Valmieras Ziņas

Valsts svētkos godinās Kocēnu novada iedzīvotājus

Lasīšanas laiks: 2 min

Pirmdien, 17. novembrī, plkst.17 Vaidavas kultūras un amatniecības centrā notiks Latvijas Republikas proklamēšanas 96. gadadienai veltīts Kocēnu novada domes svinīgais pasākums “Mana sirds – mana Latvija!”.

Kā portāls “Valmieras Ziņas” uzzināja Kocēnu novada pašvaldībā, svinīgajā sarīkojumā tiks godināti cilvēki, kas devuši savu ieguldījumu Kocēnu novada attīstībā. Pretendentus apbalvojumam izvirzīja novada iestādes sadarbībā ar pašvaldības administrāciju.

Tāpat pasākumā svētku uzrunu klātesošajiem teiks Kocēnu novada domes priekšsēdētājs Jānis Olmanis, muzikālus sveicienus dāvinās Dikļu pūtēju orķestris, Kocēnu kultūras nama jauktais koris “Imera” un Dailes teātra dziedošo aktieru grupa “Ilga”, bet noslēgumā paredzēta svētku uguņošana.

Kocēnu novada domes Goda rakstus par nopelniem un nesavtīgo devumu Kocēnu novada goda un slavas vairošanā – par mērķtiecīgu, aktīvu līdzdalību novada sabiedriskajās norisēs saņems Mārīte Adlere, Dace Zobova, Ināra Malceniece, Larisa Merca, Valdis Drulle, Andrejs Kārklis, Līga Aumeistare, Rota un Jānis Dalkes, Vineta Šmite, Liene Šelkovska, Imants Točs, Alda Treija, Ivars Ādamsons, Gita Daubare, Sandra Grīnliņa, Renārs Veličko, Atis Antons, Atis Keziks, Līga Šmaukstele un Anita Žogla.

Pasākumā tiks pasniegti arī Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības raksti, kurus saņems Anta Nīgale, Lilita Laiviņa, Ligita Garsele, Inese Sudraba, Iveta Veide, Inese Zemeša, Sarma Salmiņa, Vija Tihomirova, Vismants Priedīte, Rudīte Riteniece un Ligita Cercina.

Laipni aicināti gan novada iedzīvotāji, gan viesi, lai patriotiskās noskaņās atzīmētu valsts svētkus un godinātu Kocēnu novada ļaudis.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai esi vakcinēts (-ta) pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmiermuižas pirmsskolas izglītības iestāde “Burtiņš” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā IZGLĪTĪBAS PSIHOLOGU (darba vietas adrese: Ozolu iela 2A, Valmieras pagasts, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 0,66 darba likmei (19,8 stundas nedēļā) Ja Tev ir vēlme: sniegt psiholoģisku palīdzību bērniem; veikt bērnu psiholoģisko izvērtēšanu un atzinumu sagatavošanu; plānot un realizēt savu darbu saskaņā ar Iestādē realizējamajām pirmsskolas izglītības programmām; konsultēt Iestādes darbiniekus un bērnu vecākus par bērnu audzināšanu; sadarboties ar Iestādes vadību, pedagogiem un bērnu vecākiem, lai izstrādātu un īstenotu bērna atbalsta pasākumus, aktīvi iesaistīties Atbalsta komandas darbā; un ja Tev ir: apliecinājums par patstāvīgu psihologa profesionālo darbību - augstākās izglītības diploms par akreditētas bakalaura studiju programmas un akreditētas maģistra studiju programmas psiholoģijā apguvi, turklāt vismaz viena no šīm programmām ir profesionālā studiju programma; reģistrācija psihologu reģistrā un psihologa sertifikāts noteiktā darbības jomā; atbilstība Bērnu tiesību aizsardzības likuma 72.panta prasībām; apgūta pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programma “Speciālās zināšanas bērnu tiesību aizsardzības jomā”; valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; kompetences: psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; spēja analizēt un cieņpilni risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci; spēja argumentēt pieņemtos lēmumus vai veiktās darbības; prasmes darbā ar datoru; mēs piedāvājam: · atalgojumu 830.00 EUR pirms nodokļu nomaksas par pilnu darba likmi; · sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un darba pienākumu veikšanai atbilstošu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopijas gaidīsim līdz 2021.gada 4.novembrim e-pastā: burtins@burtniekunovads.lv Pieteikums iesniedzams ar norādi “Psihologa vakancei”. Tālrunis informācijai: 26330075 Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: Izglītības un skolu PSIHOLOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Ozolu iela 2A, Valmiermuiža, Valmieras pag., Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2021-11-04

Mūsu partneri