Valmieras Ziņas

Valsts svētkos godinās Kocēnu novada iedzīvotājus

Pirmdien, 17. novembrī, plkst.17 Vaidavas kultūras un amatniecības centrā notiks Latvijas Republikas proklamēšanas 96. gadadienai veltīts Kocēnu novada domes svinīgais pasākums “Mana sirds – mana Latvija!”.

Kā portāls “Valmieras Ziņas” uzzināja Kocēnu novada pašvaldībā, svinīgajā sarīkojumā tiks godināti cilvēki, kas devuši savu ieguldījumu Kocēnu novada attīstībā. Pretendentus apbalvojumam izvirzīja novada iestādes sadarbībā ar pašvaldības administrāciju.

Tāpat pasākumā svētku uzrunu klātesošajiem teiks Kocēnu novada domes priekšsēdētājs Jānis Olmanis, muzikālus sveicienus dāvinās Dikļu pūtēju orķestris, Kocēnu kultūras nama jauktais koris “Imera” un Dailes teātra dziedošo aktieru grupa “Ilga”, bet noslēgumā paredzēta svētku uguņošana.

Kocēnu novada domes Goda rakstus par nopelniem un nesavtīgo devumu Kocēnu novada goda un slavas vairošanā – par mērķtiecīgu, aktīvu līdzdalību novada sabiedriskajās norisēs saņems Mārīte Adlere, Dace Zobova, Ināra Malceniece, Larisa Merca, Valdis Drulle, Andrejs Kārklis, Līga Aumeistare, Rota un Jānis Dalkes, Vineta Šmite, Liene Šelkovska, Imants Točs, Alda Treija, Ivars Ādamsons, Gita Daubare, Sandra Grīnliņa, Renārs Veličko, Atis Antons, Atis Keziks, Līga Šmaukstele un Anita Žogla.

Pasākumā tiks pasniegti arī Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības raksti, kurus saņems Anta Nīgale, Lilita Laiviņa, Ligita Garsele, Inese Sudraba, Iveta Veide, Inese Zemeša, Sarma Salmiņa, Vija Tihomirova, Vismants Priedīte, Rudīte Riteniece un Ligita Cercina.

Laipni aicināti gan novada iedzīvotāji, gan viesi, lai patriotiskās noskaņās atzīmētu valsts svētkus un godinātu Kocēnu novada ļaudis.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

AS "Smiltenes piens" - viens no Latvijas vadošajiem piena produktu pārstrādes uzņēmumiem ar 100 gadu uzkrāto un apgūto pieredzi šajā nozarē, aicina darbā PIENA PRODUKTU PĀRSTRĀDĀTĀJU Mūrnieku ielā 2, Smiltenē TAVI GALVENIE UZDEVUMI BŪS: • Ražot piena produktus atbilstoši tehnoloģiskajām instrukcijām; • Pārbaudīt iepakojamā materiāla, piena produktu un ražošanas iekārtu stāvokli; • Veikt darba telpu, iekārtu un inventāra mazgāšanu un dezinfekciju; NO TEVIS SAGAIDĀM: • Pamata, vidējā profesionālā izglītība rūpniecībā tiks uzskatīta par priekšrocību; • Augsta atbildības sajūta un godīga attieksme pret darbu; • Komunikabilitāte un spēja strādāt komandā. TAVS IEGUVUMS: • Darba vietu Smiltenes centrā; • Konkurētspējīgu atalgojumu no 1000 EUR pēc pārbaudes laika; • Atbildīgu, dinamisku darbu un vērtīgu pieredzi stabilā un atpazīstamā uzņēmumā; • Draudzīgu un uz sadarbību vērstu kolektīvu; • Karjeras un profesionālās izaugsmes iespējas; • Veselības apdrošināšanas polise (pēc viena nostrādāta gada) Ja vēlies pieteikties uz šo amatu, sūti savu CV uz e-pastu: birojs@smiltenespiens.lv, info pa tel.26430810, 64707603. Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām! Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu. Datu pārzinis ir AS „Smiltenes piens”, reģistrācijas numurs 43903002031, juridiskā adrese Mūrnieku iela 2, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.

Mūsu partneri