Valmieras Ziņas

Video: Ziemas festivāla spilgtākie momenti

Šajā nedēļas nogalē Ērgļos un Viešūra kalnā aizvadītas lielākās skolu jauniešu ziemas sporta veidu sacensības jeb Ziemas festivāls. LMT Straume piedāvā video reportāžu no sacensību otrās dienas un festivāla spilgtākos momentus.

Festivāla sacensībās piedalījās 5.-12. klašu jaunieši. Šogad 13 individuālajās un komandu disciplīnās – gan klasiskajos ziemas sporta veidos, gan tādās disciplīnās kā ziemas orientēšanās vai braukšana ar ragaviņām – sacentās gandrīz 1300 jaunieši no 139 Latvijas skolām.

Olimpieši Šics un Aparjods apbalvo uzvarētājus:
Sporta fans Oskars Kaņeps-Kalniņš pirmās dienas noslēgumā kopā ar festivāla dalībniekiem dodas gājienā, kas noslēdzas ar apbalvošanas ceremoniju un medaļu sadalīšanu. Jauniešiem medaļas pasniedz olimpieši Šics un Aparjods.

Ziemas festivāla lielā stafete
Patiešām aizraujoša Ziemas festivāla daļa ir Lielā skolu stafete, tās dalībnieki dodas trasē jeb ekskursijā pa Ērgļiem ar dažādiem uzdevumiem. Rīgas komandas jauniešiem stafetē pievienojas sporta draugs Oskars Kaņeps – Kalniņš. Kā izrādās, stafete nebūt nav tik vienkārša kā sākumā izskatās.

Ziemas prieki Ērgļos turpinās 
Ziemas prieki un cīņa par medaļām Ziemas festivālā turpinās! Oskars Kaņeps – Kalniņš turpina āķīgos “Cieto riekstu” jautājumus. Un satiek arī Ziemas festivāla dalībnieku atbalstītājus – treneri Gati un skaļāko mammu Viešūrkalnā.

Ziemas festivāls 2019 ir noslēdzies
Ziemas Olimpiskais festivāls ir noslēdzies, tāpēc Oskars Kaņeps-Kalniņš uz sarunu aicinājis tā organizatoru Juri Titovu. Jurs atzīst, ka pasākums ir izdevies un izsaka paldies gan visiem dalībniekiem un viņu skolotājiem, gan arī Ērgļu iedzīvotājiem, kuri ir paveikuši varenu darbu festivāla sagatavošanā!

Video reportāžas no Latvijas Skolu ziemas Olimpiskā festivāla skatāmas arī lietotnē LMT Straume un internetā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā samazināt kopējo atkritumu apjomu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri