Valmieras Ziņas

VIDEO: Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja Jāņa Baika aicinājums ārstiem un iedzīvotājiem (2)

Esam saņēmuši no Slimību profilakses un kontroles centra informāciju par ģimenes ārsta Jura Jakovina prombūtni veselības stāvokļa dēļ. Vispirms vēlos teikt, ka neviens neesam pasargāti un cīnīties pret vīrusu varam tikai visi kopā. To mēs varam ievērojot visus drošības pasākumus, rūpējoties par savu un līdzcilvēku veselību, kā arī ar sapratni un cieņu izturoties pret tiem, kurus šis vīruss ir skāris.

Vēlu drīzu atveseļošanos dakterim Jurim!

Šobrīd strādājam ciešā sadarbībā ar Slimību profilakses un kontroles centru un Nacionālo veselības dienestu, lai pēc iespējas ātrāk un veiksmīgāk atrisinātu šo situāciju.

Aicinu visus iedzīvotājus, kuri ir bijuši tuvā kontaktā ar ģimenes ārstu Juri Jakovinu no 27.decembra līdz 11.janvārim, atrasties mājas karantīnā un vērot savu veselību.

Jau šajās brīvdienās – 16. un 17. janvārī Valmierā un Rencēnu pagastā tiks nodrošinātas paplašinātas iespējas iedzīvotājiem veikt Covid-19 analīzes. Uz analīzēm iespējams pieteikties zvanot uz Centrālās laboratorijas tālruni 8330. Un papildus 16.janvārī no plkst.8.00 līdz 20.00 strādās arī Gulbja laboratorija Rīgas ielā 13. Nosūtījums analīžu veikšanai nav nepieciešams.

Nacionālais veselības dienests ir noteicis četras ğimenes ārstu prakses, pie kuriem var vērsties Jura Jakovina pacienti. Zinu un izprotu, kādas palielinātas slodzes apstākļos šobrīd strādā Valmieras ģimenes ārsti, aicinu un lūdzu būt solidāriem un sniegt konsultācijas un palīdzību. Atgādinu, ka ārpus darba laika un brīvdienās ir arī pieejams ģimenes ārstu bezmaksas konsultatīvais tālrunis 66016001.

Valmierieši, Latvijas iedzīvotāji, izturēsimies atbildīgi un ievērosim drošības pasākumus! Mums visiem kopā jāsagaida vakcinēšanās ar pēc iespējas mazāk saslimušajiem mūsu ģimenēs, pilsētā, valstī. Strauja saslimstība jau ir radījusi veselības sistēmas pārslodzi!

Paldies visiem valmieriešiem par drošības pasākumu ievērošanu, mums visiem kopā izdosies izturēt šo izaicinājumu pilno laiku!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Pasaule nav plakana - 17.01.2021 Atbildēt

    Gribas rupji uzrakstīt, bet… pieklājīgā formā. Jakovīns ir izcils dakteris, bet viņam nav dotas pilnvaras pārkāpt likumu (ja tas tiks konstatēts). Tad jau ja kāds mīlēts aktieris, dakteris, vai mūziķis nobrauks kādu dzērumā… arī teiksim… nu viņš jau tā negribēja u.t.t. Kas ir COVID, to vēl detalizēti pēta, bet šobrīd tikai analfabēti var uzskatīt, ka tā nav daļai sabiedŗibas nāvējoša slimība. Pieļauju, ja pie jums atbrauktu dakteris bez sejas maskas un jūs saslimtu ar CIVID… nebūtu šie bravūrīgie teksti par to cik zemiski ir sist guļošos. Neviens nesit… un lai dakteris izveseļojas, bet padomāsim ja ne par sevi, tad par saviem mīļajiem, kurus COVID var nonāvēt.

      Ezis - 18.01.2021 Atbildēt

      Tikai tāds sīkums,nekur nav paskaidrots,kādi tad šie simptomi Jakovinam bijuši..Kā ārsts viņš zināja,ka ir slims,taču ar kādu kaiti,kas nav lipīga

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras Viestura vidusskola (turpmāk – Iestāde) aicina darbā lietvedības sekretāru/-i uz noteiktu laiku Ja Tev ir vēlme: noformēt, veidot, kārtot, uzglabāt dokumentus atbilstoši nomenklatūrai, dokumentu pārvaldības kārtībai; pārvaldīt Iestādes arhīvu; veikt personāla lietvedību (darba līgumu slēgšana, rīkojumu sagatavošana); veikt ierobežotas pieejamības dokumentu apstrādi (reģistrācija un nosūtīšana adresātiem); sagatavot Iestādes personāla atvaļinājuma grafikus, kontrolēt to izpildi; nodrošināt savlaicīgu informācijas un dokumentu apriti ar Iestādes administrāciju, darbiniekiem, Valmieras pilsētas pašvaldību un citām institūcijām; un ja Tev ir: vidējā profesionālā vai augstākā izglītība lietvedības jomā; iepriekšēja pieredze lietveža amatā izglītības iestādē tiks uzskatīta par priekšrocību; prasme strādāt ar datoru Windows vidē, izmantot interneta iespējas un datu bāzes; prasme orientēties normatīvajos aktos un pielietot tos darbā; labas saskarsmes un komunikācijas prasmes, precizitāte, augsta atbildības sajūta; precizitāte un atbildība darbā; mēs piedāvājam: atalgojumu 720 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; darbu radošā, draudzīgā kolektīvā; stabilu, sakārtotu darba vidi renovētā izglītības iestādē. Pretendentus aicinām pieteikties, iesniedzot savu profesionālās darbības aprakstu (CV) ar norādi „Lietveža vakancei” uz e-pastu: vvv@valmiera.edu.lv vai iesniegt personīgi Valmieras Viestura vidusskolas lietvedībā (108.kabinetā, Viestura alejā 3, Valmierā) līdz 2021.gada 15 martam (ieskaitot). Tālrunis informācijai: 29286619. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: LIETVEDĪBAS SEKRETĀRS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Viestura aleja 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-03-15 Kontaktpersona: CV ar amata norādi iesniegt pers. vai sūtīt uz vvv@valmiera.edu.lv, t. 29286619.

Mūsu partneri