Valmieras Ziņas

Vēl piecas dienas iespējams nobalsot par Kocēnu novada uzņēmējiem aptaujā “Kocēnu novada iedzīvotāju izvēle”

Gatavojoties ikgadējam Kocēnu novada pašvaldības rīkotam pasākumam “Kocēnu novada uzņēmēju gada balva”, turpinās par tradīciju kļuvušais balsojums “Kocēnu novada iedzīvotāju izvēle”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Līdz sestdienai, 29. februārim, ikviens aicināts izdarīt izvēli par kādu no 27 nominantiem, aizpildot anketu, kas publicēta ŠEIT. Jāatzīmē, ka šos nominantus izvēlējušies Kocēnu novada iedzīvotāji un citi interesenti pašvaldības iepriekš izsludinātajā pretendentu pieteikšanā.

Kocēnu novada uzņēmēju gada balvu pasniegšana 11 nominācijās norisināsies 13. martā Vaidavas kultūras un amatniecības centrā. Pasākuma laikā pašvaldība sveiks uzņēmējus, kuri aktīvi darbojas savā nozarē, sekmē uzņēmējdarbības vides attīstību, veicina nodarbinātību un jaunu darba vietu un produktu radīšanu Kocēnu novadā. “Kocēnu novada uzņēmēju gada balva” ir iespēja uzņēmējiem savstarpēji iepazīties, veidot jaunus kontaktus un uzzināt par uzņēmējdarbības attīstības iespējām. Līdztekus balvu pasniegšanai, uzņēmējiem būs iespēja baudīt kultūras programmu – muzikālās apvienības “Vintāža” un solistu – Rūtas Dūdumas-Ķirses un Gata Supes, kā arī Kocēnu novada vokālā ansambļa “Imera” uzstāšanos.

Ieeja pasākumā ar ielūgumiem, ko pašvaldība uzņēmējiem izsūtījusi elektroniskā formātā e-pastā. Ja kāds uzņēmējs to nav saņēmis, aicinām pieteikties līdz 6. martam, zvanot pa tālruni 26328943 vai rakstot uz e-pasta adresi inese.berzina@kocenunovads.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri