Valmieras Ziņas

Valsts prezidents valmieriešiem pasniedz augstākos Latvijas valsts apbalvojumus

Lasīšanas laiks: 2 min

Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas gadadienas priekšvakarā Valsts prezidents Raimonds Vējonis svinīgā ceremonijā Rīgas pilī pasniedza augstākos Latvijas valsts apbalvojumus, informē Valsts prezidenta kanceleja.

Uzrunājot klātesošos, Valsts prezidents uzsvēra, ka šodien Rīgas pilī godinām cilvēkus, kas ir veicinājuši mūsu valsts un tautas brīvestību. Cilvēkus, kas ir mūsu tautas spēka nesēji un tās likteņa veidotāji. Un šie apbalvojumi ir augstākais valsts cieņas apliecinājums viņu paveiktajam Latvijā un Latvijai.

Visus apbalvotos vieno izcila Tēvijas mīlestība un pašaizliedzīgs darbs Latvijas labā. Par izcilu darbu profesijā, mūža ieguldījumu un panākumiem bagātu darbību Rīgas pilī svinīgā ceremonijā kopā tika pasniegti 93 augstākie valsts apbalvojumi. No tiem ar Triju Zvaigžņu ordeni apbalvotas 40 personas, ar Viestura ordeni – 14 personas un ar Atzinības krustu – 39 personas.

Par ieguldījumu izglītības darbā un skolu jauniešu patriotiskajā audzināšanā ar Triju Zvaigžņu ordeņa V šķiru apbalvots un par ordeņa kavalieri iecelts Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas šaha nodarbību pasniedzējs Elmārs Gulbis

Par mūža ieguldījumu izglītības darbā un surdopedagoģijas attīstībā Latvijā ar Triju Zvaigžņu ordeņa V šķiru apbalvota un par ordeņa kavalieri iecelta Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra izglītības metodiķe Daina Liepiņa.

Par mūža ieguldījumu tautsaimniecībā un uzņēmējdarbības veicināšanā Latvijā ar Atzinības krusta IV šķiru apbalvots un par ordeņa virsnieku iecelts uzņēmējs, SIA “V.L.T.” valdes priekšsēdētājs Pāvils Mežals.

Par ieguldījumu kultūrā, žurnālistikā un Latvijas sabiedrības labā ar Atzinības krusta V šķiru apbalvots un par ordeņa kavalieri iecelts kultūras darbinieks, laikraksta “Liesma” žurnālists Aivars Kārlis Ustups.

 

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri