Valmieras Ziņas

Vecpuišu parkā aplaupīts smagi iereibis vīrietis

2.oktobrī pulksten 16:00, Valmierā, Vecpuišu parkā divi vīrieši, pielietojot vardarbību, nolaupīja kādam vīrietim naudas maku ar dokumentiem, kā arī naudu. Abi vīrieši aizturēti, nogādāti policijas iecirknī. Savukārt cietušais, stiprā alkohola reibumā, nogādāts medicīnas iestādē. Policijā uzsākts kriminālprocess. Valsts policija izsaka pateicību iedzīvotājiem, kuri nepalika vienaldzīgi un nekavējoties ziņoja par notikušo policijai, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

2.oktobrī pulksten 8:35, Alojas novadā, Braslavas pagastā, uz autoceļa Igaunijas robeža – Mazsalaca – Vilzēni – Dikļi, pie kādām mājām, notika sadursme starp motociklu “Yamaha” un traktoru “MTZ”, kā rezultātā ceļu satiksmes negadījumā traumas guva motocikla vadītājs, kurš nogādāts medicīnas iestādē. Policija skaidro negadījuma apstākļus.

Kopumā aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā saņemta informācija par 82 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti seši ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā gadījumā viena cietusi persona. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies divi automašīnu vadītāji un velosipēdists. Noformēti 114 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 65 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri