Valmieras Ziņas

VIDEO: Driftētāja izdarības Daliņu pludmales stāvlaukumā; kā apstādināt agresīvos braucējus? (10)

Lasīšanas laiks: 2 min

Ceturtdien, 7.oktobrī, pēc tumsas iestāšanās Daliņu pludmales stāvlaukumā novērošanas kameras fiksējušas kāda agresīvā autobraucēja izdarības. Kā redzams video, autovadītājs, saceļot putekļu mākoni, stāvlaukumā “zīmē saulītes”.

Valmieras Olimpiskā centra Sajūtu Parka Atpūtas kompleksa vadītāja Iluta Urbanoviča portālu “Valmieras Ziņas” informēja, ka  driftētāju izdarības tiek regulāri fiksētas gan Daliņu pludmales stāvlaukumā, gan arī stāvlaukumā pie Sajūtu parka administrācijas Dīvaliņa ielā. VOC pārstāve norādīja, ka abos stāvlaukumos ir izvietotas novērošanas kameras, kas nav butaforijas – tās reāli darbojas un fiksē notiekošo. Konstatējot pārkāpumus, video ieraksti tiek nodoti Valmieras novada pašvaldības policijai. 

Driftētāju izdarības Daliņu pludmales stāvlaukumā ne tikai izraisa bīstamu situāciju, bet arī pasliktina gaisa kvalitāti tuvējo māju iedzīvotājiem un rada zaudējumus, jo Valmieras Olimpiskajam centram nākas izmantot ceļu remonta tehnikas pakalpojumus, lai sakārtotu stāvlaukum segumu.

Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu, apzināta sānslīdes radīšana uz ceļiem vai citās vietās, kur iespējama satiksme (stāvlaukumi, laukumi, pagalmi u. tml.) tiek uzskatīta par agresīvu braukšanu, par ko piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no četrpadsmit līdz piecdesmit sešām naudas soda vienībām (70 līdz 280) un sešus soda punktus.

“Valmieras Ziņas” vēlas uzzināt, kāda ir mūsu lasītāju attieksme pret šiem pārgalvīgajiem braucējiem. Redzot agresīvo braucēju izdarības, vai jūs cenšaties tās piefiksēt foto vai video un ziņojiet par to policijai vai tas jums nešķiet būtiski? Aicinām komentāros paust savas domas, kā būtu jārīkojas pašvaldībai, pašvaldības policijai, valsts policijai un iedzīvotājiem, lai novērstu agresīvo braucēju izdarības Valmierā un novadā?

  Kristīne - 08.10.2021

  Nedrošību rada ne tikai šie driftētāji,bet arī pārdrošie braucēji ar mopēdiem,motocikliem,kuri regulāri brauc pa gājēju tiltu-Vanšu tiltu.

   Šmits - 08.10.2021

   āži ir visur

   Knuts Silabriedis - 08.10.2021

   Nesaskatu jēgu par šiem ziņot, pēc tam vēl jātērē būtu laiks, lai kaut ko liecinātu. Labāk iegādājieties top of the shelf CCTV, un tad varēsiet sodīt pēc numura.

  stress - 08.10.2021

  krievi atbrauc uz latviju, skatās letiņš pīpē, aizbrauc prom, labi vēl ka ar folskvāgenu braukājās, vāči vismaz windserfingam var pietaisīt atjauninājumus, windof un wind on, latviski tas būs uz palodzes un no palodzes, jeb kā teiktu soc dienesta tantes – kādā sakarā te vāčiem kaukas jātaisa paši taisīsim, aiziet uz darba binātības ģententūru, diensts – sāksim taisīt, ģententūra – ko?, diensts – visu paši savējo, ģententūra – nē, diensts – kādā sakarā?, ģententūra – nezinu

   Lasītājs - 09.10.2021

   Šitas tiešām nav smuki. Labāk būtu uz asfalta laukuma to darījis. Tur vismaz nesabojā ceļa segumu. Ja šādas darbības tiek darītas slēgtā vietā kur nav satiksme es to atbalstu. Protams ja tiek apskādēts pašvaldības vai citu īpašums šoferis pats vainīgs.

  Lasītājs - 09.10.2021

  Vajag uzlikt kameru, kas braucot ārā ar zibspuldzi nobildē. Kā radars.

  Burkānciems - 09.10.2021

  pasliktina gaisa kvalitāti tuvējo māju iedzīvotājiem….man jau likās, ka pēkšņi ļoti slikta gaisa kvalitāte tai vakarā….. DDD

  Alla Odņeca - 09.10.2021

  vot tas ir kārtīgs vecis, piepīpē visu koridoru, smird, lai letiņš nenāk pīpēt, bāc moš vēl blakus skolai spirta tvaicētāju uzstellēt, pieaugušie ir tie, kas nezin, kas ar viņiem notiek, sīkprži ir tie, kas stellē uz palodzes bez dē formas veidlapu un sa kaka letiņš traks palicis, strādā pēc grafika, nevis tad, kad es domāju

  Pumex - 09.10.2021

  Krikstīne,vis drošāk ir mājās,sēdi mājās nelien ārā,jo ķieģelis ar var uzkrist uz galvas

  Pumex - 09.10.2021

  Būtu labāk uzrakstījuši kam piķis ielidoja kabatā par ausekļu gala satiksmes sappišanu.Bet nu žurnālisti jau laiza dibenu(saprotu,jo baro)Savāca parakstus bet viss jau kaķim zem astes

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri