIA” (reģistrācijas nr. LV44103109749), kūdras substrātu ražošanas un iepakošanas uzņēmums aicina darbā “Laboratorijas vadītāju” (1223 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieraspagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Organizēt, vadīt un koordinēt darbu laboratorijā, kontrolēt ražotāsprodukcijas kvalitāti ,ienākošās kūdras kvalitāti, gatavās produkcijaskvalitāti, veikt attiecīgās analīzes un pārbaudes . Uzturēt tehniskā kartībā laboratorijasiekārtas. Darba laiks 8.oo – 17.oo. Pēc nepieciešamības pagarināts vai maiņudarba laiks. Prasības: Atbilstoša izglītība, zināšanas par laboratorijas procesiem un iekārtām.Vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā.  Valodas zināšanas – obligāti latviešuun angļu. B kategorijas autovadītāja apliecība, savs transports.  Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā,pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties,apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitāteslīmeni. Piedāvājam: Darbu starptautiskā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīguskolēģus.  Apmācību jaunajā amatā. Darba alga 1500 EUR bruto.  Veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes laika. CV sūtīt uz info@seda.lv, ar norādi “Laboratorijasvadītājs”. Konfidencialitāti garantējam.Jautājumu gadījumā zvanīt 22498474 Profesija: LABORATORIJAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lakstīgalas, Rūpnieki, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu no 1200 EUR līdz 1600 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Mūsu partneri