Valmieras Ziņas

Vandāļi sabojājuši šovasar uzstādītās atkritumu urnas; aicina atsaukties aculieciniekus (2)

Svētdien, 7.oktobrī, vai pirmdien, 8.oktobrī, uz bijušā šaursliežu dzelzceļa uzbēruma Pārgaujas pusē pagaidām nenoskaidroti vandāļi sabojāja šovasar uzstādītās atkritumu urnas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

“Zemē ieraktās betona atkritumu urnas bija gana smagas. Tās nebija iespējams pacelt un izrakt vienai personai,” skaidro Valmieras pilsētas pašvaldības ceļu būvinženiere Inese Kokenberga. “Urnu izmaksas un uzstādīšana nebija lēta. Šāds vandālisms ir necieņa gan pret to cilvēku darbu, kuri ieguldīja savu enerģiju urnu izgatavošanā un uzstādīšanā, gan pret visiem pieejamu infrastruktūru, kuras izgatavošanā izlietoti pašvaldības budžeta – katra Valmierā deklarētā iedzīvotāja, līdzekļi. Saskaroties ar šādām situācijām, gribas “nolaist rokas” turpmākai pilsētas teritoriju labiekārtošanai,”

turpina I.Kokenberga. Vandāļu postījumi ir tikuši novākti, sabojātās urnas – atjaunotas un no jauna uzstādītas paredzētajās vietās. Par nodarītajiem postījumiem ir uzsākta izmeklēšana. Aculiecinieki ir aicināti ziņot Valmieras pilsētas pašvaldības policijai pa tālruni 8484.

Valmieras pilsētas pašvaldība varētu daudz efektīvāk izmantot līdzekļus, labiekārtot pilsētas teritorijas un uzstādīt daudz vairāk jaunu nepieciešamās infrastruktūras elementu, ja ikdienā nebūtu jānovērš un jāiegulda papildu finanšu līdzekļi dažādu vandāļu veiktu postījumu novēršanai.

Tādēļ pilsētas pašvaldība un Valmieras pilsētas pašvaldības policija aicina valmieriešus būt atbildīgiem un modriem. Gadījumos, ja tiek pamanīta pilsētas infrastruktūras bojāšana, aicinām nekavējoties ziņot pa bezmaksas atbalsta tālruni 8484. Lai liecinātu par nodarītiem postījumiem, iespējams izmantot arī Valmieras pilsētas pašvaldības policijas anonīmo uzticības tālruni 64210685. Iespējams ziņot arī, rakstot e-pastu pašvaldības policijai pasvaldibas.policija@valmiera.lv. Ziņotāja anonimitāte tikts garantēta. Par jau notikušiem postījumiem vai problēmām pilsētas infrastruktūrā iespējams ziņot arī, izmantojot lietotni “Mana Valmiera” viedtālrunī (sadaļā “Ierosinājumi”), kā arī Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapas www.valmiera.lv sadaļā “E-ziņojums par problēmu infrastruktūrā”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Santa - 10.10.2018 Atbildēt

    Varbūt laiks uzstādīt novērošanas kameras, pārāk bieži jaunumi tiek izpostīti 😔

    Ritvars - 11.10.2018 Atbildēt

    Domāju ,ka vainīgi ir Valmieras ūdens darbinieki,jo katram nēsot pieejamas vismaz divas automašīnas!!! Tā viņi vizinās šurpu turpu pa pašvaldības līdzekļiem!!!

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierai būtu jāapvienojas ar apkārtējiem novadiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „VTU Valmiera” Reģ. Nr. 40003004220 aicina darbā Transportlīdzekļu tīrītāju (uz noteiktu laiku, līdz 30.09.2019) DARBA PIENĀKUMI: ·Transportlīdzekļu salonu un to elementu mazgāšana un tīrīšana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: ·vidējā vai vidējā profesionālā izglītība ·vēlama iepriekšēja darba pieredze transportlīdzekļu mazgāšanā ·vēlamas iemaņas darbā ar sadzīves tehniku un mazgāšanas iekārtām ·labas saskarsmes un komunikācijas prasmes UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: ·darbu stabilā uzņēmumā ·darba samaksu 430-570 EUR (bruto) ·sociālās garantijas ·dinamisku un profesionālu darba vidi CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „Transportlīdzekļu tīrītājs” līdz 2019.gada 31.martam iesniegt: ·sūtot elektroniski uz personals@vtu-valmiera.lv ·sūtot pa pastu „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV-4220 (ja dokumentus nosūta pa pastu, uzņēmumam tie ir jāsaņem norādītajā adresē līdz noteiktā dokumentu iesniegšanas termiņa beigām) ·personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, divu nedēļu laikā pēc CV un pieteikumu iesniegšanas termiņa beigām. Informācija 64250675 Profesija: TRANSPORTLĪDZEKĻU TĪRĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-03-31 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli sūtīt: personals@vtu-valmiera.lv

Mūsu partneri