Valmieras Ziņas

VIDEO: Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja Jāņa Baika aicinājums ārstiem un iedzīvotājiem (2)

Esam saņēmuši no Slimību profilakses un kontroles centra informāciju par ģimenes ārsta Jura Jakovina prombūtni veselības stāvokļa dēļ. Vispirms vēlos teikt, ka neviens neesam pasargāti un cīnīties pret vīrusu varam tikai visi kopā. To mēs varam ievērojot visus drošības pasākumus, rūpējoties par savu un līdzcilvēku veselību, kā arī ar sapratni un cieņu izturoties pret tiem, kurus šis vīruss ir skāris.

Vēlu drīzu atveseļošanos dakterim Jurim!

Šobrīd strādājam ciešā sadarbībā ar Slimību profilakses un kontroles centru un Nacionālo veselības dienestu, lai pēc iespējas ātrāk un veiksmīgāk atrisinātu šo situāciju.

Aicinu visus iedzīvotājus, kuri ir bijuši tuvā kontaktā ar ģimenes ārstu Juri Jakovinu no 27.decembra līdz 11.janvārim, atrasties mājas karantīnā un vērot savu veselību.

Jau šajās brīvdienās – 16. un 17. janvārī Valmierā un Rencēnu pagastā tiks nodrošinātas paplašinātas iespējas iedzīvotājiem veikt Covid-19 analīzes. Uz analīzēm iespējams pieteikties zvanot uz Centrālās laboratorijas tālruni 8330. Un papildus 16.janvārī no plkst.8.00 līdz 20.00 strādās arī Gulbja laboratorija Rīgas ielā 13. Nosūtījums analīžu veikšanai nav nepieciešams.

Nacionālais veselības dienests ir noteicis četras ğimenes ārstu prakses, pie kuriem var vērsties Jura Jakovina pacienti. Zinu un izprotu, kādas palielinātas slodzes apstākļos šobrīd strādā Valmieras ģimenes ārsti, aicinu un lūdzu būt solidāriem un sniegt konsultācijas un palīdzību. Atgādinu, ka ārpus darba laika un brīvdienās ir arī pieejams ģimenes ārstu bezmaksas konsultatīvais tālrunis 66016001.

Valmierieši, Latvijas iedzīvotāji, izturēsimies atbildīgi un ievērosim drošības pasākumus! Mums visiem kopā jāsagaida vakcinēšanās ar pēc iespējas mazāk saslimušajiem mūsu ģimenēs, pilsētā, valstī. Strauja saslimstība jau ir radījusi veselības sistēmas pārslodzi!

Paldies visiem valmieriešiem par drošības pasākumu ievērošanu, mums visiem kopā izdosies izturēt šo izaicinājumu pilno laiku!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Pasaule nav plakana - 17.01.2021 Atbildēt

    Gribas rupji uzrakstīt, bet… pieklājīgā formā. Jakovīns ir izcils dakteris, bet viņam nav dotas pilnvaras pārkāpt likumu (ja tas tiks konstatēts). Tad jau ja kāds mīlēts aktieris, dakteris, vai mūziķis nobrauks kādu dzērumā… arī teiksim… nu viņš jau tā negribēja u.t.t. Kas ir COVID, to vēl detalizēti pēta, bet šobrīd tikai analfabēti var uzskatīt, ka tā nav daļai sabiedŗibas nāvējoša slimība. Pieļauju, ja pie jums atbrauktu dakteris bez sejas maskas un jūs saslimtu ar CIVID… nebūtu šie bravūrīgie teksti par to cik zemiski ir sist guļošos. Neviens nesit… un lai dakteris izveseļojas, bet padomāsim ja ne par sevi, tad par saviem mīļajiem, kurus COVID var nonāvēt.

      Ezis - 18.01.2021 Atbildēt

      Tikai tāds sīkums,nekur nav paskaidrots,kādi tad šie simptomi Jakovinam bijuši..Kā ārsts viņš zināja,ka ir slims,taču ar kādu kaiti,kas nav lipīga

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri