Valmieras Ziņas

Valsts prezidents valmieriešiem pasniedz augstākos Latvijas valsts apbalvojumus

Lasīšanas laiks: 2 min

Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas gadadienas priekšvakarā Valsts prezidents Raimonds Vējonis svinīgā ceremonijā Rīgas pilī pasniedza augstākos Latvijas valsts apbalvojumus, informē Valsts prezidenta kanceleja.

Uzrunājot klātesošos, Valsts prezidents uzsvēra, ka šodien Rīgas pilī godinām cilvēkus, kas ir veicinājuši mūsu valsts un tautas brīvestību. Cilvēkus, kas ir mūsu tautas spēka nesēji un tās likteņa veidotāji. Un šie apbalvojumi ir augstākais valsts cieņas apliecinājums viņu paveiktajam Latvijā un Latvijai.

Visus apbalvotos vieno izcila Tēvijas mīlestība un pašaizliedzīgs darbs Latvijas labā. Par izcilu darbu profesijā, mūža ieguldījumu un panākumiem bagātu darbību Rīgas pilī svinīgā ceremonijā kopā tika pasniegti 93 augstākie valsts apbalvojumi. No tiem ar Triju Zvaigžņu ordeni apbalvotas 40 personas, ar Viestura ordeni – 14 personas un ar Atzinības krustu – 39 personas.

Par ieguldījumu izglītības darbā un skolu jauniešu patriotiskajā audzināšanā ar Triju Zvaigžņu ordeņa V šķiru apbalvots un par ordeņa kavalieri iecelts Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas šaha nodarbību pasniedzējs Elmārs Gulbis

Par mūža ieguldījumu izglītības darbā un surdopedagoģijas attīstībā Latvijā ar Triju Zvaigžņu ordeņa V šķiru apbalvota un par ordeņa kavalieri iecelta Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra izglītības metodiķe Daina Liepiņa.

Par mūža ieguldījumu tautsaimniecībā un uzņēmējdarbības veicināšanā Latvijā ar Atzinības krusta IV šķiru apbalvots un par ordeņa virsnieku iecelts uzņēmējs, SIA “V.L.T.” valdes priekšsēdētājs Pāvils Mežals.

Par ieguldījumu kultūrā, žurnālistikā un Latvijas sabiedrības labā ar Atzinības krusta V šķiru apbalvots un par ordeņa kavalieri iecelts kultūras darbinieks, laikraksta “Liesma” žurnālists Aivars Kārlis Ustups.

 

SIA "Vidus un partneri" aicina darbā PĀRDEVĒJU Kocēnos. Darba vietas adrese: veikals Alejas ielā 7, Kocēnos, Kocēnu pagastā, Kocēnu novadā. 🧑‍🍳 Darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole ✅ Mēs sagaidām: Pieredzi (vēlama) pārtikas tirdzniecībā;  Spēju strādāt organizēti un atbildīgi; Precizitāti un atbildības sajūtu 🎁 Piedāvājam: Darbu radošā un atbalstošā kolektīvā; Darba algu no 900 EUR (bruto- pirms nodokļu nomaksas)  Darba laika veids un režīms: maiņu darbs 1.nedēļa – pirmdien, otrdien, piektdien, sestdien, svētdien 2.nedēļa – trešdien, ceturtdien Darba laiks no plkst. 8.00-22.00. Sūti CV vai pieteikumu uz e-pastu viduspartneri@inbox.lv vai  zvani: +371 29168814 Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 7, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-03-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: viduspartneri@inbox.lv Izglītības līmenis: Vispārējā pamatizglītība

Mūsu partneri