Valmieras Ziņas

ViA Atvērtā universitāte aicina pieteikties rudens semestra kursiem

Lasīšanas laiks: 2 min

Vidzemes Augstskolas (ViA) Atvērtā Universitāte piedāvā iespēju ikvienam apgūt augstākā līmeņa zināšanas sev interesējošās tēmās. Tāpēc aicinām pieteikties rudens semestra studiju kursiem studiju programmās, ko piedāvā ViA. Pieteikšanās kursiem atvērta no 14. augusta, aizpildot pieteikuma veidlapu, kas pieejama www.va.lv sadaļā Pieaugušo izglītība vai šeit, vai rakstot e-pastā uz kursi@va.lv, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes Augstskolas Mārketinga projektu vadītāja Krista Gromova.

ViA Atvērtā universitāte piedāvā iegūt zināšanas biznesa vadībā, tūrismā, medijos un komunikācijā, informācijas tehnoloģijās, virtuālajā realitātē un viedajās tehnoloģijās, mehatronikā, ilgtspējīgā ēku būvniecībā, kā arī apgūt kursus pašizaugsmei un personas attīstībai.

Kopumā gadā interesentiem pieejama izvēle no teju 200 studiju kursiem bakalaura līmeņa un gandrīz 90 maģistra līmeņa studijās. Lai studētu Atvērtajā universitātē, nav jākārto iestājpārbaudījumi, bet jābūt apgūtai iepriekšējai izglītībai – ar vidējo izglītību ir iespējams pieteikties koledžas un bakalaura līmeņa studiju kursiem, savukārt ar augstāko un bakalaura izglītību iespējams izvēlēties maģistra līmeņa studiju kursus. Mācību maksa par kursu tiek piemērota atbilstoši studiju maksai par 1 kredītpunktu (KP) attiecīgajā studiju programmā. Bakalaura līmeņa kursi visbiežāk notiks Valmierā ViA telpās, bet dažreiz arī attālināti. ViA piedāvā ļoti elastīgu lekciju grafiku maģistra līmeņa studijām – lekcijas notiek tikai piektdienās un sestdienās, nodrošinot arī attālināto mācību iespējas. Ar visiem pieejamajiem mācību kursiem ir iespējams iepazīties ViA tīmekļvietnē www.va.lv.

Atvērtā universitāte ir unikāla un mūsdienīgu iespēja studēt tikai to, kas interesē, apmeklējot lekcijas kopā ar studentiem augstskolā. Tā ir laba iespēja apgūt jaunas kompetences un prasmes, paaugstināt konkurētspēju tirgū un studēt arī tad, ja kāda iemesla dēļ nevar apgūt pilnu studiju programmu augstskolā. Pēc studiju kursa beigām ir iespējams saņemt arī apliecību par iegūtajiem kredītpunktiem, kas noderēs tālākajās studiju gaitās jebkurā Latvijas augstskolā vai koledžā. Vairāk informācijas ViA mājaslapā www.va.lv.

Metālapstrādes uzņēmums SIA BALTMA aicina darbā CNC iekārtu operatoru—iestatītāju. Ja Tev ir vidējā profesionālā, augstākā vai nepabeigta augstākā inženiertehniskā izglītība metālapstrādes nozarē, interesē CNC virpošanas un frēzēšanas procesi – pievienojies mūsu komandai! Ko mēs sagaidām? Pozitīvu attieksmi pret darbu, atbildību un precizitāti, spēju strādāt komandā, patstāvīgi pieņemt lēmumus un organizēt savu darbu. Kādi būs Tavi pienākumi? Iestatīt un uzraudzīt CNC virpošanas un frēzēšanas iekārtas, nodrošināt ražošanas procesu un pārraudzīt produkcijas kvalitāti. Par priekšrocību uzskatīsim izglītību metālapstrādes jomā un pieredzi darbā ar CNC iekārtām. Ko mēs piedāvājam? Darbu strauji augošā uzņēmumā, stabilu un progresīvu atalgojumu no 1500 eiro mēnesī BRUTO (pēc pārbaudes laika), darbu maiņās (6:00 – 14:30 rīta maiņa un 13:30 – 22:00 vakara maiņa), sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu, nelaimes gadījumu apdrošināšanu, apmaksātas sporta un atpūtas aktivitātes (trenažieru zāle un peldbaseins), labus darba apstākļus dinamiskā kolektīvā, darbu ar jaunākajām CNC iekārtām, regulāras apmācības, iespēju profesionāli pilnveidoties un īstenot inovatīvas idejas, pieredzes apmaiņu ārvalstu komandējumos. Pieteikšanās: Motivācijas vēstuli un CV sūti uz e-pastu: info@baltma.lv, vai atnes personīgi uz SIA BALTMA Kauguru iela 19, Valmiera ar norādi “CNC operatora vakance”. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBAGALDU OPERATORS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: info@baltma.lv vai zvanīt pa tālruni 64207220 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

CNC operatori /iestatītāji CNC virpošanas un frēzēšanas uzņēmums “Baltma” aicina Jūs pievienoties komandā! Pievienojies strauji augošam uzņēmumam Valmierā. Piedāvājam: darba laiku darba dienās: no 6:00 līdz 14:30 un no 13:30 līdz 22:00; atalgojumu sākot no 1500 līdz 2000 EUR (bruto)/mēnesī; darbam nepieciešamo apmācību un aprīkojumu; veselības un nelaimes gadījuma apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika; piedāvā peldbaseina un sporta zāle apmeklējumus; atsaucīgu un profesionālu komandu.  No Jums sagaidām: iepriekšējo darba pieredzi metālapstrādē vai kokapstrādē; pieredzi ar CNC garenvirpošanas iekārtām, vai arī ar citām CNC iekārtām; pieredzi ar garenvirpošanas procesiem vai citiem CNC virpošanas vai frēzēšanas procesiem; spēju efektīvi organizēt darba ikdienu. Jums uzticēsim: sagatavot un iestatīt CNC darbagaldus ražošanai, nodrošināt produkcijas kvalitāti; uzraudzīt ražošanas procesus, instrumentu nomaiņu, materiālu papildināšanu; nodrošināt produkcijas kvalitatīvu ražošanu. Gaidīsim Jūsu CV uz cv@biuro.lv, vai zvanot pa tālruni +371 27030750. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBGALDU IESTATĪTĀJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Uzņēmuma līgums Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2024-07-24 Darba sākšanas datums: 2024-04-24 Kontaktpersona: BIURO SIA

Mūsu partneri