Valmieras Ziņas

Vecgada vakarā apsveikumus draugiem un radiem varēs nosūtīt ar televīzijas starpniecību

Lasīšanas laiks: 2 min

Jaunā gada sagaidīšana šoreiz solās būt neierasti pieklusinātos toņos. Ja bez svētku uguņošanas vēl varētu iztikt, tad draugu un radu neapciemošana gan var izvērsties par īstenu izaicinājumu. Lai tomēr negribētos pārkāpt noteiktos ierobežojumus, kanāls ReTV skatītājiem sarūpējis īpašu dāvanu – apsveikumu šovu Vecgada vakarā, kurā katrs varēs apsveikt savus tuviniekus tiešraidē.

“Lasies prom!” – tieši tik konkrētu vēstījumu 2020.gadam, kas vienlaikus ir arī raidījuma nosaukums, veltījuši Vecgada apsveikumu šova vadītāji Uģis Melders un Mikus Frišfelds, kuri ir vieni no pieprasītākajiem korporatīvo pasākumu vadītājiem Latvijā. “Iespējams, šis būs pēdējais Jaunais gads mūsu mūžā, kuru tik daudz cilvēku sagaidīs pie TV ekrāniem,” saka Mikus Frišfelds, kuru ReTV skatītāji iepazina kā “vadātāju” TV spēlē “Ar kājām pa mājām”. “Vecgada rasols pie televizora ir šī gada vislabākā likteņa ironija, jo katram būs iespēja nosūtīt apsveikumu un būs iespēja arī sagaidīt apsveikumu sev,” šova plānus ieskicē Mikus.

Šis gads daudzus nav lutinājis, tāpēc ar vēl lielākām cerībām tiek gaidīts nākamais gads. “Ne jau visiem šis gads ir bijis slikts,” atzīmē Uģis Melders. “Piemēram, manā mikrorajonā šogad parādījušās trīs “teslas”, kas laikam nenorāda uz pilnīgu izmisumu. Viss ir atkarīgs, kā mēs protam pieņemt jaunus apstākļus, lai ar tiem ne tikai sadzīvotu, bet izdzīvotu uz pilnu jaudu.”

Vecgada vakara apsveikuma šova “Lasies prom!” vadītāji aicina būt atbildīgiem, svētku laikā palikt mājās un apsveikt tuviniekus ar televīzijas starpniecību visā Latvijā un arī ārpus tās. Nosūtīt video apsveikumu var jau tagad, sūtot to uz WhatsApp numuru 22054765. Video sveicieni tiek pieņemti līdz 28.decembrim. Savukārt teksta veidā apsveikumus varēs sūtīt līdz pat šova beigām, jo tos tiešraidē deklamēs un apdziedās Uģis un Mikus. Apsveikumus skatītājiem būs sagatavojuši arī sabiedrībā zināmas personības.

Vecgada rasols pie televizora “Lasies prom!” tiešraidē 31.decembrī plkst. 18.00 kanālā ReTV un visā pasaulē retv.lv un kanāla sociālos medijos.

 

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs tumsā lietojat atstarotāju vai atstarojošu apģērbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Pašvaldības administrācijas Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā BIROJA ADMINISTRATORU Strenču apvienības pārvaldē (turpmāk – Apvienība) (uz nenoteiktu laiku). Ja Tev ir vēlme: • veikt dokumentu un arhīva pārvaldību Apvienībā, sniegt konsultācijas Apvienības darbiniekiem dokumentu pārvaldības jautājumos; • īstenot biroja administrēšanas funkcijas, nodrošinot Apvienības pārvaldes vadītāja darbu; • konsultēt apmeklētājus sniedzot vispārēju informāciju par Pašvaldības un Apvienības sniegtajiem pakalpojumiem, to saņemšanas kārtību, procedūru un nepieciešamajiem dokumentiem; un ja Tev ir: • augstākā izglītība; • vismaz trīs gadu darba pieredze dokumentu pārvaldības jomā tiks uzskatīta par priekšrocību; • valsts valodas prasme augstākajā līmenī; • labas datorprasmes, prasme strādāt ar MS Office programmām un biroja tehniku; • kompetences: labas komunikācijas prasmes, spēja strādāt gan individuāli, gan komandā, profesionāla attieksme pret darba pienākumiem; • sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts; Mēs piedāvājam: • darba un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; • stabilu atalgojumu (atbilstoši 9.mēnešalgu grupai no 890 EUR līdz 955 EUR un darbinieka individuālajam novērtējumam); • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam • profesionālās pilnveidošanās iespējas. Pieteikuma vēstuli, CV un augstākās izglītības dokumenta kopijas var iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv, vai personīgi Pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā adrese: Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „Biroja administrators” līdz 2022.gada 27.janvārim. Tālrunis papildu informācijai: 64207148. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: BIROJA ADMINISTRATORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 16, Strenči, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-27 Kontaktpersona: CV, motivācijas vēst. un izgl.dok.kopiju sūtīt uz personals@valmierasnovads.lv, t. 64207148. Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

 izsludina konkursu uz vakanto DATORSPECIĀLISTA amatu (0,8 slodze) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs, vai pēdējo kursu students; labas latviešu un angļu valodas zināšanas; augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas un sadarbības spējas; prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, vēlme apgūt jaunas prasmes un papildināt savas zināšanas; analītiska domāšana, iniciatīva; sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts. Galvenie pienākumi: nodrošināt IT atbalstu; veikt datortehnikas un aprīkojuma uzturēšanu, tehnisko apkopi un remontu, kā arī programmatūras atjaunināšanu; veikt audio, foto un video tehnikas izsniegšanu, uzturēšanu un apkopi; E-mācību vides sistēmas lietotāju atbalsts (Moodle). Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu; sociālās garantijas; garantētu atalgojumu par padarīto darbu (768.00 EUR pirms nodokļu nomaksas); papildu atalgojumu projektos vai akadēmiskajā darbā (0,2 slodze) pēc iespējām un intereses. Interesentiem līdz 2022.gada 23.janvārim sūtīt motivācijas vēstuli un CV ViA juristei-personāla speciālistei (adrese: Valmiera, Cēsu iela 4, LV-4201, kabinets Nr.C204 vai e-pasts: agrita.somase@va.lv) ar norādi „Datorspeciālista vakancei”. Profesija: DATORSISTĒMU TEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-23 Kontaktpersona: Sūtīt CV un motivācijas vēstuli ar amata norādi uz agrita.somase@va.lv, t. 26186555. Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri