Valmieras Ziņas

Vandaļi izraisa ugunsgrēku Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā

Piektdien, 20.aprīlī, vandaļi izraisījuši ugunsgrēku Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā, sabojājot vienu no elementiem “Takā kokos”, informēja parka administrācija. 

Ugunsgrēku bija pamanījuši garāmgājēji, kas ziņojuši par to ugunsdzēsējiem un parka administrācijai. Aculiecinieki arī manījuši jauniešus, kas varētu būt izraisījuši ugunsgrēku. Par notikušo ir informēta policija, kas sākusi izmeklēšanu.

Sajūtu parka administrācija lūdz atsaukties aculieciniekus un ikvienu, kura rīcībā būtu informācija par vainīgajiem, zvanot pa tālruni ‭+371 2 7879242‬. Anonimitāte garantēta.

Vandaļu izraisītā ugunsgrēka dēļ šajā nedēļas nogalē “Taka kokos” būs slēgta.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Nosaukums: Lietvedis Darba stundas nedēļā : 40 Darbības joma: Jurisprudence / Tieslietas Darba apraksts: *Darba pienākumi*: Nodrošināt dokumentu apriti; Izstrādāt un noformēt dokumentus, izmantojot lietišķās rakstības stilu; Depozītu summu uzskaites kārtošana; Citu darbu veikšana zvērināta tiesu izpildītāja funkciju izpildē. *Prasības kandidātiem:* Profesionālā vidējā izglītība vai arodizglītība; Izcilas latviešu valodas zināšanas; Labas iemaņas darbā ar datoru; Augsta atbildības sajūta, precizitāte, stresa noturība, spēja plānot veicamos darbus. *Mēs piedāvājam*: Dinamisku un atbildīgu darbu; Profesionālās izaugsmes iespējas; Darbu mājīgā birojā. Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt uz sludinājumā norādīto elektronisko pasta adresi līdz 01.07.2019. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kas tiks uzaicināti uz darba interviju. Bruto alga: 430 EUR (pārbaudes laikā), 600 EUR (pēc pārbaudes laika) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Slodzes tips: viena vesela slodze Atrašanās vieta: Valmiera Kontaktinformācija: Uzņēmums: Zvērināts tiesu izpildītājs Māris Vanags Reģistrēts nodokļu maksātāju reģistrā ar kodu: 25108012056 Pieteikšanās veids (e-pasts): maris.vanags@lzti.lv Tālr. 27631776 Profesija: LIETVEDIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Jurisprudence / Tieslietas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-07-01 Kontaktpersona: Māris Vanags

Mūsu partneri