Valmieras Ziņas

VIDEO: Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja Jāņa Baika aicinājums ārstiem un iedzīvotājiem (2)

Lasīšanas laiks: 2 min

Esam saņēmuši no Slimību profilakses un kontroles centra informāciju par ģimenes ārsta Jura Jakovina prombūtni veselības stāvokļa dēļ. Vispirms vēlos teikt, ka neviens neesam pasargāti un cīnīties pret vīrusu varam tikai visi kopā. To mēs varam ievērojot visus drošības pasākumus, rūpējoties par savu un līdzcilvēku veselību, kā arī ar sapratni un cieņu izturoties pret tiem, kurus šis vīruss ir skāris.

Vēlu drīzu atveseļošanos dakterim Jurim!

Šobrīd strādājam ciešā sadarbībā ar Slimību profilakses un kontroles centru un Nacionālo veselības dienestu, lai pēc iespējas ātrāk un veiksmīgāk atrisinātu šo situāciju.

Aicinu visus iedzīvotājus, kuri ir bijuši tuvā kontaktā ar ģimenes ārstu Juri Jakovinu no 27.decembra līdz 11.janvārim, atrasties mājas karantīnā un vērot savu veselību.

Jau šajās brīvdienās – 16. un 17. janvārī Valmierā un Rencēnu pagastā tiks nodrošinātas paplašinātas iespējas iedzīvotājiem veikt Covid-19 analīzes. Uz analīzēm iespējams pieteikties zvanot uz Centrālās laboratorijas tālruni 8330. Un papildus 16.janvārī no plkst.8.00 līdz 20.00 strādās arī Gulbja laboratorija Rīgas ielā 13. Nosūtījums analīžu veikšanai nav nepieciešams.

Nacionālais veselības dienests ir noteicis četras ğimenes ārstu prakses, pie kuriem var vērsties Jura Jakovina pacienti. Zinu un izprotu, kādas palielinātas slodzes apstākļos šobrīd strādā Valmieras ģimenes ārsti, aicinu un lūdzu būt solidāriem un sniegt konsultācijas un palīdzību. Atgādinu, ka ārpus darba laika un brīvdienās ir arī pieejams ģimenes ārstu bezmaksas konsultatīvais tālrunis 66016001.

Valmierieši, Latvijas iedzīvotāji, izturēsimies atbildīgi un ievērosim drošības pasākumus! Mums visiem kopā jāsagaida vakcinēšanās ar pēc iespējas mazāk saslimušajiem mūsu ģimenēs, pilsētā, valstī. Strauja saslimstība jau ir radījusi veselības sistēmas pārslodzi!

Paldies visiem valmieriešiem par drošības pasākumu ievērošanu, mums visiem kopā izdosies izturēt šo izaicinājumu pilno laiku!

    Pasaule nav plakana - 17.01.2021

    Gribas rupji uzrakstīt, bet… pieklājīgā formā. Jakovīns ir izcils dakteris, bet viņam nav dotas pilnvaras pārkāpt likumu (ja tas tiks konstatēts). Tad jau ja kāds mīlēts aktieris, dakteris, vai mūziķis nobrauks kādu dzērumā… arī teiksim… nu viņš jau tā negribēja u.t.t. Kas ir COVID, to vēl detalizēti pēta, bet šobrīd tikai analfabēti var uzskatīt, ka tā nav daļai sabiedŗibas nāvējoša slimība. Pieļauju, ja pie jums atbrauktu dakteris bez sejas maskas un jūs saslimtu ar CIVID… nebūtu šie bravūrīgie teksti par to cik zemiski ir sist guļošos. Neviens nesit… un lai dakteris izveseļojas, bet padomāsim ja ne par sevi, tad par saviem mīļajiem, kurus COVID var nonāvēt.

      Ezis - 18.01.2021

      Tikai tāds sīkums,nekur nav paskaidrots,kādi tad šie simptomi Jakovinam bijuši..Kā ārsts viņš zināja,ka ir slims,taču ar kādu kaiti,kas nav lipīga

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri